0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Dün kayınpederim ardı ilk önce eşimi aradı eşim üç kez meşgul yaptı sonra da beni ısrarla görüntülü aradı sonra ben normalden aradım bir şey mi oldu dedim yok dedi çocuğu göreceğim dedi ben de eğer ben müsait olsaydım zaten meşgul atmazdım direk üstüme kapattı telefonu çok problemli bir aileye gelin gittim kaynam bugün eşimi aramış artık ne demişse eşim bana bir tuhaf davranıyor 

14 Cevaplar

+3 oy
(4,889 puan) tarafından
Fazla çıtkırıldımsnz 
(100 puan) tarafından
Değil aslında bazen insan içinde olmadan bilemiyor ben yazıda biraz salt halini anlatım ayrıca üslup bir biçimde izah ettim müsait olmadığımı Allah'a bırakıyorum sadece benim içime koydukları üzüntüye Allah bilsin
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Adam torununu görmek istemiş terslemissin bn olsam bnde tuhaf davranirdim 
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ne yaptılar ki öyle yaptın 
(100 puan) tarafından
Meşgul atıyorum inadına tekrar tekrar görüntülü arıyor her gün yapıyor bunu bir kereye mahsus değil ve saat fark etmezsizin
(7,186 puan) tarafından
Mübarek meşgule atma sende çalsın çalsın drsun sorarsa da görmedim dersin kimse de kırılmamış olur
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Sorun ne neden ısrarla açmadınız arıyorsa torunu görmek istiyordur bunu anlamamanız imkansız. Sadece yazıya göre problem olan aile değil 
(100 puan) tarafından
Müsait olmaya biliyorum insanlık hali biraz düşünceli davranabilir değil mi
(1,824 puan) tarafından
Yukarıdaki yorumu şimdi gördüm sürekli yapıyorsa uygun bir dille söylesin eşin önce mesaj atsın ya da arasın sonra görüntülü arasın
(100 puan) tarafından
İnşallah bu son olanlardan sonra anlamıştır canım
0 oy
(7 puan) tarafından
Arkadaşımın da kayinbabası görüntülü aradığında kendini göstermeden torununu ona gösteriyor aradığında böyle yapabilirsiniz
(100 puan) tarafından
Zaten ben çocuğu gösteriyorum sadece sorun ısrar etmesi sanki biri ölmüşte  öyle arıyor gibi
(7 puan) tarafından
Evet onun da anlayışlı olması acmiyorsanız düşünmesi gerekirdi ama akıl edememiş demek ki büyük nede olsa deyip gönlünü alın gerisini de bosverin eşinizin yanında bu sizi yüceltir
(100 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:)
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Meşgule vermene gerek yokki ben de aradığında müsait değilsem ya da çocuklar uyuyorsa normalden ararim.cocujlar uyuyor baba kalkınca ararım derim iki saniye yani bunu soylemsk alınmıştır belki
(100 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım
0 oy
(867 puan) tarafından
Meşgule atıp müsait değilim anne/baba daha sonra ararım diye mesaj atabilirsin ya da açıp söyleyebilirsin yani ne söylediğinden Ziyade nasıl söylediğin önemli 
0 oy
tarafından
Düşüncesiz bir davranış sürekli hoopp diye aramak sen de daha uygun bir dille söyleseydin keşke
(100 puan) tarafından
Ben karakter olarak karşımdaki insanın düşünmesini beklerim uygun bir dille söyledim canım ama polemik yaratacak ya eline bir şeyler geçti
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Büyükler meşgule atılmaktan hoşlanmıyor. Kimse sevmez aslında , en azından cevap verilip uygun olunmadığı söylenmeli. Eğer akraba ise insan merak ediyor . Bi sıkıntı vs. Mi var diye
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Müsait olmadığınız da,eşin bi zahmet mesaj atsın 

Sen karışma
0 oy
(562 puan) tarafından
Gorgu kurali geregi eger bir kisi mesgule atiyorsa israrla aranmaz bu kimin oldugu farketmez musait olmayabilir cani konusmak istemeyenilir isi olabilir goren zaten aradigini gorup mesgile atoyor doner musait zamaninda problem sizde degil gercekten saygisizlik yapanda 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Bende kapalı biriyim.  Benim de eşimin ailesi arıyor görmek istiyor dediğin gibi kayınpederim.  O an başım açık oluyor tişört giymiş oluyorum.  Anında giyinip açamıyorum ama hemen başımı kapatıp üzerime hırka alıp geri mutlaka dönüyorum. Görmek istemelerine hak veriyorum ben . Bizler de gelinler olarak biraz daha anlayışlı olabiliriz bence torunlarını görmek istemeleri konusunda .
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Bizimkilerde de o problem var düşün balayına çıktık adam ısrarla arıyor ya biz balayindayiz aranır mi ısrarla bir şey mi oldu acaba deyip açtık. Saçma sapan muhabbet siz niye o şehre gittiniz benim dediğim şehire gidin dedi. Hep ısrarla arar gecesi sabahı yok çok değişik bir adam. Bakalım çocuk olunca bize de yapacaklar mi aynısını.
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Sen dün post açmıştın demi 11de bile arıyor demiştin? Valla meşguliyetten anlamıyorsa iyi yapmışsın eşinin yapması gerekeni sen yapmışsın 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 265 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hedefedevam_ (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 494 göst.
25 Aralık 2023 Aile kategorisinde Umutlarx (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 351 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Htcmm (11,093 puan) tarafından soruldu

379,117 soru

11,348,409 cevap