0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Doğumdan sonra sizi ne zaman ziyaret ettiler?

İkram için buzluğa atmak için bir şeyler yaptınız mı neler ikram ettiniz?

8 Cevaplar

+4 oy
(8,908 puan) tarafından
Lohusa evindeki tek ikram lohusa serbetidir oraya millet bebek görmeye geliyor ikramlar yemege değil 
(5,320 puan) tarafından
Amin amin
(2,872 puan) tarafından
Keşke her kez senin gibi düşünse
Öğretmenim benim
Ben sezeryanla doğum yaptım
5 gün sonra evime misafir geldi
Misafir de kim
Eşimin köyden arkadaşı
Evet erkek
Karısı kızı anası
Çoluk çocuk
Yemeğe gelmişti
Az insaf be insafff
Bu sene gene hamileyim
Bu sene istemiyorum kimseyi
(5,320 puan) tarafından
5 gün sonra ne ya ben iki ayda zor kendime geldim normal doğumdu ama zor bir doğumdu kolay olsaydı yine kabul etmezdim bebek mikrop kapar filan
(8,908 puan) tarafından
Bide onlara hizmet mi ettin be cnm ya keşke hicbisey yapmasaydin ne gerek vardı Bi su yada lohusa serbeti yeterdi aslında hiçbirini yapmasan bile olurdu
(2,872 puan) tarafından
Öyle dengesiz insanlar var
Oğlumda yanımda yardımcım vardı
Gene sorun etmemiştim
Bu sefer şimdiden eşime dedim
İstemiyorum kimseyi diye
-Reklam-
0 oy
(12,607 puan) tarafından
Ben kırkımız çıkana kadar kayın annemde kaldım gelen gideni o ağırladı hep
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Ben kırkım çıktıktan sonra kabul etmeye başladım bebek görmesini gurbette olduğum için arkadaş çevresi vardı sadece 4 aile hepsini toplu kabul ettim börek ve sarma dolapta sarılı vardi zaten pasta ve bi çeşit salata yaptım yetti 
0 oy
(362 puan) tarafından
Hiç birşey hazirlamadim meyve suyu kola şerbet içtiler yazdı zaten ziyarete de eve geldiğim gün yakın arkadaşım geldi ablam vardı başkaları bir hafta on gün sonra geldiler 
0 oy
(598 puan) tarafından
Doğumdan hemen SONRA geldiler ben önceden kek börek poğaça kurabiye tarzı şeyler yapıp atmıştım 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla ilkinde geldiler gelen sağolsun bişi elletmedi.kaynanam.ikincide de gelen olmadı pandemi vardı kaynanam az toparlasinlar gelin hasta gizan hasta derken millet vazgeçti gelen olmadı Cook sonra geldiler'))
0 oy
(5,320 puan) tarafından
İki ay sonra geldiler . Toplu halde ağırladık pide yaptırdık. Bir iki ayrı aile geldi onada sulu yemek yaptık 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Gurbetde kimse olmuyor doğuma annem bile gelemedi kimse yoktu gelecek 6 ay sonra annemler geldiler .En çok kırk mevlidi yapmak istiyodum ama kimse olmayınca hem evi temizliyip hemde çocukla yapamayacak için yapamadım 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 459 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 348 göst.
28 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 507 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.

379,491 soru

11,360,478 cevap

34,838 kullanıcı

...