0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Kızlar merhaba bugün kayannamgile gittik genelde sık gelir gideriz. Konu açıldı oyle oğlum evlenince değişmiş dedi bende ne konuda anne dedm. Eskiden çok ince eler sık dokurdu bizim yaptığımız hiç biseyi beğenmezdi hep bi kusur bulurdu ama şimdi öyle değil sen önüne ne koyarsan yiyor sana eziyet etmiyor iyi davranıyor dedi. Bende olablir yani dedm ben ona iyi davranıyorm ki oda bana iyi davranıyor. İstemez miym iyi davranmasını tabi isterm ama bize yaptığı gibi yapmıyor sana dedi. Gorumcemin kocasida onun yaptığı hiç biseyi begenmez ya onun için diyor. Valla yemeğimi yaparm evim flan temizdr kocamın üstü başı kızımın üstü hep temizdr. Ama kayannamgile gore çok becerikli değilim onlarda öyle düşünüyor. Ha kayannamgil her gün kuzu çevirme mi yiyor sofraları Cook mu dolu derseniz hayır değil bi çeşit yaparlar yemeği pek aramazlar ama bana da sanki hiç biseyi beceremiyomusm gibi davranırlar.  Siz olsanız nasıl düşünürdunz

16 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından

Gereksiz kafa yorgunluğu. Hiç bişey düşünmem :D

(48,601 puan) tarafından
sendeki gamsizlikta kimse de yok☺️ kiz omer nasıl oldu bide gorumcen
(25,224 puan) tarafından
Amaan iko böyle şeyleri hayatta takmam biliyon canım kendim kendime bişey olmasın :D ömerim iyi şükür ama kulakları çok ağrıyo tüpten dolayı yarın kontrolü var bakalım ne dicek. Görümcem de taramaya6girdi sonuç bekliyoruz işte kanser bitti mi devam mı diye :/
(48,601 puan) tarafından
insallah bitmistir omerkomunda kulakları gecsin insallah
tarafından
Konuyla alakasız oglunuza tüpmü taktırdınız benimde oglum 4 yasında sag kulagında sıvı var yazdan beri sürekli antipiodik veriyorlar gecmezse tüp takılcak dedilerde endişeliyiz
(25,224 puan) tarafından
Evet tüp takıldı 9 gün oldu bugun kulak ağrısı oluyor onun dışında sorun yok şükür sıvı boşalmadıgı için mecbur takıldı
-Reklam-
0 oy
(48,601 puan) tarafından
kötü dusunmem abimde yemek konusunda anneme cektiriyo illa etli kiymali.istiyo abim evde yoksa sebze yiyorlar simdi evlense ve evlenince.sorun cikarmasa ben bile derim hayırdır anneme cektiriyodun derim ☺️ esinde demekki annesini cok yormus bu konuda
0 oy
(89 puan) tarafından
Ben takılacak bir şey göremedim ama bir nevi güzel drmiş kaynanan. Onda yemiyot içmiyor vs imiş, sendr tam tersi olmuş. Bunu yapmakta büyük başarı bence daha ne istiyosun. 
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Bana olan sevgisinden  gözü dili tutulmuş ne yaparsın. NE versem yer derdim.
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Hiç bir şey düşünmem o an cevabımı verir gecerim onlar düşünsün 
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Kocam beni çok seviyor incitmiyor demek ki dışarıdan da fark ediliyor diye düşünürdüm hoşuma giderdi.Kaynanama da hiç takılmazdim. İlla birsey demek istersen de bir dahakine ne güzel işte anne birbirimizi çok seviyoruz değer veriyoruz mutluyuz demek dışarıdan da fark ediliyor derdim.☺️☺️
0 oy
(402 puan) tarafından
evlenmeden once herkes oyleydi.biz de annelerimize neler ederdik.ama kotu niyet arayacak olursan sen de bi gaf yapmissin mesela.ben ona iyi davraniyorumki o da bana iyi diyerek.sanki annesi iyi davranmiyo muydu da o annesinde kusur ariyordu?kayinvaliden de bunda kusur arasin mesela.bence her seyi cok dusunme.oyle dusununce muhakkak kotu bir niyet bulursun.bir gozun sagir bir gozun kor olacak gecim etmek icin.soylediklerinde bisey yok emin ol
0 oy
(82 puan) tarafından
Bence çok kafana takıyorsun. Kötü bir şey dememiş aslında benim eşimde annesine çektirmiş şimdi ben ne yapsam yiyor nerdeyse. Yemedikleri de var tabi. Kaynanamda der bana öyle. Ama amaç kötü değil bence. Bu konuda biraz gamsız olmaya çalış boşver beğenen yer beğenmeyen yemez yemeklerini. Moralini bozmaya değmez. Eşinle mutlu ol en önemlisi o bence
0 oy
tarafından
Eşimin bi akrabası kiz kardeşlerine çok çektirdi değil dışarı balkona çıkmalarına bile izin vermiyordu evlendi 380 derece değişti eşine hiç hiç laf etmez kısıtlamaz haliyle bizde takılıyoruz böyleyken böyle oldun diye ama tabii doğru olanı yapıyor o ayri
0 oy
tarafından
Bence kaynanan hiç kırıcı bişi söylememiş. Ama kaynana olduğu için bazen altında bit yeniği ariyoruz
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Cevabini vermissin iste dusunmem.ben bundan daha buyuk sorunlar var
0 oy
tarafından
Benim erkek kardeşimde öyleydi Allah annem ne pisirecegini şaşırdı kadıncağız. Bide annem çok güzel yemek yapar kayseriliyiz bu arada. Evlendi 11 yıl oldu. Hâlâ aynı seçiyor karısı bıkmış durumda. Ne güzel işte senin kocan senin yemekleri beğenip yiyormuş. 
0 oy
(673 puan) tarafından
Kız ne var bunda gayet normal bir şey söylemiş kaynanan hatta güzel şeyler söylemiş sana farkında değilsin bacım her şeyi kendimize dert ediyorsunuz ya
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Hic büyütülecek bir sey görmedim belki biraz kıskançlık gördüm :D umursamam bile kendi kendine yorsun beynini amaaan.. Biz mutlu muyuz mutluyuz bitmiştir. Tek çeşit olsa ne bin çeşit olsa ne huzur yoksa.. 

0 oy
(7,675 puan) tarafından
Aman ne takicam kocamla aramız iyiyse gerisi kimseyi ilgilendirmez 
0 oy
(597 puan) tarafından
Boş ver hiç üzerinde durup kendini üzme 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 199 göst.