0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
Niye boyleler cidden cok bunaldim her yilbasi zam olur diyir daha 4 ay oldu geleli dedim olsun diyor napacam zateh 1670 doğalgaz geldi moralm cok bozuk 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah onlara vicdan merhamet versin inşallah sizinde yar ve yardımcınız olsun 
(565 puan) tarafından
Amin canim cümlemize hayırlı ev nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
1 sene dolunca zam yapılır benim bildigim
(565 puan) tarafından
Sozlesmede oyle bişey yazmadik mecbur vereceyin dedi
(1,634 puan) tarafından
Tövbe tovbeee haram zıkkım olsun o paranın hayrını gormesin ins
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu sizin elinizde ev sahibi her zman istediğinde tamm verelim demiyceksiniz elinizde sözleşmemiz olduğu sürece sözleşme olunca evden de çıkaramıyor kesin bilgi bizde çıkaramıyoruz kiracıyı sözleşme bitimini beklwdik şimdi dava açtık çıkarabilmek için yani bunun kanunlar kiracıdan yana hakkinizi koruyun 
(565 puan) tarafından
Yeni ev bulana kadar canim napalim kimsemiz yok bizimde cok zor zamandayuz
(3,419 puan) tarafından
Canm ev sahibi sizi çıkaramıyor cikmayin zam da yapmayın bak bende kirada oturuyom benim ev sahibim oğlum gelcek boşalt evi dedi bende kim gelirse gelsin cikmiyom kolaysa çıkar dedim kapıyı kapattım 6 aydır oturuyom :))) bu süreç de ev aldık kendimiz oturcahimiz için dava açtık çıkarmak için mahkemenin kararını bekliyoruz biz ev sahipleri kiracıyı kafamıza göre çıkaramıyoruz ve zam da yapamıyoruz malesef sizinki baya insafsizmis dişinizi gösterin bak bişey yapamaz o zman
0 oy
(4,906 puan) tarafından
Bizimde 6 ay olmadı 1400ken 3500 dedi eşim vermem dedi  6 ay önce yaptı çünkü doğuma bir hafta var işte 6 ay bitsin öyle çıkalım dedi bnde blmyrm vala cnm 3 gündür tansiyon yüksekliği yaşıyorum bu pslikler yüzünden 
(565 puan) tarafından
Benimde butun moralim falan gittu maf oldm
(4,906 puan) tarafından
Merhametleri vicdanları yokki rabbim hakkımızı birakmasin
(565 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Canım kira sözleşmeniz yok mu her yıl bir kez zam olur.oda eve taşıdığınız ay olur.biz mesela temmuzda taşındık temmuzdan temmuza zam oluyor. 
(565 puan) tarafından
Sozlesmede oyle busey yazmadik diyir bizde Ağustos da taşınmıştık tasinmaz olaydım
0 oy
(893 puan) tarafından
keske sozlesme yapsaydiniz bizmki cok iyi bebegimiz oldu diye 50 lira zam yapmisti tabiii her sey bu kadar pahali deildi 
(565 puan) tarafından
Esim gitmişti onnla canim bilseydim biyle olacağıni keske evim olsaydu bu duruma dusmeseydim
(893 puan) tarafından
bizmde ev kira ev sahibimiz Allahtan iyi yuzde 25in ustunde zam yapmiyo
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım sözleşmeniniz varsa ki sözleşmenin maddelerinde var zaten 1 yılda bir zam yapılacağı 
(565 puan) tarafından
Bende oyle dedjm de oyle bisey yok biswy yazmadik oraya dedu
(7,376 puan) tarafından
Yazman gerekmiyor canısı sözleşmede yazılı fırsatçılık yapıyor aklı sıra mahkemeye veririm de üstüne tazminat bile alırsın ki sözleşme olduğunda evden çıkaramıyor fırsatçılık yapıyor hiç bir şekilde kabul edip vermeyin evden çıkaramaz sözleşme bitmeden
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Benimkide mayista 575 yapmıştı yılı dolmadan 800 daha yaptı. İstemiyorsan çık daha pahalıya veririm demeye getiriyor lafi
0 oy
(914 puan) tarafından
Yaparlar yaparlar rabbim hepimize selâmet versin İnşaAllâh 
0 oy
(540 puan) tarafından
Elinizde kira sözleşmesi yok mu canım yapamaz yani zam falan neye göre yapıyor asla kabul etmeyin. Çünkü her halükarda siz haklısınız ev onun olsada 
0 oy
(7,912 puan) tarafından
Benimde 10 aydır tasinmisim zam yapti
0 oy
(48,481 puan) tarafından
mahkemeye veririm de 
0 oy
(633 puan) tarafından
Sözleşme olsun ya da olmasın banka dokümanından attığın ücreti delil olarak kullanabilirsin 1 sene dolmadan zam yapamaz. Git mahkemeye ver. 

Bu kadar saf ve tecrübesiz insanlara vur tokmağı al elinden ekmeği yapan insanlardan nefret ediyorum. 

Kalpleri çürümüş. Asla kabul etmeyin. Evden de çıkaramaz. 

Korkmayın. 

Kanunlar sizden yana ve hakkınızı sonuna kadar kullanın.

Bu kadar kolay değil demeyin inanın ki söylediğimden daha kolay. 
(565 puan) tarafından
Cok isterim yapmayida simdi de kotu olursak huzur vermes diye korkuyorum
(633 puan) tarafından
Ya canım huzur kaçıracak olan sensin o değil. Adamın evinin içine edip çıkarsın korkusuyla o adam birşey yapamaz. Az biraz kötü düşünün. Yapın demiyorum ama kötü düşünün ve tehdit edin bak neler oluyor
0 oy
tarafından
Benimde ev sahibim 900 TL'den 2000 yaptı kırami ev arıyorum tasinicam ev bulamıyorum 
(565 puan) tarafından
Bende valla canim taksitli ev alınsaydı keske
(565 puan) tarafından
Benim ev ısınmıyor bile gücüme giden o
tarafından
Benimde ev ısınmıyor odun sobası kullanıyorum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 504 göst.
+1 oy
27 cevap 818 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu