0 oy
72 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (197 puan) tarafından
Kizlar sorum yukarda Ben eylul ayinda bebegim sut emmedigi icin sagip sut posetlerine koyup buzluga atmistim Bugun verim dedim cozuldukten sonra kokladim hafif kusmuk kokusu gibiydi alip döktüm tadina bakmadim bile.Sorum sütün bozuk oldugu nasil anlariz daha dogrusu 4/5 ayda bozulur mu derin dondurucuda

4 Cevaplar

0 oy
(7 puan) tarafından
Bir yerde okumuştum da ne kadar doğru bilmiyorum adetken verilen sütun tadi biraz degisebiliyormus o döneme denk geldiyse böyle birşey olabilir gibime geldi
(197 puan) tarafından
Aaa olabilir haklisin gercekten
(7 puan) tarafından
Cozdururken de buzdolabının iç kısmında daha sonra yavaş yavaş ılık su ekleyerek cozdurmeyi dene birden dışarı çıkarma yada sıcak suya direk koyma bende hamileyim o yüzden böyle biraz araştırıyorum faydası olur inşallah.
(197 puan) tarafından
Tamam canim Insallah Bu defa oyle denim bi
-Reklam-
0 oy
(7 puan) tarafından
Birde buzlukta 3 ay kadar durabiliyormuş 
(197 puan) tarafından
Cogu dr 6 ay diyor ah ah keske bebegim emseydi dolu dolu sagmazdim
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Ya valla 6 ay dursun diyorlar buzluktaki süte eskiden 3tü şimdi 6 olmuş, ama koksa bende vermezdim herlade, dondurulunda taze gibi olmaz tabiiki belki sana farklı gelmiştir canm
(197 puan) tarafından
Iste kokusu kusmuk gibidi hemen doktum hep kontrol etmem sart
0 oy
(113 puan) tarafından
Sagilmis süt dolap disinda 3 saat normal buzdolabinda 3 gun buzlukta 3 ay durabilir 3 ay icinde tuketilmesi lazim sanirim sizinki bozulmus 
(197 puan) tarafından
Dr larin cogu 6 aya kadar verilir diyorlar Ama Bence her kullanim oncesi koklamak sart insan korkuyor ya sutum de 1 hafta oluyor kesildi emmeyi birakti tekrar nasil Meer bilmiom
(113 puan) tarafından
Biraktiysa bidaha emmez sanirim cunku benimkide birakti bidaha emmedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.
0 oy
32 cevap 282 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy