0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Benim kaynanam nenem çikolata getirdiler bana ya sizin :)

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Eşimin iki ablası 

Amcası ve karısı 

Gelmişti cnm ve çiçek çikolata getirdiler❤️

image

image

(1,633 puan) tarafından
Çok güzel ya
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,615 puan) tarafından

image

image

Benimde bunlar var dı sülalecek gelmişlerdi ☺️ gördü silcem

(1,615 puan) tarafından
2 doğum yaptım orda 52 kiloyum şuan 95 kiloyum niyesini sen düşün bakalım :D
(13,202 puan) tarafından
Olsun hepimiz 45 kiloyla gelin olduk ben de tek doğum 80 kg :D
(1,615 puan) tarafından
Valla bacaklarımda nasıl varis var insanlıktan çıktım çok kötüüüü ☹️
(13,202 puan) tarafından
Doğumdan sonra verirsin inşallah peşpeşe 3 zor olur tabi
(1,615 puan) tarafından
İnşallah veririm valla tamam 50 ye düşmem zor olur ama en azından bir 60 ı görsem birde şu damar çatlakları dan kurtulsam çok çok iyi olcak en azından özgüvenim yerine gelir
0 oy
tarafından
Eşim annesi 

Eşim annesi babası 

Eşim annesi babası 

Çikolata çiçek getirdiler her seferinde 
(1,633 puan) tarafından
Kız iki kesmi geldiler
tarafından
Evet ilki tanisma ama kaynanam isteyiverdi 3 oluyor o şekilde 3. Cüde aldilar
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eşimin 35 40 yakını vardı baya büyük 150li falan bi gül getirdi 2 tane ailelere bir tane de bana özel çikolata getirmişti çikolata çok severim :d
(1,633 puan) tarafından
O baya çok gelmişler
0 oy
(1,808 puan) tarafından
20 kişi geldiler 

Çiçek cikolata ve tatlı  getirdiler :))
(1,633 puan) tarafından
O. Baya gelmişler
0 oy
tarafından
Benim isteme ile beraber söz oldu o yüzden şeker çikolata çiçeği pastası tatlısı içecekleri hepsini getirdiler sülalesi gelmişti 
(1,633 puan) tarafından
Ne kadar güzel:)
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kayınvalidem kayınpedrm, görümcem eşi, memesi ve dedesi geldiler. Çikolata çick kolanya baklava getirdiler hem isteme hem söz yüzüğü takıldı 
(1,633 puan) tarafından
Kız önceden tanışıyor dunuz
(4,067 puan) tarafından
Aynı köylüyüz canm tanışıyodk
0 oy
tarafından

İsteme olmadı eşimi çocuk yaşda sevdim ben başkasıyla nişanladılar istemedim nişanı attım yine eşimi istedim direk nikah oldu  düşün  soy ismimiz bile aynı oda tamamen tesadüf

(1,633 puan) tarafından
Aaaa çok farklı kaç yaşında evlendiniz
tarafından
18 den gün alarak evlendim şimdi 29 yaşındayım 13 yıl oldu
(13,202 puan) tarafından
Kız sen benden 5 yaş küçükmüşsün yaa :)
tarafından
Ahahaaa valla mı
(13,202 puan) tarafından
Hee ben 34 yaşındayım 87 liyim hatta 92 li isen kardeşim bile senden bir yaş büyük
0 oy
tarafından

En rahat benden nikah günü aldık. Biz evleniyoruz dedik hiç böyle şeylerle meşgul olmadık

(1,633 puan) tarafından
Hahahhhh iyi olmuş Büşra
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sayiyimmi kimler geldi kayınvalidem kayinbababm,kayinvalidemin3tane abisi ve eşleri ,annane babanne baya Kalaba geldiler vala dikaktetmedim gelmedi sanırsam ama kayınvalidem aarada gelirken market düzer gelirdi bana hiç eli boş gelmezdi hediyeler fln hala olede Allah razı olsun
(1,633 puan) tarafından
Çok güzel valla
0 oy
tarafından

Eşimin anne baba dede babaanne dede anneanne dayi yenge hepsi geldi :D benim de anneannem kuzenlerim teyzem dayım enistem halalarım vs hepsi geldiler :D çiçekler çikolatalar hepsini getirdiler bi de sandalda süs vardı 

