0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar ya bebeğim 2 gündür göğsümü ısırma huyuna başladı altta 1 dişi çıktı yanindakide cikmak üzere damagi yarmis yani 2 dişimiz var geçen sabah emzireyim dedim ısırdı canımi acıttı birdaha denedim yine ayni yapti. Sivri oldugu icin canı yanıyo insanın. Ne zaman uykuya dalıyo ozaman emiyo bu huyundan nasil vazgeçirebilirim. Şuan 8 aylik 

5 Cevaplar

+1 oy
(4,220 puan) tarafından
O ısırdığı zaman sakin tepki verme gülme yada ağzından çıkarıp kizma birak sakince emzirmeye devam et bir iki kere sonra birakir yapmayı bence oyun yapıyor yoksa dışı kasinmiyor
(798 puan) tarafından
Aynen canm bende ayni seyi yazacaktim benimkide bu aralar yapiyor
(20 puan) tarafından
Ama çok canım aciyo nasıl agzindan cikarmayayim vermicem sana meme yok diyorum suratima bakiyo kurban oldugum:) emmeyincede üzülüyorum gerçekten napicami bilmiyorum
(4,220 puan) tarafından
Sen tepki verdikce daha çok yapicak benden demesi
-Reklam-
0 oy
(6,201 puan) tarafından
Ben o isirdiginda bak sen isirdiginda emzirmicem diyerekten vazgecirdun
(20 puan) tarafından
8 aylik nekadar anlar bilmiyorum ama bende yok sana meme ısırıyosun annecim canım acıyo diyorum
0 oy
(12,542 puan) tarafından
daha dişi çikmadı 11 aylık ama aşırı ısırıyor zaten düşünüyordum yaşına girince ayıracağım
0 oy
(4,197 puan) tarafından
İsirinca memeyi cikarin hayir isirilmaz deyim ve kapayin. Benim ki 3 kez tekrarladi daha da yapmadi. Gulme veya ses ile tepki vermeyin kizmayin.
0 oy
tarafından

Kız benimki dişi olmadığı halde sürekli ısırıyor inanır mısın çok da acıtıyor dişi çıkınca ne yapacak bilmiyorum hiç istemsizce tepki veriyorum ondan da hoşlanıyor:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 248 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
9 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvgul (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 152 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tugce1100 (188 puan) tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı

...