0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından
Mikrodalga fırınima eşim bilmeden tabakta yemekle tatlı kaşığını koymuş çalıştırmış oda dönerken kaşık arka saç kısım varya oraya değmiş ve hasar vermiş ordan kıvılcım atıyordu korkumdan bir senedir kullanmadım tamir ettiriz dedi hala ettirecek şimdi bunun peşine düşme sebebimde ikinci yavrumu bekliyor olmam mikrodalga pratikti benim için hızla sıcak yemek yiyebiliyordum şimdi sorum şu bu mikrodalga fırınların tamirleri oluyormu en fazla sizce bana kaça patlar arceligin di ama 7 yıl oldu garanti çoktan bitti burda arcelik bayi vardı ona soracaktım kapanmış başka da heryere güvenilir mi bilemedim en azından fiyatta kaziklanmayim bilen yaptıran varsa söyleyebilir mi

3 Cevaplar

0 oy
(4,860 puan) tarafından
Ben parayla almadım sitede çalışırken birisi vermişti ısıtmıyor bu çöp diye benimde babam elektrikçi babama verdim baktı megersem altında ısıtmaya yarayan bı kablo kopmuş onu tamir etti şimdi alev atiyo . Bayisine değilde normal tamir yapan kişilere sorarsanız yaparlar 
(200 puan) tarafından
Normal tamir eden yer arıyorum ama bulana kadar tahmini bir fiyat fikriniz varmı acaba
(4,860 puan) tarafından
Hiç bı fikrim.yok açıkçası . Birşey daha diyeyim ben lokantada çalışırken de metal tabak koymuştum.buyuk gelmişti içine senin dediğin yere deyip kıvılcımlar çıkmisti ama sonradan tekrar calistirdik birşey olmadı seninki hiç mi calismiyo
(200 puan) tarafından
O malum olaydan sonra korkarak bir kez çalıştırdım ve tam o hasar aldığı yerden kıvılcımlar atınca kapatıp kaldırdık annelerimizden biri gelir bilmeden kullanır korkar diye
-Reklam-
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Mikrodalgaya metal girmez Allah korumus gercekten tamir yapan yerlere sorun çünkü sıfırı aşırı pahalı suan
(200 puan) tarafından
Evet sıfırını almam şuan mümkün değil zaten inşallah bir yer bulacağım artık
0 oy
tarafından
Kendi servisinden başka hiçbir tamirciye yaptırmayın, en tehlikeli ev aletidir mikrodalga firin. Allah korumuş sizi. Fiyat konusunda hiçbir fikrim yok ama kullanıcı hatası olduğunu için garantisi de olsa kabul etmezlerdi. 
(200 puan) tarafından
Evet bizim hatamız olduğu için bende garanti den bellentim yoktu ama burdaki tek Arçelik bayi de kapanmış artık diğer ilçelere götürmem gerekecek bende. Sıradan bir tamirciye para dokmemeyi daha doğru buluyorum inşallah uygun bir fiyat bicerler herkese cevapları için teşekkür ederim
tarafından
Canım zaten sıradan tamirciye guven olmaz, sen bayii ara, durumu anlat, uzak olduğunuzu ve yapılıp yapılamayacağını sor, bir de ortalama fiyat söylerler diye düşünüyorum. Boş yere tasimayalim o kadar yolu de. Rica ederim canım
(200 puan) tarafından
Tamam öyle yapayım en iyisi çok teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 240 göst.
0 oy
16 cevap 656 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 2,544 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy