0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Kızlar 19 hafta olduk hala kıpkırmızı kanama oluyor . 2 3 kere acillik olduk şükür bi şey olmadı şimdi yine yatisim yapıldı pihtili kanama oluyor . Bebekle alakası yok ama yöne de tehlikeli imiş . Bide serklaj im var açarlar mi ki ? Böyle yaşayan veya çevresinde böyle bi durumla karşılaşan var mi :(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Progestan baslamadimj
(501 puan) tarafından
Başından beri kullanıyorum fayda etmedi kanamalarima
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah canım bende kahve kanama yaşıyorum dualarım seninle 
(501 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım benim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun
0 oy
(179 puan) tarafından
Benimde 17.haftaya kadar hep kanamam oldu pıhtılıda oldu bazen sular seller gibi bazen lekelenme şeklinde progestan kullandım hastaneye yatmak istemedim hiç yatırmadılar ama evde kalkmadım hiç serklaj olmadı ama o konuda yorum yapamam yani
(179 puan) tarafından
Bende 38.haftamdayım canım çok şükür bu günleri hayal bile edemiyordum inan ki haftaya pazartesi doğumum var yani o günleri düşündükçe nasıl delirmedim diyorum
(501 puan) tarafından
Ne güzel canım benim inşallah bende senin gibi o haftaları sağlıkla görebilirim. Şimdi bi de kan uyuşmazlığı sıkıntısı çıktı. Bebeğin kanı beni çok etkilemiş . Doktor sonraki gebeliklerinde bebek su toplayabilir,  ölebilir.  Zaten her an bi şey olacak diye korkuyorum bi de ekstre sonraki gebeliklerimin de sıkıntılı olabileceği söyledi . Ne büyük imtihan diyorum . Bu arada sen de inşallah bebişini sağlıkla bi ayazda dogurursun :) sezeryan ise ağrı sızı hiç bi şey hissetmezsin inşallah :)
(179 puan) tarafından
Güzel duaların için teşekkür ederim Allah'ım şifa versin sanada bebeğinede inşallah sonrakiler için iğne var şimdiden kendini yıpratma hiç banada doktor düşer bu bebek demişti bazen çok kırıcı oluyorlar o gün ağlamaktan mahvolmuştum
(179 puan) tarafından
Kokularını içimize çekince hepsi geride kalacak inşallah
(501 puan) tarafından
Ne demek canım :) Bildiklerini direk aktariyorlar ve bizim için kırıcı oluyor ama onlarda mecbur bilgilendirmek zorunda oluyo . İnşallah dediğin gibi kokularını içine çekeriz bizde :) Sağlıkla yetiştirmeyi nasıl etsin Allahımmm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 318 göst.
0 oy
7 cevap 94 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Uuusssaaagiii (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...