0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
1 yıldır Ankara'da ydık eşimin işi nedeni ile normalde İstanbul da oturuyoruz. Ankara'ya giderken akrabalarla vedalaştık uğurladılar sağolsun hiç bir sorun yoktu toplamda 6 eviz zaten neyse koskaca 1 sene boyunca bayram dışında beni hiç aramadilar ben yine insanlık ettim arada sordum baktım karşılık yok bende aramayı kestim oysaki gurbette yalnızdım neyse çok şükür 3 aydır evime döndüm daha 3 gün geçmeden sözde benim için haber vermeden geldiler yanıma ondan sonra da ben ayıp olmasın diye 2 hafta sonra gelenlere gittim yine arama sorma yok o kadar dı ne olmuş bu insanlara neden bu mesafe anlamış değilim gittiğim zamanda kendi kendilerini hiç görmemiş gibi sohbet muhabbete girdiler oysaki burada olamayan bendim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fesatlık aldı başını gitti canım millet birbirini çekemiyor bütün bunlar kıyamet alameti bizim çocuklarımızı faha zor günler bekliyor Allah sonumuzu hayır etsin 
-Reklam-
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benim oğlum 2 sefer operasyon geçirdi eşim göreve gitti 1 kere ya 1 kere aramayan eltimti oysa ki çocuğu grip olunca bile defalarca aradm baktm beni arayıp 1 gün sormadılar bende aramıyorum sormuyorum mesafe bile koumadm direk iletişimi bitirdim kendisi ile. Bana saygısı olmayanın hayatımda yeri olamaz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 743 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Naside (63 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 659 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 592 göst.