0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizlar haftalık sohbet yapıyoruz bayanlar her hafta cüz dağıtıyoruz 6 cüz kaldı alır misiniz

4 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Üye olduğum grubun var . Çok cüz aldım bide yarım cuzlerim tamamlıyorum . Bide günlük yaşını şerif okunuyor . Suan 6 cüz okuyorum . Post çıksın  ama diğer haftalarda yine dagitirsan alirım insallah 
(32 puan) tarafından
Tamm canım sağol her hafta yapıyoruz ama bu hafta hava yağışlı olduğu için kişi azdı kaldı
(32 puan) tarafından
Olrsa yazarım
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Konu dedikoduya gelince herkez toplanır, İslam'a gelince herkes sofi olur ama şöyle ricalarda kimse oralı olmaz.

Ben bir cüz alabilirim.
(32 puan) tarafından
Yani asıl bizim için önemli olan dünyalık değil maneviyat ama işte elimizden geln anca bu kadarı sağol canim
(32 puan) tarafından
Almak istersen 6 duruyo haftaya çarşamba 00:00 kadar okuyabilirsin biz toplu olarak hatim duasını yapiypruz
0 oy
(673 puan) tarafından
Her cüzü farklı biri okuyunca nasıl hatim oluyor anlamadım? Bir araştırın peygamber efendimiz ve sahabeleri böyle bir iş yapmışlar mı?
(32 puan) tarafından
Biz Allah rızası için okuyoruz  şahsi hatim yapmıyoruz toplu yapıyoruz her şey hakkımda fazlasıyla bildiğim var dört sene imam hatip okudum ve devam ediyorum da sadece okuyup bırakmadım devam ediyorum
(673 puan) tarafından
Şahsi hatim de ALLAH rızası için ne alaka.. ayrıca imam hatip okudun mu diye sormadım.. Peygamber efendimiz bu yaptığınızı yapmış mi diye sordum güzel kardeşim:)
(32 puan) tarafından
Bende şahsi hatim yanlış bu doğru demiyorum Allah rızası için Bi araya gelip güzel kelam okumanın neresi yanlış
(32 puan) tarafından
Araştırın dediniz ya yani ben zaten araştırıp koydum merak etme canim
(673 puan) tarafından
Hepiniz bir yere toplanıp mukabele yapıyorsanız tamam o doğru ama her cüzü ayrı ayrı herkes kendi evinden okuyorsa yanlis öyle bir şey yok hayır yapalım derken ne yazık ki bidat yapiyorsunuz
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Bende bir cüz alabilirim canım varsa 
(32 puan) tarafından
6 var alırsam memnun olurum
(2,301 puan) tarafından
Tamm canım yarın inşallah okurum okuyunca da yazarm sana 6. Cüzü
(32 puan) tarafından
Tamm canım sagll
(32 puan) tarafından
Canim hayırlı günler cuzu tamamladin mi

İlgili sorular