0 oy
851 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Bayramdan bayrama götürür başka götürmez oda günübirlik kendi kardesleri geliyor kalıyor seviniyor ama beni götür dediğimde götürmüyor artık kafayı yiycem ya ne arkadaşım var ne birşey beni götürmüyor ama kendi ailesinin yanından cikmiyor iş çıkışı gidiyor 12 de geliyor evine ne desem boş götür diyorum yok kafayı yiycem artik

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen git Annene giderken bide izin mi alican 
(95 puan) tarafından
2 saatlik mesafede cnm gitmeyi istemem mi gidip kalmak istiyorum yollamiyor
tarafından
Ay ne haddine ya annen o senin seni yoldan cikartmadigi surece canin cigerin gidersin ister 5 ay kalirsin
(95 puan) tarafından
Yollamiyor herşeyimi annem yaptı bnm kendi annesini n yanından cikmiyor ama
tarafından
Nalet gelsin ona 2 saat cokta uzak degil git kal Annende gelip seni alip dovecek degil heralde
-Reklam-
0 oy
tarafından
İzin almak zorunda değilsin o senin annen bunun dini boyutu da var eşin engel olamaz 
(1,238 puan) tarafından
O arkadaş kim yaaa diyi izin vermesze mezarına dahi gidemszin hangi hoca diyor onu anne ve baba k9nusunda asla karisamaz bu böyledir kocasi mi doğurup büyütmüş
(1,710 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor ne demek kocanin izni olmazsa annenin mezarına bile gidemez.Anne ya anne seni doğurmuş büyütmüş bu yaşa getirmiş uykularından bölmüş daha bir sürü şey anne olan anlar annelerin ne çilelerle evlat büyüttüğünü kocam istemiyor diye annemin mezarına gidemeyecekmisim var mı öyle bir dünya kendisi anasının dibinden ayrılmayacak ben adamın sözünü dinleyip evde oturucam köle miyim ben post sahibi çok sessiz kalma kocana karşı sen gidemiyorsan o da gitmesin o zaman anasına baktı dinlemiyo sende kafana estikçe annene gidiyorum deyip çık evden
(1,238 puan) tarafından
2 evlat annesi aynen katılıyorum ve bunu hiç bir hoca söylemez bide iyice eşinin kölesi mi olsun sahipsiz mi o kadın je boş konuşan insan var ya hemen dini boyutuna geçiyorlar zaten hiç bir hoca anne ve baba icin böyle demez .
(1,710 puan) tarafından
Nihalinannesi onune gelen bilgi sahibi olmadan hoca olursa olacağı bu canım
(1,238 puan) tarafından
Bunu hoca olmayan bile bilir ann3 baba söz konusuysa
0 oy
tarafından
Yok artık ya onu boşver kendin git annene giderkende ona mı sorcaksın ki gerçi naısl bir evliliğiniz var bilemeyiz canım ama ben dinlemem giderim herhalde
(95 puan) tarafından
Yakınımda olsa sormam giderim de araba ile gidilir cnm
tarafından
Anladım canım ama eğer otobüsle falan gitme şansın varsa ara ara gitmelisin bence yoksa bu duruma alışır eşin ve daha sonrası için hiç göndermez
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ya bu yuzu nie weriyonuz ne haddine ya anneme gittim geldime karisacak saatime karisacak oldu pasam agzi alismis oyle
(95 puan) tarafından
Yollamiyor kafayı yiycem bayramdan bayrama neyine yetmiyor diyor
(6,053 puan) tarafından
Sen de bayramdan bayrama bacilarinda bayramdan bayrama gelsinde bakalim yetiyormu yetmiyor mu de
(95 puan) tarafından
O görmese dayanirmi sence kocasından izin alıyor yolla diye beni ise göndermiyor
0 oy
tarafından
Uzak misin annenlere 
(95 puan) tarafından
Araba ile gidilir cnm 2 saat uzaklıkta kafayı yiycem annem gel diyor bu yollamiyor
tarafından
Uzakta değilmiş canım yani anlamıyorum senin annene gitmene karışacak hakkı nerde buluyo beni onlar büyüttü yetiştirdi yaa off valla sinirleniyorum böyle durumlarda
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sen izin istedigin icin ve onun goturmesini bekledigin icin olabilir mi. Annene gideceksin buna ne izin nede birinin elinden tutup goturmesine gerek yok. Erkekler bayilir ailesine sen bunun kndi hakkin oldugunuda her firsatta hatrlattip gostereceksin. 
(95 puan) tarafından
Çok haklısın cnm baştan alistirdim ben benm hatam ama annesigikden korkuyor onlarda gitmemi istemiyor
(11,217 puan) tarafından
Aaa onlara ne be. Boyle sacmalik mi olur. O zmn ogullarida onlara gitmesin
0 oy
tarafından
Otobüse bin git oyleyse uzaksa yani,neden göndermiyor goturmuyor anlamadim Allah Allah kendi gitsin görsün seni yollamasin tövbe estağfurullah ya nefret ediyorum böyle insanlardan bin git uzaksada kal hatta ben annemlere geldim diye de mesaj atarım ben olsam en son
(95 puan) tarafından
Küçük çocuklarım var cnm kendisinde ise araba var araba rahat olur götür diyorum götürmüyor obobusle gitmem için biraz sıkıntı çocuklarım küçük ya
0 oy
(784 puan) tarafından
İzinsiz bile annene gidebilirsin dinde bu böyle sana kural koyamaz 

