0 oy
809 göst.
Diğer kategorisinde (4,164 puan) tarafından

Selamünaleyküm kızçeler kimler nerde ne yapıyor anlık bakayım dedim boş gelmedim sizin için uğraştım ve kendime güle güle Bi yeni gelin sunumu hazırladım ☺️☺️

Hadi gelin kahve sohbeti yapalım minik adamım uyuyor eşim işte bende kendime bi kahve içeceğim ☺️❤️

Şu malum salgın Bi süredir bizi de buldu malesef minik adamım sonra ben sonra eşim sırayla gidiyoruz şükür bir tık daha iyiyiz ama insanın evladını öyle görmesi elinden bir şey gelmemesi gerçekten çok zormuş o günlerde hep şunu düşündüm Allahım evladı hastalıkla boğusan minicik bedeni ameliyat olan anneler nasıl dayanıyor ve bolca dua ettim Rabbim hiç bir anneyi evladı ile imtihan etmesin dermansız dert vermesin hic bir ana kuzusu çözümsüz hastalıkların pençesine düşmesin diye..

Ee sizlerde ne var ne yok bebeler nasıl deyin hele☺️❤️

image

12 Cevaplar

+1 oy
(4,164 puan) tarafından

En İyi Cevap
Anne saati benim neyime be minik adamım uyandı kahveyi karşılıklı içiyoruz ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsun iki saattir kızımı emziriyorum uyusun diye bakıyorum o da bana bakıyor hjhjhjhj 
(4,164 puan) tarafından
Büşra sen doğurdun mu maşallah gözün aydın kuzum Allah analı babalı büyütsün insallah ❤️
tarafından
10 gün oldu
Allah razı olsun ❤
(4,164 puan) tarafından
Yaa taze süt kokulu daha maşallah Rabbim sana bağışlasın adı ne oldu ❤️
tarafından
Bütün evlatlarımızı inşallah Elisa
0 oy
(423 puan) tarafından

image

en sonki kahve sunumumdu :D afyt olsun kuzum kızımı uyuttum bende gidip zibarcam ama yatağa gidince uyku pufff
(4,164 puan) tarafından
Çok şık olmuş canım afiyet olsun benimki uyandı bile şu an kahveyi karşılıklı içiyoruz :))
(423 puan) tarafından
Ah be ne çabuk ahaha afiyetler olsun
(4,164 puan) tarafından
Saol kuzum bizimki kuş uykusu böyle ☺️
0 oy
(692 puan) tarafından
Ohhh afiyet şeker olsun bacimm❤❤❤
(4,164 puan) tarafından
Saol canım ☺️❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun.

Benim bebe dün geceden beri çok hasta ateşi düşmüyor. Şuan dolven verdim ayaklarına da sarımsak zeytinyağı sürdüm uyutuyorum inşallah bu geceyi kolay atlatırız sabah hastaneye gidecegiz:(.

Rabbim dermansız dert vermesin hiç kimseye evlatlarımıza hastalık vermesin çok zor gerçekten:(
(4,164 puan) tarafından
Saol kuzum geçmiş olsun minik yavruya Rabbim şifa versin hemen iyileşir toparlar insallah ya :(
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun.
Size de Rabbim şifa versin inşallah
(4,164 puan) tarafından
Saol kuzum Allah razı olsun ❤️
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm ❤️ oğlumu yatiracam birazdan çay yaptım onu içecem sonra inşallah 
(4,164 puan) tarafından
Çay da yaptım onu da eşim gelince içeriz insallah sana da afiyet olsun canım benimki uyandı bile ☺️
(6,180 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım sorma vallahi geberiyorum bu hastalık beni de buldu çok şükür bebemle eşime geçmedi ben 10 gündür böyle kötüyüm öksürük beni mahf etti 
(4,164 puan) tarafından
Ahh hülya nedir bu hastalık ya senin yorumlarda denk geldim baya kötü idin hala geçmedi mi Rabbim şifa versin insallah iyiki evdekilere geçmemiş ya
tarafından
Yok canım ciğerlerime inmiş doktora gittim ilaç verdi ama inanki ne kulaklarım duyuyor me ağzımın tadı tuzu var ciğerlerim çıkacak sanki sesim gitmişti zaten Kaç gündür dünden beri azcık geldi de ben maske takıyorum geçmesin diye diclem gelip öpüyor sarılıyor kıyamıyorum uzak duruyorum onun da ateşi iki gün çıktı çok şükür geçti benim 40 lara kadar çıktı çok kötü oldum
(4,164 puan) tarafından
Oyy canım benim ya çok kötü olmuş ilerlemiş Rabbim şifa versin iyi bak kendine hemen toparlan Dicle kuşun annesine ihtiyacı var :( ❤️
tarafından
Sağol canım benim Allah razı olsun inşallah toparlanacam elimden geleni yapıyorum yiyip içiyorum bakalım ❤
(4,164 puan) tarafından
İnsallah canım insallah ❤️
0 oy
(12,629 puan) tarafından
Afiyet olsun canım tekrar yattı mı paşa 

