0 oy
330 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
36 gün önce doğum yaptım sütüm az olduğu için mama da veriyordum günde en fazla 3 kere şuan Bebelac Gold veriyordum ama onu almıyor kızım artık. Bende Aptamil almaya karar verdim ama kaynanamın falan bazılarının dediğine göre kendi ulkesinde bile satılmıyormuş çok zararlıymış içinde anne sütü varmış vs bir sürü şey dediler 

Kaynanam hero baby ver diyor denemek amaçlı ne yapayım bilemiyorum siz ne diyorsunuz

14 Cevaplar

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Sma hipp bunlar çok iyi
tarafından
Hipp de aldım onu hiç içmedi
(2,321 puan) tarafından
Sma dene canım
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Pahalı olduğu için söylüyor olamaz dimi.

Hangi anne sütünü sağıp vereckete milyonlarca kutu mama olacak en iyisini Dr bilir ona sor 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Bilemicem ama benim kizimin alerjisi var sürekli gittigim doktor antibiyotik bile onermez çok ilgili aptamil yazdı bize böyle olsa vermezdi 
0 oy
(800 puan) tarafından

Yoo ben o ülke ye yakin oturuyorum baya da satiliyor:D Aptamil içeriği bakimindan daha fazla tercih edilen bir mama ona bakarsan hiç bir mamayi kullanmamamiz lazim. 

0 oy
(10,302 puan) tarafından
Dr um ve birçok dr direkt aptamil önerdi kaynanan pahalı diye uyduruyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ayy ağzı olan konuşuyor yaa en iyi mama yaa
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Oğlum şuan 2 buçuk yaşında ama ilk 4 ay hem kendi sütüm hem aptamil verdim 9 aylık olana kadar da içirdim hem kilo aldırdı hem hastalandırmadı anne sütü yok anne sütüne en yakın mama hastanede ki doğum yaptıran doktorun önerisi ile almıştım sarılığını bile aptamil sayesinde geçirmiştik çünkü beni emmiyordu tavsiye ederim ikinci çocuğum olsun ilk gibi problem yaşarsam yine aptamil kullanırım 9 ayından sonra aptamilin kaşık mamalarını ve kavonoz mamalarını meyve sularını kullanmıştım hep
0 oy
(119,226 puan) tarafından
sma ve hipp kullandim ben bide nestle aptamil felaket derecede gaz yapiyo
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Özellikle 1 numara olanı içeriği en temiz mama 2 3 numarasını falan bakmadım hiç
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yoo almanyadayim pahali diye aptamil almiyolardir

Ben hep aptamil pre kullandim ogluma
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Çocuklarınızı cinsel kimliklere sokmayın diye lgbt yi destekleyen bir açıklaması olduğu için ben olsam Aptamil almam . Bu gudumde olan firma gayet tabii mamalarina da bir şeyler katabilir ... Yediğin içtigin ne ise sen osundur ..  Devir çok bozuldu yediklerimiz her şey katkı maddeli .   Allah sonumuzu hayr etsin ne diyeyim
0 oy
tarafından

En iyi mamalardan birisi yhaa hippten sonra

0 oy
(334 puan) tarafından
Canım hero baby için daha küçük 

Hero baby ek gıda olarak verilir tamam biberonda da olur ama daha bebeğin küçük 

Uygun değil 

Gene yanlış olmasın 

Bebivita da deneya bilirsin
0 oy
(1,691 puan) tarafından
mama zaten baslica kulanilmamasi gereken bi urun bence surekli emzirilirse sutunuz artar mamaya ihtiyac kalmaz insallah 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 160 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde fatmanurbgc (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 170 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (753 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 124 göst.
29 Kasım 2021 Aile kategorisinde Balımm (4,889 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.