0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde (248 puan) tarafından
2 hafta sonra doğrucam artık yoruldum oğlum var Birtane ewe yetişemiyorum temizlik falan dip köşe giriyorum e haliyle yoruluyorum eşim gelmiş yok bu böyle yok şurası pis yok şuraya bisey vurmuş yok böyle artık beni çileden çıkartı bende tartıştım karı gibi her şeye konuşuyor ama elinden bisey gelmiyor diyorum kackere sordun iyiymişin diye niye soruyum ağırın warsa götürüm çok merhametsiz çok itici çok yalancı herseyi yawas yawas çıkıyor 

6 Cevaplar

0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kaç senelik evlisin canım 
(248 puan) tarafından
2 buçuk yıl
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Pis demesini biliyorsa alsiin eline bezi süpürgeyi temizlesin en sevmediğim şey hem yapmayıp hem yapanı eleştirmek kusur bulmak . Yapma canım hiç bir şey senin canından kıymetli değil önce kendini kendin düşüneceksin. Yavrularını düşün kendini düşün hiçte yapıp yorma o canını 
(248 puan) tarafından
Dedim al yap et
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Sende neden kendini o kadar yipratiyosun surekli temizlik falan. Ne demisler deveye diken ..
(248 puan) tarafından
Tuhaf bir adam merhamet yok içinde
0 oy
(268 puan) tarafından
 Sevmiyorum boyle erkekleri ya, ne isin var evin temizligile, o kadar rahatsiz oluyorsan kendin temizlik yap, zaten dogum yaklasmis
(268 puan) tarafından
Yok canim sana demedim kocan yapsin o kadar rahatsiz oluyorsa, hem bilyormusun bizim evde evi dagiticak cocuga o kadar ihtiyacimiz varki, o ise olanin kiymetini bilmiyor, Allah ona cocuk vermis bide yine bi bebis geliyor, mutluluktan sana yardim etmesi gerekiyor, in sa Allah iyi olur her sey stres yapma bos ver sende
(248 puan) tarafından
Olmuyo işte bacım zoruma gidiyor bu değil sorun daha çok war bunlar tuz biber insan karısına ** gibi havlıyorsun der mi
(268 puan) tarafından
Bunlar der, bendede var boyle saygisiz koca, Allah bunlara merhemet kalplerine iyilik versin
(248 puan) tarafından
Vermemiş Rabbım wermis tir belki ama ailesi insan yetisteremis sen nasıl başa çıkıyorsun ben ne yapacağımı bilmiyorum
(268 puan) tarafından
Yani bende bilmiyorum en aci tarafida ne bilyormusun, o sana hakaret ettiginde soylicegin kimse olmamasi arkanda kimsenin olmamasi onun hakaretlerimden bile agir geliyor bu durum, insaniz ya bi yerde patlicak dur bakalim
0 oy
tarafından
Bir kere duymadım eşimin ağzından hadi duymayı geç pis iması bile yapmadı. Ki yapsın çok pis çıkışırım. Hamileyken 9 ay elime toz bezi aldım sadece o süpürdü sildi yerleri ben masa tozu falan aldım onda bile aklı gidiyordu bişey olcak diye. Şimdi elini sürmez bey efendi orası ayrı ama laf da edemez. Ver cevabını sen yap daha iyisini de. 
(248 puan) tarafından
Pis değilim sadece çok detaycı olamıyorum bütün gün kahvede gelir ewe yoruldum diyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Madem  rahatsiz oluyo temizlikci cagir haftabirde olsa yapsin hic acima esimin parasi gidecek diye sana acimayan adama sende acima cnm
(248 puan) tarafından
Dedim çağır yapsın ben artık biseye el sürmüyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 144 göst.
1 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 213 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Haticesenyigit (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 515 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...