Defne uyuyo temizlik yapıyorum çamaşır saracam yemek yapacağım en son duşa gireceğim inşallah 
(4,164 puan) tarafından
Saol balım yok ne uyuması babasını bekler o uyutur gece mamasını yaptım onu yedirmeye çalısıyorum şimdi yaramaza bende kolay gelsin çok yorma kendini kuzum kardeşin nasıl daha burda mı☺️
(12,629 puan) tarafından
Afıyet olsun paşaya ❤
Oturma izni için İstanbul'a gittık dün
Eniştesi yollamadı yalnız Defneyi kaynanama bırakıp
Gittık işi bitince döndük hemen yol mahvetti hala yorgunluğu geçmiş değil
(4,164 puan) tarafından
Saol canım ❤️ yaa inşallah olur da kalır yanı başında kardeşin kuzum ☺️❤️
(12,629 puan) tarafından
İnşallah canım 3 ay içinde Belli olacak bklm
(4,164 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun insallah kuzum ❤️
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Afiyet olsun kizimi uyutmaya çalışıyorum :) 
(4,164 puan) tarafından
Saol canım kolay gelsin sana da benimki uyandı yine ☺️
0 oy
tarafından
Afyet bal şeker olsun bende yine girip oldum kızımı salıyorum cmm
tarafından
Hastalıklar cogalmiş ya geçmiş olsun bebegim ben hamileyim ilaçta kullanamıyorum
(4,164 puan) tarafından
Oyy kıyamam canım ya bana da emziriyorum diye ilaç yazmayacaktı doktor ısrar ettim çok kötüyüm diye antibiyotik parol yazdı öyle biraz toparladım bende
tarafından
Ben parol bile içmiyorum ya birde daha yeni ya geçer insallah
(4,164 puan) tarafından
Parol hamilelikte de emzirirken de içiliyor canım ağrın varsa iç
tarafından
Sogol cnm benim
0 oy
(1,277 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Afiyet olsun bizim ev almış başını gidiyor 
(4,164 puan) tarafından
Oyy nasıl güzel dizmiş tek tek renk renk kolay gelsin kuzum bırak oynasın gönlünce ☺️❤️
(1,277 puan) tarafından
Oynuyor oynuyor hep beraber oynuyoruz hatta arada kocayla top savaşı yapıyoruz ama olsun oğlumdan daha çok biz çocuk gibiyiz :D ❤️
(4,164 puan) tarafından
Ay o top savaşını bizde yapıyoruz bizimki de ortada kahkahalarla gülüyor eşim diyo her gün böyle yapsak kilo veririz çocuk da eğlenir diye :)))
(1,277 puan) tarafından
Bizimkide dövüşmeyin dövüşmeyin diye gülerek bağırıyor :D çoksa acıtıyor kız :D
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Nerdesiniz kız uyudunuz mu ☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 556 göst.
0 oy
10 cevap 378 göst.
0 oy
4 cevap 309 göst.