0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
Kızım 1.5 yaşında

Sabah 9 da kalkınca 90cc mama iciyo sonra peynir yumurta yerse zeytin fln yiyo oda toplasan hepsi 1 yemek kaşığı yok sonra cani isterse çeyrek elma yiyo saat 12 gibi öğlen uykusuna geciyo uyandığında sebze yemeği pilav yoğurt ne varsa Koyuyorum yirtiliyo yememek için. Çorba yapıyorum icmiyo artık yoruldum yememesinden.  Abur cubur versinler yiyo ısrarla vermeyin desemde laftan anlamıyorlar bir seferden birşey olmaz diyorlar ondan  da ayrı yıldım.  Nasıl bir yol izlemeliyim.,  nasıl bir yeme düzeni oluşturayim..? Domates çorbası yaptım ekmek doğradım yesin diye bas  bas bağırdı . Eşimde dedi mama verme acıkınca illaki yer ama öyle de ben dayanamiyorum.  Zaten 8.500 kilo zayıfta yani

7 Cevaplar

0 oy
(3,505 puan) tarafından
Etrafımda mamayla beslenen hiç bir çocuğun iştahlı olduğunu duymadim gerçekten yemeyen çocuk çok zor Allah yardımcın olsun canım 
(13,829 puan) tarafından
Ne alaka kız ilkim mamayla büyüdü her şeyi yer ikincimde mama meme gitti dokuz ay emdi şuan bir yaşında mama içiyor yemesi de yerinde maşallah her şeyden veriyorum mamayla alakası olduğunu dusunmuyorum
(3,505 puan) tarafından
Maşallah canım yesinler de başka isteğimiz yok zaten ben kendi etrafındakiler den bahsettim ciddi anlamda mamayla beslenip iştahı olan kimse yok çünkü etrafımda ama siz varmissiniz sevindim :))
(13,829 puan) tarafından
Çocuktan o inanki akrabamin çocuğu mama almadı mesela hep meme emdi ama iştah sıfır küçüklüğünden beri öyle hala oyle
(3,505 puan) tarafından
Allah bütün annelerin yardımcısı olsun ya çok zor
(13,829 puan) tarafından
Amin yemeyen çocuk zor gercekten
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Eşine katılıyorum ben 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Mamayı tamamen bırak bence artık. Bak görürsün nasıl yiyecek. Yemiyor çünkü yemediginde mama vereceğini biliyor.
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Sabah uyanınca içtiği mamayı verme her aç sandığında mama verme aç olmadığı için yemeğe düşmüyor. 

Bir de kendi yiyebileceği yemekler yap önüne koy o yesin sen elleme dağıtarakta olsa kendi yesin ne kadar isterse o kadar yesin. 
0 oy
(914 puan) tarafından
1bucuk yas abur cubur mu yer ben şok oldum şuan 
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim oğlum da 20 aylık şuan senin dedigin gibi hiç bir şey yemez oldu çikolata versen yiyecek İnanki bende cok yoruldum doğru dürüst oturup yemek yemiyor ayakta gezerek 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Üzerine gitmicen acıkınca cidden geliyorlar bazı çocuk iştahsız oluyor üzerine gidince yiyeceği varsa da inattanmyemiyir benim büyük kızda çok seçer çok yemez babası gibi hiç ye demem arada sorarım acikmadim derse ısrar etmem kendi gekir bı zamn sonra küçük gene tam tersi kimi görse onunla sofrada

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 125 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 161 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 333 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.