0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Bıktım artık hergün aramalarından  daha dün birlikteydik gecenin 11 inde ben çocuğu gorcem diye aranmaz ya musaitmiyiz degilmiyiz Allah'tan eşim uyuyoruz dedi ama kızıyorum artık hersyee tamam demesinden ilk başlarda çocuk yenidogdugunda emzirirken görüntülü arardı kayinpederin emiyor derdi eşim diyordu beş dakka gosterelim diye çok kez memeden bırakıp gösterdiğim oldu ama yeter artık bıktım tek bu değil yaptıkları.afedersiniz gecengun eşim ile birlikte olurken goruntulu aradı telefonu açmadı eşim üst üste arayınca bende dedimki önemli birşey var galiba aç dedim neymisde torununu gorucekmis torun sevgisi olabilir ama bu kadar da değil ya valla 

12 Cevaplar

0 oy
(2,304 puan) tarafından
Yok daha neler kapatıp yatın telefonu yada uyarin 
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ayyy yuhh yaaa insandan biraz anlayış olur tamam torun sevgisi başka derlerde yerinide bil azcik 
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim eşimin aileside sürekli görüntülü arar çocuk için ben değil de eşim rahatsiz olur aramalarından
0 oy
(974 puan) tarafından
Bak sen bunu yazınca aklıma eltim geldi eltimin oğlu oldu koacmda halt etti ara ara çocuğun fotosuni gönder dedi kadın gece demedi gündüz demedi hergun bin tane foto gönderdi bende cinnet geçirdim çocukların fotosuni saçma sapan çekip çekip kaynıma attım sürekli artık ne foto atıyor ne arıyor hahaha sende böyle yap belki aramazlar
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bir kaç defa açmayın mesafe koyun 
0 oy
(8,775 puan) tarafından
Konuşup mesafe koyman gerekir konusmadab kendi kendini sinir etmenin hicbi anlamı yok
0 oy
(682 puan) tarafından
İlk torun mu 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Valla ben ve bebeğim ne zaman müsait ise ı zaman konuşuruz. Kendi ailem için de geçerli.
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Bazı insanlar anlayışsız olur ne yapsan boş benim eş ailemde öyle benimkiler eşim evde iken görüntülü aramazlar arayacaklari zamanda söylerler müsait misin konuşalım diye ben bir kaç kere üstüne gittim  artık eşiminde dikkatini çekiyor onun ailesinin destursuz aramaları
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Bacım saat 9dan sonra görüntülü ararlarsa açmayın sorarlarsa deki çocuğu 9da uyutuyoruz bizde uzanıp dinleniyoruz. Ayrıca eşin desin olur olmaz saatlerde aramayın bizde evli barklı insanlarız diye. Uyarsın
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yüz vermezseniz zamanla aramayı keserler canım 
0 oy
(45 puan) tarafından
Demekki torunlarini çok seviyorlar nerden bilsinler müsait olmadiginizi  olmadığı zmn da meşgule at 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 113 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Naz07 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 245 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde DAGLI KIZI (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 418 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...