0 oy
1,339 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Arkadaşlar oğlun 3 yaşında böyle bazen şiddet uyguluyor böyle bize Tokat falan atıyor uyarıyorum oğlum yapma diyorum yanlış bir şey yapıyor yapıyorsun diyorum bugün babasına tokat vuruyor eşim oğlumu dövüyor Tokat bu da ona tokat vurdu ya diyorum ki sen niye böyle yapıyorsun sana ne diyor ya diyorum çocuğa tatlı dinle anlat yapma de yanlış bir şey çocuğu dövmek ne kalksam seni de döverim diyor bu nasıl bir insanı ya Allah'ım sen bize yardım et

30 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Oğluma vuracak adamı anasından doğdugu deliğe geri sokarım.
(1,771 puan) tarafından
Aynen o ne yaa bende güzelce geri gir diye sokarım basiretimi bağlı bu kadınların anlamıyorum ben
-Reklam-
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Kadesi indirip bas hemen lanet olsun çocuklara kalkan ellere
0 oy
tarafından
Allah yardımcin olsun canım böyle postlari görünce içim parçalanıyor
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Sonra da öyle adamım diye gezerler ortalıkta siz gerekeni yapmadıkça 
0 oy
tarafından
Ne demek el kadar bebeye vurmak ya ruh hastası mi bu adam anasi babasi hic mi kafasini oksamamis  doktora gtsin hasta şikayet et aklı basina gelsin
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Ali kıran başkesen mi senin eşin ne öyle herkesi dövüyor sesimi yükseltsem içim gidiyor benim kaldı ki vurmak 
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Sonra da çocuk niye vuruyor dersiniz. Yazık günah o sabiye yazık günah 
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Ben eşimin sesini yükseltmesine bile izin vermiyorum kendim kızarım ama başkası kızınca tahammül edemiyorum babası bile olsa . Sakın izin verme ne demek seni bile döverim ailen nerde yok mu bunun gözünü korkutacak birileri . 
(782 puan) tarafından
Ay valla tam ben onu yazacaktım ben kızıyorum ama babası kızınca eşimle kavga ediyorum o zaten kiyamiyor ama bazen yanlış yaptığını anlasın diye biraz kızıyor söylerken yapma bak seni çok seviyo bana kırılmaz bu kadar ama senin bagirman ona ağır gelir diyroum oda yapmıyor annem hep derdi de inanmazdım babanız size kızınca çok zoruma gidiyor diye
(5,277 puan) tarafından
Çocukken bende öyleydim babam kızsa korkardım ama annem kızsa hiç korkmazdim. Halbuki babamdan da dayak filan yemedim ama ses tonu bakışı beden olarak annemden daha büyük oluşu etkiliyordu. O yüzden eşimin kızmasına izin vermem bazen sesi yükselecek gibi olur hemen müdahale ederim. Gerçekten insanın zoruna gidiyor koruma içgüdüsü belkide.
(782 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle babam beni karşısına alıp konuşurken bile ağlardım ben hemn hala anlatır babam sana ne desem ağlıyodun hemn diye bazen diyorum yapma babasının da uyarmaya laf söylemeye hakkı var diyorum ama sadece içimden diyorum yani yapınca kaldıramıyorum.
(177 puan) tarafından
Demekki ben daha yaşamadığım için böyle düşünüyorum inşallah saglıkla kucagıma alıp bende yaşayarak ögrenirim
(2,291 puan) tarafından
Bende esim kizinca dayanamiorum bana hemen diyor kendin kızıyorsun cok tartışıyoruz bu sebepten
0 oy
(7,376 puan) tarafından
 vurmaya ne hakkı var o kimki vuruyor bir anlık sinirle deli gücü gelir kim kim dövüyor görür 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Oğluma eşim tokat atsa eşimi tokat manyağı yaparım gerçi benim eşimde vurmaz bu konuda benden hasssattir ama çocuğa şiddet uygularsa korksun benden yapamayacağım yoktur evde huzur vermem eşime hiç de umrunda olmaz kimse çocuğuma vuramaz babası bile olsa vurursada sonucuna katlanır 
0 oy
(4,081 puan) tarafından
Cocugun oyuncaklari i sobaya atip yakan da seninkimiydi dün hatirlyamadim 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Allahım sen akil ver koskocam adam 3 yasindaki cocuga vuruyo kalkarsam senide doverim  lafa bak onun dilini koparırım ogluma vurucak dünyanın sonu demek  allah yardımcın olsun sessiz kalma ben olsam cocuga vurcak yikardim ortalığı
0 oy
(1,092 puan) tarafından
O vuran elini alıp götündenn sokupp ağzından çıkarmazsam insan değilim . Gece kızgın yağ dökerim oyle adamın suratina ben tövbe tövbe ya akşam akşam sinirlendim yine 3 yaşındaki bebeğe vurmak nedir ya ahlaksizz . Sende kaldırıp birşey firlatamadinmi kafasına 
0 oy
(7,398 puan) tarafından
Allah yardim edsin
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Tatlı dille sen şiddete başvurursan bu çocuk büyüdüğünde şiddeti alışkanlık haline getirir dedin mi hiç canım. Kesinlikle müsade etme ne çocuğuna ne sana vurmasına. Boşanırım de gözünü korkut bak asla diyorum. Şiddet öyle iğrenç bişey ki haberleri görüyoruz %95 hep erkek hep şiddet olayları. İşte babalar böyle davrandığı için, anneler sessiz kaldığı için çocuklar sağlıklı bir birey olarak yetişmiyor.
0 oy
(12,892 puan) tarafından
Merhametsiz.     
0 oy
(119,131 puan) tarafından
hem ogluma vurcak hemde bana kalksam senide doverim diycek haaa siz nasi birisinjz kendine bu sozu nasi soylettin doycemde ogluna tokat atana kocam diyosun oyle kocanin varya cokdan o vuran eli girmisti bi yerine
0 oy
(492 puan) tarafından
Ben çok dayakla büyüdüm o kocana deki ilerde ******** manyak sevgisiz bir evlatmi görmek istiyor karsisinda o zaman vursun ben çok karşıyım asla vuramam benim oğlumda 3 yaşında bana vuruyor kızdığım zaman bile gece uyuyamıyorum ben dayak hiç bir şeyin çözümü değil ben 40 yaşındayım babam öleli 11 sene oldu onu hala affetmedim 
0 oy
(166 puan) tarafından
Evliliğimj bile bitirirm şimdi acımayan büyüyünce hiç acımaz 

Tokat atsın diye doğrmuyorz 
0 oy
(1,089 puan) tarafından
Cocuk gordugunu yapiyor... Napsiinnn??

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,023 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy