0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Eşim ilaçlamada çalışıyor iki kişi olarak çalışıyorlar yanındaki adamda emekli oluyor fakat adam tam bir sapık iş yeri telefonu verdiler bunlara o adamda duruyordu bu zamana kadar izne falan çıktı şimdi eşimde normalde adam kullanıyordu  telefon reklam çıkan yerlerinde pis reklam videoları gördüm ve içime kurt düştü tartıştım bu konudan normalde de eşim dokunmatik teli kırık olduğu için tuşlu telefon kullanıyor belki o haklıdır ama işte tartıştım buda tartışınca sinirle çok küfür eder bende kaldıramıyorum üzerine gittim bana buldugunu fırlattı moraran yerlerim acıtan yerim var baya napmam lazım annemgile gitsemmi nasıl davranmam ben buna bilmiyorum  akıl verin lütfen bir yaşında da bebeğim var birde

2 Cevaplar

0 oy
(3,402 puan) tarafından
Canım o adam yapıo die eşine nie sinirlendin bide teli tuşluymş acaba biraz üstüne mi gittin ama tabi bu sana bişy fırlatmasını tabiki gerektrmez
(3,402 puan) tarafından
Hep mi böyle yoksa sadece Ogün mü yasadınız bu durumu
(41 puan) tarafından
Evlliğn başlarında darp oldu üzerine gidince yapıyordu uzun zamandır yspmıyordu bugün çok üstüne gidince yine vurdu yani
(3,402 puan) tarafından
Bilmiomki canım ama korkutmak bazen işe yarıo gidip ailene bi kaç gün kalsan
(41 puan) tarafından
Yazında oldu kavgamız kaldım iki hafta annemlerde geldi özür diledi aldı geldi eve ama o zaman tamamen haklıydım ben
(3,402 puan) tarafından
Eşini sen daha iyi tanırsın canım içinden ne geçiosa öle yap
-Reklam-
0 oy
(55 puan) tarafından
Nedeni her ne olursa olsun isterse o hakli olsun siddet varsa bir evlilikte devami da gelecektir. Akillanir diye bekleme sakin daha da beter olursun bacim git darp raporu al ve boşan yazik yapma kendine bu kötülüğü dünyaya bir defa geliyoruz ya kocadan dayak yemek icinmi..canlari cehenneme 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 342 göst.
8 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 568 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 2 canli (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 409 göst.
0 oy
2 cevap 103 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (223 puan) tarafından soruldu