0 oy
483 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
kızlar esim normakde bebek istiyordu ama kız istiyordu kız olsun diyordu heyecanlıydı cinsiyetin erjek oldugunu söyleyince sevindi sarıldı falan ama şimdi hiç ne karnımı seviyo ne cocugumuzla ilgili konuşuyo ben hep konuşuyorum bebekle ilgili cevap vermiyo sizce neden yani 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canim.kadin bebek Rahime düştüğünde anne olduğunu hisseder duygular hormonlarının farklı. 

Erkeklerde çocuk doğunca kucağına aldığında o duyguyu yaşarlar.  

Gayet normal takma sende hormonların seni ele geçiriyor :)
tarafından
kesinlikee ++++
tarafından
"Hormonların seni ele geciriyor" bu çok iyiydi  :)
-Reklam-
+1 oy
(481 puan) tarafından
Canım çok normal bu erkekler bebek doğmadan o duyguları bilmiyolar
+1 oy
tarafından
İlk başlarda sevip şimdi sevmiyor karnını anladığım kadarıyla o ilk heyecandır şimdi alışmıştır doğduğunda dahada farklı olur merak etme arkadaşlarım dedigi gibi 
0 oy
(48,690 puan) tarafından
Bebek dogunca hele baba baba diye konuşunca sevdirme sende ☺️☺️☺️
0 oy
(448 puan) tarafından
Allah vermiş daha belasını arıyor herelde olmasa arasanız bebek napacakti kocan 
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Kuşum benim eşimde ilk başta konuşur severdi kız istiyordu kız olduğunu da öğrendik benden çok sevindi ama bıraktı yapmayı istemediğinden değil ama erkekler babalık duygusunu geç yaşıyor yüklenmemiştir daha ona hevesle yapmıştır doğup kucaklarıma aldılar mı güncelleme başlıyor onlarda ☺️
(2,463 puan) tarafından
Yüklenmemiştir :D yeni sürüm gelmedi
(3,147 puan) tarafından
Onların sürümler bizimkilerden geç oluyo biz Apple onlar Android öyle diyim ahahahav
(2,463 puan) tarafından
Hehehe İnternet explorer gibi :D
0 oy
(326 puan) tarafından
Bendede benzer oldu kız olsun istiyordu doktor erkek diyince dondu bir bende size takım giydiricem işte kız olsa ben giyerim çok şanslısın flan gibi şeylerle erkek çocuğa ısıttım bunu erkek bebek baba oğul videoları yolladım havaya girdi baya 2 hafta sonra doktor kız dedi :)) en azından şimdi inşallah birde erkek çocuğumuz olur diyo sıcak bakıyor artık 
0 oy
(11,278 puan) tarafından
Kız bunlara takilma erkeklerin kimi öyle benim adam da öyle bazen hareket ederken elini koyuyom çok durulmuyor ama yüzünde bi tebessüm oluşuyor hatta gece dedim dönüyor mu tekme mi atıyor napiyo bilmiyom diye sana ne naparsa yapsın diyo bana :)
0 oy
(1,691 puan) tarafından
kuzum baba hemen olunmuyorki ondan unutuyordur daha tam o hisse ulasamamistir esim mesela seviyor ksrnimi ama ilk baslarda sevmiyordu cunku karnim hic yoktu simdi 9 ayligim bebegi hissediyor goruntu olarakta goruyor o sekilde sevebiliyor cunku sonraca icinde tasiyan o duygulara giren biziz
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi onlar hazirdan baba olduğu için bir sıkıntı cekmedikleri için duygusal açıdan bakmazlar:))))
0 oy
(4,973 puan) tarafından
 Yaaaa kıyamam sana bekle bı dünyaya gelsin o zmn sen gör nasıl sevmez kız hamilelik psikolojisi bu çıkar aklımdan . Kendine kuruntu halines getirme.
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm bende ikinciye hamileyim . Esim bi tanede oglumuz olsa felan gibi dusundu bi kizimiz var. Dedim ki kiz olcakmis dedim surati dustu dedim hayirdir niye sevinmedin . O da dediki iki kizin pesinde nasil yapcam diye dusunuyorum nasil korucam diye dedi benim daha cok calismam lazim demeye basladi garibim ya . Aslinda belli degil cinsiyeti kiz cocuklarini cok sever 
0 oy
tarafından
Kucağına alınca düzelir korkma
0 oy
tarafından
Senin hamilelik hormonları tavan yapmış kardeşim hadi hayırlı olsun:))))
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Benim eşim kız istiyordu, doktor da cinsiyeti kız dedi ama ona rağmen eşim aynı sizin anlattığınız gibiydi.. Bi hamile olduğumu ilk duyduğunda, bi ilk hareketini hissetiğinde heyecanlanmıştı.. Onun dışında hareket edince elini tutup zorla karnıma koyuyordum, iki dakika tutmadan geri çekiyordu, hareket etmesini bile beklemiyordu.. Doğduktan sonra zarar veririm diye korkusundan kucağına alamadı, uzun süre öpmeye bile kıyamadı, hep çorabının üstünden ayaklarını falan öpüyordu :) Herkes de demiş zaten, onlar karşısında görmeden bizim gibi hissedemiyor.. Biz içimizde bir can hareket edince daha çok duygusal oluyoruz

0 oy
(192 puan) tarafından
Doğuma 15 günüm kaldı 5 kere karnımı sevmiştir anca öküz oluyor biraz erkekler 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 905 göst.
0 oy
6 cevap 93 göst.
0 oy
4 cevap 119 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fadik (32 puan) tarafından soruldu
0 oy