0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim kızım 4 yaşında yani 52 aylık tuvalete 25 aylıkken başlamıştim ama kızım hiçbir zaman tuvalete gitmeyi sevmedi hep zorla ben gönderdim hatta geçen sene hep altına yapıyordu bu sene de kreşe gidiyor 3 4 defa altına yapmış dünde yapmıştı yaptığının yanlış olduğunu söyledim söz verdi bir daha yapmayacam diye ama

Offf çok yıpratıcı bir süreç gece de hep yapıyor 

3 Cevaplar

0 oy
(2,115 puan) tarafından
Bişeyler yanlış gitmiş demek ki. Yaşı itibariyle kaçırdığı zaman çok utanabilir ya farkında değil yada bedensel anlamda bi problem vardır. 
tarafından
Çözemedim hani diyorum da arkadaşların görse hiç utanmaz misin yapma filan ama pek umrumda olmuyor
(2,115 puan) tarafından
Gece de kaçırıyorsa cidden bi problem var demek ki canım. Tutamıyor olabilir çok sıvı tüketiyor olabilir. He sadece oyuna dalıp yetişemiyor da olabilir. Ama gece de oluyorsa bi doktora götür istersen.
tarafından
Dr götürdük normal dedi bu yaşlarda hem çocuk de götürdüm hemde üroloji ye götürdüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elinde olan bişey değildir benim kardeşimde böyleydi meğersem kasları tam gelişmemiş çiş ile ilgili sonra düzeldi 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Benim oğlum da ara sıra kreşte kaçırır. Burda aslında uykudan önce bakıcı hepsini takip eder lavaboya gitme sırası olıyır. Bazen oğlum yapmazsa uyku öncesi sonrasında kaçırır gece de öyle kaldırmazsak uyudukan Max. 2 saat sonra altına yapar 

5 yaşında 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
29 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Myangell (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy