0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kızlar bölgesel incelme ye giden var mı ben baya bir kilo verdim 86 dan 70 e düştüm ama sarkma oldu bide yan simitlerim karın bolgem için gitmeyi düşünüyorum gidip etkisini gören var mı diyetle desteklemeye devam edecem tabiki egzersizemede devam edecem 

11 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından

Bunu bende merak ediyorum nasil:D

(7,376 puan) tarafından
Bekle yorumları okuyalim canısı
(4,240 puan) tarafından
Ben diyetisyene gdiyorum  56 kilo ile hamile haldim 66 ile dogurdum .son 4 kili gtmio 7 aydir.4 kilo icin diyetisyene gittim.yaninda 8 seans kavitasyon 8 seans pasif jinmastik 8 seans dA lenf drenaj hediyesi  var daha 2 seansa gtdim ama bunlar odrm atip mtablizma hizlandran islemler.dilan polattako rasping  bolgesel incelme o resimlerde baroz belli olan gni islem benim gittogim yerde macig vermişler ismini :) o paket pahaliyfi daha  bi sonraki sefere onu deniyim diyorim
(7,376 puan) tarafından
Bende gitmeyi düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızlar ne yapıyorsunuz 
0 oy
(5,391 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Gittiğim salon da yapılıyor paylaşımlarını görüyorum baya iyi sonuçlar var. Bence çok iyi. Dün de paylaşmıştı çok kilolu bi kadın yaptırmış baya zayıflamıştı 

(7,376 puan) tarafından
Bende düşünüyorum hatta bir yerde buldum canım Bursa'da gitmeyi düşünüyorum
(5,391 puan) tarafından
Fiyat ne canım
 Kaç seans
(7,376 puan) tarafından
Paket şeklindeydi canım 2 seans hediye idi 8 seans di tam bakıp yazarım 8 er seans toplam 25 her aleteen sekiz seansdi
(5,391 puan) tarafından
Anladım canım inşallah iyi sonuç alirsin
(5,391 puan) tarafından
Üste bak canim resim ekledim. Bugün paylaşım yapmış sen geldin aklima
0 oy
(413 puan) tarafından
Bende gitmeyi düşünüyorum gidenide gördüm etkisi baya var2 aylık bebeğim var biraz büyüsün bende gidicem buarada aynı kilodayiz
(7,376 puan) tarafından
Saol canısı gidecem ya taktım kafaya
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bence mantıklı olan spor olur sarkma için en etkili yol spor 
(7,376 puan) tarafından
Canısı alımda egzersiz yani spor yapiyoru korse tayt giyip yapıyorum
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben başladım ama daha yeni tek bir seans gittim sonuç belli değil ama sarkiklar ve yağlar gidicek dedi bakalım 
(7,376 puan) tarafından
Hadi inşallah bende gitmeyi düşünüyorum ya
(732 puan) tarafından
Canım ısı olarak çok yandın mı acısı çok hissediliyor mu
(4,983 puan) tarafından
Isi yok ama çok aşırı baskı uygulanıyor evet ağrı oldu ama bundan sonrası cokta agritmiycak dediler
(732 puan) tarafından
Anladım canım sağol bana 55 dereceyle yapacaklarını söylediler direkt aha yanıcam dedim Kendi kendisme korktum
(600 puan) tarafından
Merhaba sonuçtan memnun kaldınız mı acaba
0 oy
(455 puan) tarafından
86 dan 70 düşünce sarkma oluyor mu ki ben 70 60 düşsem.sarkrmi
(4,240 puan) tarafından
Kisinin vucuduna bagli bence  bende ilk dogumda 87 olmustum 55 e dustüm. Sarkma olmadi. Gobusum sezeryan göbusu biraz tabi var dumduz olmadim.ama bingol bingil da sarkip buruşmadi gobegim
(455 puan) tarafından
Eğer sarkma olursa bu müthiş derecede kötü bişey bende şuan 72 65 dönsem yeter gitmiyor kilo
(7,376 puan) tarafından
Canısı vücudum çokta orantılı değil ki hergun egzersiz yaparken korse taytta giyiyorum ama yinede rahatsızım ya bu durumdan iyice sıkılaşmam lazım
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Masaj aleti alıb evde kendin yapa bilirsin. Yağ yakıcı kremlerle de dha çok etkisini görürsün.
(7,376 puan) tarafından
Öylemi diyirsun dur onlara da bakam
0 oy
(1,162 puan) tarafından
Ben 1 bucuk yıl önce bel inceleme ameliyatı geçirdim. 

Bölgesel incelme gözle görülür istediğim sonucu vermeyecekti. Olumlu sonuç alankar var tabi 

Takıntıydı bende kum saati gibi bir vucud küçüklükten beri incecik bel takıntısı oluşmuştu hastalık derecesinde 90 kilo yum lakin 0 göbek 64 cm belim var 

Önce bölgesel inceltme deneme taraftarıyım anıra anıra ağlayarak çok post açmıştım burda hatta hastanede yüzümü paylaştığımda burda çok kızmıştı arkadaşlar kendine neden böyle bir acı çektirdin diye ölü rengi gibi olmuştu yüzüm ağlamaktan ağrıdan tavsiye eder misim dersen aslaaa aslaa aslaa o 8 saatlik ağrı sürecim çektiğim 10 saatlik doğum sancısı onun yanında sinek ısırığı gibiydi sen düşün 6 aylık ta bir korse süreci oldu ilk 3 ay gece gündüz demirli korse ile gezdim. Şimdiki aklım olsa bölgesel 2 3 beden incelemek çok daha iyi olurdu 
(7,376 puan) tarafından
İyi cesaret kız bende gitmeyi düşünüyorum zaten diyet ve 3 saat egzersizde yapıyorum
0 oy
(915 puan) tarafından
Benim ablam soğuk lipoliz diye bölgesel incelme seysine gitti daha da genişledi çıktı  ve bölgesel incelme yaptığı yani makinayı sürdüğü yer dalga dalga oldu gideceksen profesyonel biyere araştırarak gitt bence 
(7,376 puan) tarafından
Tamam canım iyice araştırıp giderim
0 oy
(732 puan) tarafından
Benim üst bölgem güzel İnci ama bacaklarım için gitmeyi düşünüyorum yaza doğru Dilan polat'a sadece biraz korktum 55 derecelik ısıyla yapıyorlar ama bayağı memnun olanlar var karın bölgesi bence daha güzel gider bacak için biraz tereddütteyim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 58 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
4 Ocak 2022 Aile kategorisinde Fatmakbas (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
3 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı