0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Psikolog esra ezmeci tanıyan var mı yada kitaplarını okuyan 

1 cevap

0 oy
tarafından
Tanıyorum ve kitaplarını okuyorum mükemmel 
(1,424 puan) tarafından
Çok güzel canım peki eşinin sana karşı tavrı davranışı nasıl soru cevapda inanılmaz şeyler yazıyor kadınlar
tarafından
Canım şöyle söyleyeyim ben kendim için aldım dediğim gibi kendimi iyi hissetmiyordm kararı ben veririm ve düştüğünde kalkarsan hayat güzeldir kitapları özgüven kişilik sınırlarını koruma vs. Gibi şeyler var. Birde benim eşimle bir sıkıntım yoktu zaten iletişim olarakta çok çok iyiyiz ilgili saygı duyar hiç bir aksi davranışı olmadı ama bu yaptıklarımdan çok daha bir cazibeli oldum gibi hissediyorum çünkü çok odun biriydim
(1,424 puan) tarafından
Anladım canım zaten kişi değişince otomatikmen karşıda ki esra değişiyor kadınlar sıcak erkekler soğuk okudunmu şuan onu okuyorum
tarafından
Hayır cnm ben ilk kitabını okuyorum şuan hatta anlamadığım yerde tekrar tekrar okuyorum daha bitmedi :))) sen ne zamandır takip ediyorsun sende varmı değişim
(1,424 puan) tarafından
Canım ben 1 hafta oldu olmadi takip edeli instg yorumlara baktım kitapları çok övüyorlar aldım tuzlu suyu yapıyorum bakalım inş biseyler olur :)
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 749 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde melis-gul (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,411 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 1,248 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Banu.28 (110 puan) tarafından soruldu

379,926 soru

11,373,228 cevap

34,855 kullanıcı

...