(1,633 puan) tarafından
Oooo kız iyisin haaa
0 oy
tarafından
Benim eşimin babası yok çok küçükken ölmüş onun için eşimin dayısı istemişti beni

Dayısı eşi

Eşim annesi

Halası bide eşimin abisi ve yengesi geldiler

16 sen önce hey gidi günler hey 
(1,633 puan) tarafından
Oo maşallah 16 sene
0 oy
tarafından
Eşimin annesi babasi geldi 101 tane kırmızı gül ve iki farkli tepside cikolata geldi. Cicegimi.cikolatami esimle beraber yaptirttik. Farkli ildeyiz onlar bilmiyor diye ben goturdum
(1,633 puan) tarafından
Kız canlı gül miydi
0 oy
tarafından

Cümbür cemaat geldiler 2 tane kaynanam vardı 2side geldi onların kaynanasıda geldi eşimin babası amcası kirvesiii bir sürü kişiydi yawff kardeşleri falan filannn :D

Kocaman bi çiçek ve 2 tepsi baklavaya kolalarla geldiler :D

(1,633 puan) tarafından
Ohhhh iyi kız kaynanamı var geçmiş olsun:)
0 oy
(262 puan) tarafından
6 kere geldiler bize. 6. Da verdi babam 
(1,633 puan) tarafından
Ohhhh ohhhh iyi valla baban iyi etmiş
0 oy
tarafından
Söz nişan bi arada yaptım ben tüm sülalem ve sülalesi bizim evdeydi sokaklara taştık çok gzeldi :)
(1,633 puan) tarafından
Ohhhh çok güzel ya
tarafından
Aynen canım çeyizim de o gün geldi nişan bohçam yani çiçeğim çikolatam da 1 hafta yemiştim o çikolatayı iyiydi ya :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim eşimin tarafi kalabalık gelmisti annesi babası amcaları dayıları teyzeleri amca çocukları  kuzenleri 

Gelirkende 3 tepsi baklava lokum kuruyemiş kolalar çikolata ve çiçekle geldiler  isteme oldu o gün yuzükte hemen takildi
(1,633 puan) tarafından
Kız direk istemedemi oldu peki eşinle tanımıyordun önceden
(44,603 puan) tarafından
Evet onun babasıyla benim amca çocuklar yabancı değiller yani istediler sonra o gün yuzükte takıldı hemen 3 ay sonrada düğün:))
0 oy
(579 puan) tarafından
Hangisini sayim acaba :)) 7 görümcem kaynanam kayinbabam eşimin babaannesi 2 amcası komple geldiler 2 kaynım eşleri çocukları saymıyorum evde iğne atsan bulamazdin o derece tatlı çikolata çiçek getirmişlerdi ama altinda takılmıştı o zman 
(1,633 puan) tarafından
Ohhh işte kalabalık güzel valla
(579 puan) tarafından
Valla baya kalabalıktı canım ama güzeldi
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
3 kez istemeye geldiler :) eşimin anne babası amcasi ve eşi sonra sulaleeece gelip yüzük taktilar 
(1,633 puan) tarafından
Ohhh ohhh iyi tanışıyor dun eşinle
tarafından
Evet sevgiliydk :) eşim askerdeykn gönderdi ailesini babam vermedi kızım okuyo falan gittiler  2.kez yine geldiler yok dedi babam 3.de sulaleeece geldiler verdi :) işin kötüsü ben evde deyildm
0 oy
tarafından
Annesi , babası , abisi , yengesi bir de arabanın sahibi olan kuzeni gelmişti. Çiçek , çikolata klasik :) Bizde eşimle okuldan gelmiştik :D o dönem üniversitedeydik hatta kendi babam gelmisti bizi almaya , eşimin ailesi yoldalardi :D hattaaaa benim ve eşimin kıyafetini de kendi babam almış oldu para yolladı ne alırsanız üstünüze başınıza diye sjsjsjsjsj keşke babam gibi bir kayınpederi olsa herkesin ♥️ elindeki bir olsa bölüşür herkese koşar yetişir çok şükür , canım babam

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 507 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 165 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde birhesap (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,391 göst.
28 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,340 göst.