0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Martta doğm yapıcam şuan 2 yaşında kızm var olaylar nasıl gelişr blmiyorm doğm gce i olr gndüzmü olr hiçbir fkrim yok kızm evde napcak uyur mu ağlarmış beni arar mı dye çk strese giriyorum hergn bnu düşünüyorum ya eşm baş edeblrmi bilmiyorum bna çk düşkn :(

2 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından

Merak etme  çocukların nazi anneye zaten bir günlük bişey ağlasın bişey olmaz kardesi gelecek ay ne kadar güzel bişey sone açık mutlu olacak annesi sen düşünme karnındaki için dua et 

Abla olacak 
(4,067 puan) tarafından
Elbette öyle ama ne blim işte üzülyorm aklma geldkçe
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben de çok stres yaptım ama hepsi boş. Senin tahmin etmediğin şekilde gelişiyor olaylar. Tabii ki sen önce büyük kızına önem göstereceksin. Hep onunla ilgileneceksin söyle bı bebek 3 aylık olana kadar. Sürekli sen ablasin kardeşini sev baskısı yapmayın sanki o bilmiyor mu napacagini. Abla kelimesi yasak bu arada. 

3 aydan sonra yavaş yavaş bebeği oyunlariniza dahil edin bebeğin ismini söyleyerek onun bezini getir onun oyuncağını getir gibi görevler verebilirsiniz. 

Bir buçuk yıl geçti bizim oğlanlar alıştı birbirne çok şükür. Zor zamanlardı esin destek olursa daha iyi olur
(4,067 puan) tarafından
Bende herşyi birlkte yapmayı teklif edicm öyle okumştm Bi yrde Bi oyuncak aln bak kardeş sna oyuncak almş seni çk seviyo gbi cümleler kullann dyodu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 186 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 469 göst.
20 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kubra2310 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 168 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 216 göst.