0 oy
467 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızlar daha 18 gün oldu doğum yapalı eşim bı degsti neblm bugün mesai yaomsti ben bebeğim durmuyor diye bir kaşık yemek aldm almadm ac duruyordum bana sürekli emzirdin mi yeterli doydu mu diyip durdu bendd artk bu sorudan yoruldugum için yetmiyorsa git kendin emzir dedim ha gelir gelmez annem babam gelcek bize ha bı otur ne oldun yani sonra dediği kelime kapıya kilit vurur gideriz anama kendin gidrsn diyorum ağlayarak durmuşta çocuğu da alrm bu nasl bı cümledir inanın zoruma gitti hala ağlıyorum

5 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç bşy anlamadım kocanın dediğinden 
(43 puan) tarafından
Beni tehtit ediyor kapıya kilit vurur anneme gideriz diye
(43 puan) tarafından
Bende kendin gidersin dediğimde çocuğu da alır giderim dedi lohusa miym yoksa mal mı anlamadm insanın zoruna gidiyor
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Durmuş kim kim durmuş la çocuğu aliyo yeminle kafam karıştı.
(43 puan) tarafından
:d baştan anlatıyorum
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kız beynim yandı anlamdım 
0 oy
(488 puan) tarafından
Yapsın bakalım bebek orda da ağlayınca acıkınca ne yapacakmış. Böyle konuşurlar sıkışınca tutuşurlar
(43 puan) tarafından
Göğüslerim yara olduğu halde içim el vermedi mama vermeyi yara olduğu halde emdiriyorum
(488 puan) tarafından
En iyisini yapıyorsun canım. Boşver onlar konuşur öyle. Zamanla düzene oturur inşaallah
0 oy
(954 puan) tarafından
Erkeklerin çoğu öyle bebek ağlayınca strese girer napcagini şaşırır bilemez çaresizlikten anam da anam der o tecrübeli bilir büyüttü ya sonuçta hem babası olarak o da endişeleniyor sen özgüven li davran ben annesiyim en iyisini ben bilirim de dik dur karışmaz bi daha
(43 puan) tarafından
Diyorum anlamıyor ben ilk hafta elime bile alamadm çocuğu neymiş ben dusurrmsm ha çocuk benim niye dusurym can benim kiyarmym ona
(954 puan) tarafından
Anlıyorum seni benim eşim de öyleydi guvenmezdi bana ilk çocuk diye bilemezsin bakamazsin diye zamanla alıştı güveniyor artık ama iyi tarafı çocuğa çok düşkün , sen dik dur ona bakma bebeginle ilgilen o anlar zamanla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 166 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Kayakaya (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 1,300 göst.