0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde (396 puan) tarafından
2 yaşında ve 38 günlük bebelerle nasıl temizlik yapılır ve aynı zamanda nasıl bakımlı olunur ki bilen var mı acaba??

Ben yetistiremiyorum arkadaş millet nasıl yapıyo anlamıyorum 

14 Cevaplar

+1 oy
(98 puan) tarafından

Temizlikmi oda ne? :ermm:

-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürerdi şu bakım neymiş kim demiş bunu hayatımda ilk defa duyuyorum kişilik çocuk nasıl bakımlı olsun sen bakarsan bakımlı olur
(396 puan) tarafından
Kız çocuk için değil kendim için aynı zamanda nasıl bakımlı oluyorlar anlamıyorum diye
(12,264 puan) tarafından
Hay Allah ben de bebeğim bakımlı olmasından bahsediyorsun zannettim ☺️
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Ben yapiorum ama uzun sürmüyo temiz kalmasi
(146 puan) tarafından
Aynen öyle şuan evim afedersiniz ama *** götürüyor resmen :(
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Benimkilerin arasında 1.5 yas var büyüğü 33 aylık küçüğü 15 aylık bazen ywtişiyor bazen yetişmiyor bazı seyler eksik kalıyor ama uykudan falan kısıp yapıyorum zor cok zor ama geçiyot 
0 oy
(112 puan) tarafından
İnsanın hızı insanın elinde canm bnim 2 kızm var aralarnda 1yas bile yook okdar bakım veryrumki  hem evime hem onlara  millet  ya nasl yetdyrsun evine çocklarının gyimne fln der oldu ve suan 3.cüye gebyim  maşşsllah diyelimmmm;)
(1,007 puan) tarafından
Maşallah bacım okudukça sen insansan biz neyiz dedim şuan :D bende 1 tane var ben böyle zorlanıyorum sana imrendim şuan :D
(396 puan) tarafından
Maşallah maşallah nasıl yapiyon ya
(1,007 puan) tarafından
Bak pis dağınık değilim oglum şükür yaramaz değil ama inan yetişicem diye gün bana yetmiyor yaniii. Oglumun üstünde ufacık leke yoktur sevmem ama 3 cocukla sen cidden cok iyiymişsin
(814 puan) tarafından
Çocukların usludur benimki gibi ağlasın 7 /24 yorum ozaman cnm :) bebeğim 45 günlük uyku uyumaz doğru dürüst emmez ağlar devamlı ve çok gazla 1.5 yaşındaki oğlum aşırı yaramaz yerinde durmaz yemek yemez uyumaz sallanır oda 1 saat bu ikisyle ev temizliğini bırak yemek zor yapiliyor
0 oy
(73 puan) tarafından
Bilen varsa bana da söylesin büyük oğlum 2 yaşında küçüğü 32 günlük uyumaya bile fırsatım yok
(396 puan) tarafından
Bende öyleyim evde zombi gibi geziyorum
0 oy
tarafından
Üç yaşında bir yaşına girecek günlük supuruurum toplar tuvalet yıkadım haftalık birde siliyorum temizliyorum genel temizlik yapıyorum çalıştığım için ayriyeten vaktim hiç olmuyor yarın yapacam genel temizlik
(396 puan) tarafından
Maşallah valla Bi de çalışıyorsun
0 oy
tarafından
☺övünmek gibi olsun hahaha

2 yasinda ve 2 aylık oğlum var evime bal dök yala valla mis gibi hergün süpürür silerim  kendimde pis gezmem
tarafından
Bebeğin uykusunun en uzun olduğu saatte yani gece yaparim ben islerimi  gece 2 de yaparim genelde
(1,664 puan) tarafından
Uyuyor ne güzel
tarafından
Maşallah de kiz her bebek uyur illa uyuduğu zaman olur bebeklerin☺
(1,664 puan) tarafından
Maşallah bacım aman nazar değmesin  sen de çok dinlendirme uyumayan bebelerin anneleri kişkanir benim gibi :)) uyuyorsa kısa  bi ise elimi vurunca uyanır hemen süpürge sesinden korkar debeleniyom işte
tarafından
Bizimki süpürge sesini sever cnm ama tam bir kucak bebeği  uyanik olduğu her saniye kucagimdan birakamıyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Günlük temizlik yapılır

Ama genel temizlik için bı temizlikçi veya kızkardeş vs muttlaka şart 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla canım gözünün takıldığı yeri hemen topladın topladın yoksa temizlik eder yaparım dersen o iş bitmez ya da çok zorlanırsan oda oda yaparsın olmadı eşin evdeyken yaparsın zamanla oturur heralde
0 oy
tarafından
15 aylık bir bebeğim var aynı zamanda 29 haftalık hamileyim. Sabah eşimle kahvaltı yapıp eşimi gönderip çocuğa da çizgi film açıyorum. Turbo hızda temizlik yapıyorm :))) ilk önce tuvaletleri yıkıyorum. Sonra mutfagı toplayıp temizliyorum. Yemeği koyuyorum. En son evi süpürüp siliyorum. Ve finito. Elimden ancak bu kadarı geliyo. 
(396 puan) tarafından
Hamileyken bende öyleydim ama ikinci gelince gör sen Bi de :))
tarafından
Biraz anlatsan canım bana da tecrübe olmuş olur. Dinlemeyi cok isterim.
0 oy
(245 puan) tarafından
Benim 1 yaş oğlum var hiç bişeye yetişemiyorum bakımsızim evle çocukla ilgilenmekten kendime vakit kalmiyor :D allah kolaylık versin 2 çocukla çok zor
(396 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(814 puan) tarafından
Benim de oğlum 1,5 yaşında bebeğim 45 günlük şu an annemde kalıyorum eve gitmeye cesaret edemiyorum bakamam diye çünkü oğlum ayakta sallanıyor uykusu çok zor yemesi çok zor bebeğim devamlı ağlar ve çok gazlı onun da uykusu çok zor bu şekilde ne yaparım bilmiyorum nasıl bakabiliyor musun
(396 puan) tarafından
Çok zor canım geçecek bu günlerde diyip avutuyorum kendimi
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ben işemeye gidemiyorum kaldiki temizlik ve bakım yapayım ahhaah:woot:

(396 puan) tarafından
Hahahahah al benden de o kadar :)))
(1,850 puan) tarafından
Birgün altıma işeyecem diye korkuyom :)))

İlgili sorular

0 oy
68 cevap 1,588 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
1 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 242 göst.