0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (562 puan) tarafından
Her hafta kitap okuma sinavi var diyor cocuk calisiyor hopp sabah okula gidis saati msj atiyor sinav ertelendi  deneme sinavi yapacak cocuk 1 haftadir deli gibi calisti bugun uyuyamais stres yapmis kuzum cocugu okula biraktim  msj atmis deneme sinavi ertelendi 

Neyse birde hikaye okuma sinavinda 1.olana madalya verecehim demis cocuk donem basindan beri oyle calistiki 1.de kazanamadi geri kalan 8 kitapta 1.oldu son sinavda 1 sorusunu kabul etmedi onun verdigi cvbi yanlis saymis ki o soruya bizde oglumun verdigi cvbi verdik neyse konustik kabul etmedi yayin evini aradik yayin evi sorunun hatali oldugunuve bizim cevabi dogru kabul etti ama ogretmrn sirf oglumu elemek icin kabul etmedi dunde demis seni  6 tane 1.ligin zeynepin 7 tane 1.ligi var kazanan zeynep.demis Allahtan atmamistim testlrri cektim resimlerini attim kendine ardaim soyledim cikista lonusacagom.ne derdi var 

9 Cevaplar

+3 oy
(2,874 puan) tarafından
Günahı boynuna ama 

Zeynep'in anası 

İyi bakıyordur öğretmene 

Bu işin peşini bırakma

Çıkar bi halt 

Çocuğuna yazık kıyamam 
(562 puan) tarafından
Evet eski vekileri oldugu icin samimiyetleri var biz bu yil geldik bu okula ve ogretmene artik diyorumki 1.sinifi kendi okutmafigi baska bir ogretmen okuttugu icinmi konduramiyor benim cocuguma 1.ligi gercekten cok fazla zeki ogrenmeye cok merakli cok hirsli ben bunu ilk gun soylemkstim ogretmene bizde yarisma yom herkes iyi dedi bakikesirin en iyi siniflarindan biriyiz dedi ben com daha buyuk seyler beklerken oylede cok 1.cikmiyor siniftan
(7,036 puan) tarafından
Vala aynı şeyi düşündük
(127 puan) tarafından
Hangi okul bende Balıkesir deyim
(562 puan) tarafından
Plevne
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ben hep derim her meslekte olduğu gibi bu meslekte de haksızlık yapan görevini iyi yapmayanlar var 
(562 puan) tarafından
Cocugu  hevesi kiriliyor dun  ikti agliyor dedim nesen agliyosun benim 6 tane 1.ligim varmis anne benim 8 tane dedim ogretmen kabul etmiyor dedi cocugum tek tek sayiyor kazandikca eve gelince atmamistim lagtan sinavlari aradim dedim 6 tane demjssiniz ogluma bizim 8 sinav 1.ligimiz var dedim attim resmi bjsey yazmadi bugunde gozune sikmaya goturecegim butun sinavlari son sinavinida haksiz yere dogru kabul etmedi ama neyse koskoca yayin evi soru hatali evet bjzim hatamiz diyor ama bunu ona kabul ettiremiyiruz
0 oy
(1,913 puan) tarafından
Derdi ne ne için saymıyor kıyamam ya. 
(562 puan) tarafından
Neyse o saymadigi soruyada tamam dedik soruyanlis oldugi halde kabul etmedi yine 1.lik oglumdaykrn gruptaki fotograflardan saymis 6 tane cikmis sen ogretmensin madem boyle bi soz verdin bunu grup fotolarindan saymazsin bi ajandan defterin olur yazarsin kim ne kadar sinav kazanmjs emek veriyorlarherswyden odun verip ders calisitor ama soktum gozune sinav kagitlarini okul cikisi goturecegim birde eliyle tutup baksin bakalim kimmis 1.
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Bu işin peşini bırakma canım bu işte bit yeniği var 
(562 puan) tarafından
Goz gore gore hakkini yedirmem cocugumun com guzel tartisir cok guzel bende ona laf sokarim ezdirmem asla o son sinav sorusunu bile d ona kabul etorirdimde neyse cocugum etkilensin istemiyorum yani nda demiyorum bisey birde dun zeynep e yarim Full diyerek tam saymis dogru 1 ta edir ya dogrudur ya degildir yarim ful nedir
(1,937 puan) tarafından
Ne yaptın canım öğretmenle konuştun mu
(562 puan) tarafından
Konjstum bu sinavi nesen bu kadar onemsiyorsunuz diyor :) bende desim bizim icin her sinav onemli onemli .asa niye calistiralim biz onem veriyoruz alinmis hanimefendi sanki eksigini ariyor gibi davraniyormusuz daha konuyu uzatmadim cocuga davranisi degismesin diye yoksa o sinav sonucu sadece benim oglum 1.olduda neyse dedim hadi diger cocuguda 1.saysin ikisi olsun haksizlik cok fazla da uzatmadim
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım bundan sonra olursa bir daha onunla muhatap olma direkt müdüre çık
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Evet ayrımcılık yapan öğretmenler var maalesef günahı boynuna 
(562 puan) tarafından
Kusura bakmasin ama goz gore gorehak yedirmem cevabini kanitlarimla verdim zaten simdi o madalyayi vermesinde bakalim
(562 puan) tarafından
Acaba diyorum 1.sinifi baska ogretmen okuttugu icinmi benim cocugumun 1.ligi zoruna gidiyor
1.sinif ogretmeni ilk ogretmenligoydi herseyi seffati paylasirdi o kadar guzel ogretmenligi vardiki ne yazikki bu ogretmen yillarin ogretmeni olmasina ragmen verim alamiyoruz
(4,983 puan) tarafından
Onla ne alakası olabilirki zeynebide farklı öğretmen okutmadimi ☺️
(562 puan) tarafından
Hayir zeynep kendi ogrencisi biz bu yil geldikk bu okula
(4,983 puan) tarafından
Haa ee tabi canm besbelli ortada işte ayrımcılık yapmış
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Gunahlari boynuna o kucucuk cocugun ahini alinmaz ki 
(562 puan) tarafından
Cocuk bunca zaman hep gule oynaya cikti sinavi dan saydi hep anne bu 4.anne 5.birincilik diyerek dun aglatmis saymayi bilmiyo not tutmuyo kafasina gore ***** sandi bizi zaar
0 oy
(2,475 puan) tarafından