Ve sen annen gile gitmiyorken Kaynanalara nasıl gidip geliyorsun pes 

Asla gitmem 

Madem ailem yok seninde yok dersin en basiti 
(95 puan) tarafından
Bn gitmiyorum kaynanamlara cnm eşim iş çıkışı gidiyor gece 12 de geliyor eve bn hep evdeyim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kendi nasıl yapıyorsa sana aynısıni yapmak zorunda seninde hakkin var aileni gormeye yaa ne kadr dusuncesiz insanlar var 
0 oy
tarafından
Gerekirse kavga , tartışma , küslük ne olursa olsun beni gotureceksin de . Bı de eğer kendi hergun gidiyorsa sen gitmek zorunda değilsin eğer seni zorlarsa sen beni aileme goturmuyorsun bende gitmeyeceğim diyeceksin bak nasıl yumusuyo
0 oy
tarafından
Neden susuyorsun kii senin ailene gitmene karışamaz evlendiniz diye o adamın ve ailesinin kölesi değilsin. Sende bir bireysin ailene giderken izin isteme haber vermen yeterli. Eşinin bir kendisine gelmesi gerekir onun kölesi olmadığını anlamalı. Seninde sana ait bir cevren olmalı,arkadaşların olmalı.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Nasıl kabul edebiliyosn böyle biseyi çık git annenin yanına kal orda 1 2 hafta illa yani annen sonuçta ondan izin alicak değilsin 
0 oy
(119,154 puan) tarafından
sen kölemisin ailene giderken esden izin almana ihriyacin yokki
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Ben gitmiyorsam sende bayramdan bayrama git o zaman biraz empati yap de 
0 oy
(651 puan) tarafından
Benim kocamda ilk evlendigimiz zamanlar seninki gibi annemlere gitmemi istemiyodu. Ben gidene kadar onla konuşmadım. Bide dedim seninde kızı  var kızın evlenince seni tanimasa arayıp sormasa hoşuna gidermi dedim. Kızın evlendi diye onu oldu sanıp hiç gormek istemicekmisin faln dedim. O gün bugündür gitmicemsin faln demiyo. Sende öyle şeyler söyle. Tabi herkes aynı değil benim eşim yetiştirilme tarzından dolayı gitmemi istemiyodu. Normalde çok merhametli iyi bı insandır.kizinada aşırı düşkün olduğundan bana hak verdi.
0 oy
tarafından
Pes. Doğuran anneye karışılmaz günahtır ya. O kadın olmasa sen yoktun. Ne merhametsiz fikirsiz g.zekalı insan bunlar. 
0 oy
(7,880 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz?
(95 puan) tarafından
7 cnm
(7,880 puan) tarafından
7 de uzunmus yani ben 1 buçuk yıllık evliyim benimde başlarda öyleydi eşim şimdi düzeldi.
0 oy
tarafından
Benimkide her gün annesine gitmek ister hepte tamam der giderdim arka sokagimizda annesi. Hep gittim her gün ama baktım ben kendi anneme gitmeye gelince sonra şu gün bu gün diye geçiştirdi hep. Şimdi anneme ayda 1 kere gidiyosam kaynanama da en fazla 2 kere gidiyorum.
0 oy
(1,037 puan) tarafından
2 saattw olsa yol sabahtan çıkar giderim o ne karışır o çıkmıyorsa koyarım tavrımı giderim onun haddi değil beni bu yaşa kadar annem baktı büyüttü ona laf düşürmem bile 
0 oy
(878 puan) tarafından
Valla 13 saatlik uzakloktayiz öyle bi tartisma yaşadık bu nöbetteyken aldım 8 aylıktı o zaman oğlum bindim otobüse bıraktım gittim annemin yanına o yolu çektim yani şimdi anladı akillandi sen anneni ozleyince napcagini şaşırıyosun diyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 282 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 923 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,884 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Nagihannnnn (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.