0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (2,671 puan) tarafından
Oğlum 2bucuk yaşına basinca tuvalet eğitimi vermeyi düşünüyorum siz nasıl başladınız tecrübelerinizi bilgilerinizi benimle paylaşın şimdiden teşekkürler :⁠-⁠)

2 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Aynen 2bucuk yasinda oyrendi ama kisin zordur yazda baslarsin.kizim bi kere oturdu o andan oyrendi insallah hepsi boyle kolay oyrenir ama ben hep karalar bagliyordum nasil oyreticem nasil basaricam diye demekki zamani varmis herseyin bizim dudunmemizle deyilmis
(2,671 puan) tarafından
Cisi gelince söylüyor mu peki
(1,015 puan) tarafından
Evet ayni gunden kemdi gelip soyledi bana hatda merakindan dolayi iki dakikadan bi çis çis diyip duruyordu yavas yavas alistik
-Reklam-
0 oy
(262 puan) tarafından
Şu an oğlum 26 aylık Bugün 5 günümüz öncelikle bezi çıkarttım sabahtan ve oğluma anlattım güzelce konuştum çünkü artık anlıyorlar her şeyin farkındalar oğlum artık çişimizi tuvalete yapacağız kakamız tuvalete yapacağız işte lazımlığı hazırdı zaten bizim tuvalet alaturk olduğu için çişini kapıdan yapmaya alıştı daha hoşuna gitti oturağa arada bir çiş yapıyor ama daha kakasını tutuyor yani kaka yapmasını takip ediyorum ıkınınca hemen oturtturuyorum inşallah bakalım canım çabuk alışırlar yani kızmıyorum hiçbir şekilde sakin davranıyorum güzelce anlatıyorum arada çişin kakan var mı anneciğim diyorum çişimiz tuvalette kakamız tuvalette diye bir Pepee'nin şarkısı var onu açıyoruz onu da seviyor oradan da öğrendi iz de bakalım güzel başladık İnşallah devamı gelir
(262 puan) tarafından
Bir de evin sıcaksa bence başla tam zamanı 2,5 yaş bence çok ideal bir yaş güzellikle konuşursan anlıyorlar mesela sen lavaboya tuvalete gideceğin zaman söyle çişim geldi tuvaletim geldi diye o da benimser biraz sabırla canım öğrenirler İnşallah biz de bakalım daha 5 günümüz gün zaten kaka kaçış altına yaptı 2 gün 5 kere çiş yaptıysa bir kere altına yaptı derken o şekilde öğrendi Bir de ilk gün dakika tutmalısın bence Bir bak kaç dakikada bir çiş yapıyor sonra tutmayı öğreniyor zaten
(2,671 puan) tarafından
Evet canım bende basliyayim diyrm inşallah sabırlı oluruim ben biraz çabuk parlitrm ama lazimlik alayım dimi
(262 puan) tarafından
Bende sinirliyim ama mecbur cnm alışana kadar sabredicez bence al biximki alaturka kapıdan çişini yaptırıyorum sonra bay bay diyoruz o şekilde önce korkuyolar ama snr alisiyolar bu arada evin peteklimi çünkü alt ilk başta kirleniyo ben hemen yıkayıp hemen peteğin üstüne koyuyorum kurutuyorum yoksa çok zor kış olduğu için camasirda çabuk kurumuyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 96 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde & (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 264 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 180 göst.