Ne güzel çocuğunuz için uğraşıp yayıneviyle iletişime geçmeniz harika onun için uğraşmanız ve çabasını destekleyip arkasında olmanız bayıldım 

Öğretmene diyecek söz yok yaptığı kesinlikle bazıları gerçekten sözde eğitimci iyi olanları tenzih ederim insan çabalarını görüp üstelik başarılı da olan çocuğu neden hayal kırıklığına ugratir ki 
Bence en büyük hediye onun destekçisi başarılı mi gormeniz olmuş 
(562 puan) tarafından
Benim gozumde zaten her zaman 1.benim cocugum hemde hakkiyla kazandigi bjseyi goz gore yedirmedim ogretmene evet ayrimcilik yapip bazi ogrencilerini cok sevebilir fakat bunu sinavlara yansitamaz her sinavini kontrol ederim yanlisi olan sorular hakkinda ogrenene ogretmeye gayret ederim
 temel saglam  atilmasi gerekiyorsa simdiden arkasinda oldugumuzu ve kendini savunmasinida ogretiyorum yanlisi dogruyu hakliyi haksizi temelde ogrensin agac yasken egilir
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Meslektaşımın neden böyle birsey yaptığını çözemedim ama şunu söyleyeyim maalesef çok az bir kesim ayrımcılık yapıyor bu durumu öğretmenin kendisi ile bizzat konuşun gerekçesi ne olacak merak ediyorum. Bazen bazı öğretmenler velinin yada öğrencinin en ufak hatasını lafını büyütüp bu tip ayrımcılığa gidebiliyor 
(562 puan) tarafından
Sinifta bile soyluyormus ilk gun biz ogretmeni arayinca yayinevi o sorunun yanlis oldugunu kabul ediyo deyimce sinifta cocuga bagirmis sen nasil babani ararsin diye yavrum oda ben aramadim demis dunde diyomuski sinifta anne babalariniz benimle.konusmadan yayinevini ariyo demis ki ben ogretmenle en az 10.dakika o soru hakkinda konusmustum zaten
(1,386 puan) tarafından
Neden kendinizi yoruyorsunuz ki müdür ile konuşun öğretmen de olsa kim olursa olsun o şekilde davranamaz
(562 puan) tarafından
Cocuga karsi tavir almasin diye kendisiyle cozmek istiyorum hele vermesin o birinciligi once mudur sonra gereken her yer olur
(1,386 puan) tarafından
Oyle bir şey yapamaz hiçbir öğretmen sınıfta duyguları ile hareket edemez
0 oy
tarafından
Kaçıncı sınıf cnm? Biz de 2.sınıfız her cuma hkaye kitabından test yapar öğretmen.deneme sınavları yapar 3 dersten..dakikada okunan kelime sayısını ölçer.bze de listeyi atar.kesin brşeyler var doğruya yanlış diyorsa
(562 puan) tarafından
Bizde 2.sinifiz okunan kelime sqyisi yapmiyor onu 1.sinifta yapmislardi denemeninde tarihleri var bu donem basindan beri 3.deneme sinavi olacak listeyi paylasmiyor sadece 1.olanlari atiyor gruba liste atmasi olmazmis cunku yanlisi cok yapan cocuklar ve velilere ayip olur diye oda neyse de yayinevinin yanlis dedigi soruya hala inadim inat kendi bildigim dogru dedi onada tamam dedik ama madem ogretmen madem bi yarisma var madalya icin bi kayit tut 8 1.ligi olan cocuga 6 tane demis Allahtan ispatlarim var hicbir sinav kagidini atmadim

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 520 göst.
12 Ocak 2021 Aile kategorisinde Anne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 383 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde f&A (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 860 göst.