0 oy
54 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Etkinlik gelişim faydasını gördüm dediğiniz herşeye açığım buyrun bayanlar

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol kavga ediyoruz :D ne etkinliği üç yasinda çok bilmiş şarkı bile söylememe izin vermiyor hayır sen bilmiyorsun sus diyor susturuyor 
(6,441 puan) tarafından
Ay evet bu benimki boyama kitabını kalemlerini getiriyor oturuyorum yapmaya kağıdı alıp yırtıyor lego yapıyorum atıyo sağa sola kendi napıosa yapsın diye sinirlenip kalkıyorum
(4,040 puan) tarafından
Ben de artık birşey ogretemiyirum vurduk kendimizi dışarılarda aktivite ariyoruz
(6,441 puan) tarafından
Vallaha hava güzel burada ama hastalık kol geziyor çıkaramam hiç bir yere bende hamileyim yeni iyileştim bu yeni hastalıktan olmuştum öksürük ateş boğaz vücut ağrısı bide yeniden olamam kızımında olmasını istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Çoooook kitap aldım boyama sticker zeka geliştiren kitaplar oyuncaklar .. kardeşi oldu ilgim azaldı mecburen bende kreşe verdim 3 buçuk yaşında şu an 
(4,040 puan) tarafından
Kresle arası nasıl biz bugün bı yere gittik resmen fiyasko başka kreşler bakiyorum
(2,852 puan) tarafından
Gayet güzel ben ilk hafta çocukla beraber gittim ama benim kızımın sevdiği ortamlar zaten.. öncesinde bakıcıdaydi bana düşkün değil çabuk uyum sağladı .. sevmediğim şeyleri söyledim mesela kahvaltıyı yetersiz buldum iyileştirme yapıldı .. özel kreş bu arada
(4,040 puan) tarafından
Onu anladım zaten 3 yaş icin devlet çok yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 243 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 268 göst.
0 oy