0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Yeni takip ettim sürekli paylaşıyor ona gelen mesajları hep altınlar hediyeler aldı kocamiz diye nasıl alıyorlar ki kitap okuyup çok merak ediyorum altın alma işi bana inandırıcı gelmiyor ya yağını alıp denemek istiyorum kullanan bilgisi olan var mı beni aydınlatır mısınız:)

6 Cevaplar

+1 oy
(7,208 puan) tarafından

Palavra palavra palavra 

image

-Reklam-
0 oy
tarafından
Butun psikologlar dalga geciyor onunla su an rahime lavanta yagi tamponu sokacaksiniz falan diyormus canli yayinda isi ticarete dokmus bir de yag satiyor sizce boyle psikolog olur mu ? 
(1,210 puan) tarafından
Yok inanmadım bende yağı güzel kokuyor diye denesem mi acaba kokusu içi ve dedim sadece psikolok değilim diyor :)
tarafından
Aromaterapi farkli bir alan kokularin illaki iyi etkileri vardir fakat rahime damlatilmasi rahim florasina ciddi zarar verebilir diyor doktorlar bunu bir psikolog danisman her neyse onermesi cok yanlis degil mi sirf urunu satilsin diye burada bile bir suru fake hesap aciliyor sadece esra ezmeciyle ilgili post acip kayboluyorlardi bir ara iyi bir pr calismasi yaptiriyor o kocam oldu bitti hikayeleri de fake mesajlar buyuk ihtimalle. Kitaplarini sadece meraktan okudum ablam almisti bombos oradan buradan alinti bilmedigim aa ben şok diyecegim bir bilgi kesinlikle yok, tuzlama olayi da yuzyillardir bilinen bir sey tuz nötrleyici bir madde ama oyle disilik arttiracak bir hukmu yok kisacasi millet para derdinde aktarda 50₺ olan gul yagi ezmeci markasiyla 150₺ buradan akletmek lazim.
tarafından
Umut tacirligi adam seni sevmiyorsa buyuyle kokuyla rituelle ilgisini cekemezsin seven adam her turlu istek duyar hatta baglasan bile duramaz :)
(1,210 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuz için
0 oy
(59 puan) tarafından
Ben hiiç inanmiyorum o kadinin paylasimlarina
(1,210 puan) tarafından
Bende ama merak ettim nasıl oluyor o hediyeler altınlar benim kocam istese de alamaz durumumuz yok yani çok şükür aramız iyi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende kitapları var inan başkası yazmış da bu kadın adını vermiş gibi çok güzel o bilezik altın alanlar fakir olup bulanlar değil eşi asla hediye almayanlar pinti olanlar bence alma sebebinide söyleyeyim kitap hep ilişki üzerine şöyle iyi davran böyle iyi davran gibisinden eğer oradakileri uygularsan inan kocan b.kunuda yer :)
tarafından
Zat herşeyin temeli cinsellik diye boşa demiyorlar:)
(1,210 puan) tarafından
Öyle mi :)
(87 puan) tarafından
Aynen katılıyorum adam okuzse ne yaparsan yap yapmaz. Bak geçen evlilik yıldönümünde pırlanta yüzük istedim. 7 yıldır evliyiz çiçek disinda bişey görmedim almadı parası olmadığından değil öküz olduğundan bana diyor git kendin al beğendiğini önemli olan onun alması ama anlamıyor
(2,491 puan) tarafından
Canım karşısındaki adam değişmeyi istemedik ten , eşini anlamak empati duymak ,çözüm uretmek kendi istemedik ten sonra istersen dünyanın en iyi psikologunu okuyayım bu okuduğum kitabın bana faydası var karşımdaki adama ne faydası olacak kişinin kendi emek harcayıp değişimi kendisi isteyecek ama gelişime kapalı modda adama  ne yaparsan yap işlemez  işliyor diyen yalan söyler
Benim komsumda almıştı bunun kitabını sonra sevgililer gününde hediye geldi diye sevindi değişti falan dedi dedim okuz aynı okuz biraz sosa battı sadece o kısa süreli şeyler
Hediye falan hikaye eşi insana yeri geldigidne omuz olacak yeri geldiğinde kahkahana eşlik edecek yeri geldiginde beraber cilginlik yapacak sorgulamadan hayatı yasayacak bunlar olmadıktan sonra bir gün için hediye alsa nolur almasa nolr
(6,441 puan) tarafından
Hediye işini bilemem ben kitaplarını aldım kızım yırttığı için kitapları falan çıkarıp okuyamıyorum set olarak aldım hepsini okuyacağım ama güzel Olan hep olumlu yazması çapalama ve tuz banyosunu bilmiyorum tuz banyosu kadının dediğiyle alakası yok aslında o ritüel olarak söylüyor gerçekte var enerji yükseltme nasıl makyaj yapınca kendimizi daha iyi hissedip öyle davranıyoruz aynı bence
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Arkadaşım bi ara kafayı o kadınla bozmuştu ya 

Ben de bilmiyorum neyin nesi
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Bana Asla samimi gelmeyen söz de psikolog :)Insanlari kandırıyor bencee

(1,210 puan) tarafından
Olabilir

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,421 göst.