0 oy
193 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Bayanlar etrafınızda yada kendiniz gidip memnun kalanını var mı sadece göbeğim var ya başka bi sorunum yok. Diyet yapamıyorum 2 oğlum var 4 1 yaşlarında mümkün olmuyo. 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben dilat Polat atasehirr  gittim :))) ama etki gormedim. Çektikleri resimleri anca sistem.uzerinde inceltiyoar.cektigim.agri ile kaldım.raspingdr  birde karnım.morarmisti:))) üstüne o baskidan
(306 puan) tarafından
Ciddimisin şikayet etmedin mi bende ona gitmeyi düşünüyordum sonuçları mukemmel görünüyor
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
post yukarıııı
0 oy
(120 puan) tarafından
Cnm ben korse takip yürüyüş yaparak,birde playstoryde bölgesel hareketler programları var onalrdan indirerek gobusu baya eritmistim faydasını gordum yani. Benim daha çok basen olunca basen bölgesine ağırlık vermistim. 
0 oy
tarafından
Hiç anlamam 
0 oy
(262 puan) tarafından
Dilwnpolata paket aldım baslicam inşallah
tarafından
Hangi şubesi ne kadara aldın cnm
(262 puan) tarafından
Ataşehir e almıştım ama taşındım gebzeyle degisiticem o yüzden baslamadim
tarafından
Bende gebze'deyim açıkçası yaseminin olduğu yere gitmek istemiyorum
(262 puan) tarafından
Cadoloz bende çok seviyorum ama gormucem ki girip işleme cikicam
(51 puan) tarafından
Ne kadar acaba fiyatı ve kaç seans
0 oy
tarafından
Bel inceltme ameliyatı oldum bel kısmımdaki yağlar alındı sonra gerdirildi kuzum 
(51 puan) tarafından
Yok o kadar a cesaret edemem bölgesel incelme yeter makina larla
(51 puan) tarafından
Kaç kilo verdiniz peki
(262 puan) tarafından
Ay merak ettim nasıl oldunuz kaç günde ayağa kalktınix kaça oldunux
tarafından
Kuzum normalde 10 bin ama doktor tanıdık tı diye 8 bin e oldum kişo vermedim kuzum sadece belim inceltildi bende takıntı haline gelmişti ince bel iri vucud boyum 1.86 çocukluğumdan beri hep siyahi kadıbların fiziğine takmıştım süreç çok ağır geçti çok post açtım burda kafamı yastıklara vurdum ağırıdan bağıra bağıra ağladım 7 ay olacak ameliyat olalı doktorum sigara kullandığım için yapmam ameliyat dedi siz yapmazsanız başkasına gideceğim dedim takıntı yaptım zorla oldum o ameliyatı eşimi ikna edene kadar 5 yıl uğraştım
Ameliyat sonrası 3 ay hiç korse çıjartmamam gerekti 3ay sonunda günde 12 saat korse taktım şu an takmıyorum korse yüzünden ameliyat sonrası idrarımı yapamadım daha bu sorun yeni yeni düzeldi ilk zamanlar ağrıdan çok pişman olmuştum hastanede resim attığımda burdaki arkadaşlarım çok kızmıştı haklılar dı da olan oldu artık şu an mutluyum kuzum ama pisikolojini etkilemeyen bir konu ise asla ama asla yaptırmayın ha ameliyatsız yağ kırma yağ eritme yöntemlerini yaptırabilirsin karın bölgesi için çok kolay geçtiğini duymuştum kuzum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 286 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
3 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hedefedevam_ (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,608 cevap

34,818 kullanıcı

...