0 oy
476 göst.
Aile kategorisinde (626 puan) tarafından
Kızlar eşimin ailesinin her dedikleri laflar bana batıyor sizce bende mi bir sorun var yoksa gelinlik piskolojisi mi bu hher geline mi batıyor.

29 Cevaplar

+2 oy
(1,386 puan) tarafından
Dertleri hep laf sokma olduğundan bana batıyor evet 
(506 puan) tarafından
kesinlikle katiliyorum aynisi
-Reklam-
+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Batmıyor mesela haksız yere bişey dense hakkımı ariyorum hiç çekinmem  yani 
+1 oy
(268 puan) tarafından

Bana bakislari bile batiyor canim ya laflari hakkinda bisey demiyorum bile:D

0 oy
tarafından
14 yıl sonra yeni yeni batıyor 

Çünkü gercek yüzlerini görüyorum 
(2,835 puan) tarafından
Çok erken fark etmişsin kız   hdhhfgh
tarafından
Heee hjgjljjghkk
0 oy
(235 puan) tarafından
İlk zamanlar herşeye karşılık verirdim kafama takardım ama sonra kendimi boşuna yıprattığımı fark ettim. Şimdi duymuyorum bile. Ben kendi evime yuvama çocuğuma kocama bakıyorum. Buna karışmadıkları sürece haftada 1 gider ziyaretimi yapar dönerim bu kadar
(626 puan) tarafından
Evde yemek yiyiptemi gidiyorsunuz hafta bir kere
(235 puan) tarafından
Yok canım akşam yemeğine gideriz genelde saat 11 civarı döneriz
tarafından
aynen ben de o sekil.zerre sevmiyorum ama
0 oy
(142 puan) tarafından
Valla batiyor kucuk bisey dese bile sinirimi bozar esim evine gitmek istemiyor bazen. kaynana gelin ayaginimi bagladi diyor şoktayım hala niye bağlayayimki?
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Anne babası hariç diğerlerinin varlığı bile zarar :D

0 oy
tarafından
Kötü biaey demedikce neden batsın ki ? Ki zaten kimse bana kötü soyleyemez ve davranamaz,adamın aklını alırım 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Artık batmıyo duymamayı öğrendim
0 oy
(4,968 puan) tarafından
Aynen banada batıyor hiç zararlari olmasa bile sevmiyorum canım hiç evlerine gitmek yada görmek karşılaşmak istemiyorum 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Neinki esimin ailesinin herkesin dedigi soz batmazda fazla hassas oldugum icin uzer beni ama asla aldirmam aldirmam derken kavgalara girmem ugrasmam uzulsem bile icimde uzulurum )ama karsılıklı saygi var arada .bunun icin ne olursa olsun kotu dusunmemeye calisirim hep .
0 oy
tarafından
Batmıyor gerçi şu ana kadar laf sokucak tarzda muhabbet geçmedi. Belki gelinlik psikolojisi bana hiç gelinmişim gibi davranmadılar kızlarından ayırt etmediler ondan sanırım. 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım söyledikleri batmıyor ama ne söylediğine bağlı cevabını veririm her şekilde ezdirmem kendimi yani 
0 oy
tarafından
Sen herkesten değerlisin  böyle durumlarda kendine bunu söyle ve umursama
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bana da batar oldu gecen kyk borcumu sordu ne kadar oldugunu kurcaladi falan oglu oducek ya bisuru soru sordu bende gicik oldum 
0 oy
tarafından
Bazen batıyor bazen batmıyor evliliğin ilk zamanları benim yanimda kaynanamın arkadaşı  falancanın kızı vardı ona senin oğlanları iki kardeşe verelim diye düşünüyodum demiş kaynanamda benim yanimda dedi eşimde annesine artık söylenecek şey mi bu anne dedi kapat böyle konuları dedi hala kulaklarımda o lafı bazen diyorum annen böyle demişti diye oda boşver falan diyo. Bide tasinacagimiz zaman tasinmamizi istememişlerdi o zaman kaynana kayınpeder üçümüz biraz atıştık eşime söylememiştim takı geçen söyledim annen baban böyle yaptı diye bana niye söylemedin dedi gerek yoktu dedim kapattım konuyu.Gecende eşimin ananensı yengesi falan vardı topluyduk ordada aynı eşimle başka kızı biri araları olsaydı falan demiş onceden onu dedi benim yanimda yine sinirlendim kaşlarımı kaldırdım eşimde yüzüme baktı masumca. geç oldu kalkalım deyip kalktık eşim kızdın mi moralin mi bozuldu takma falan dedi konuyu kapattik ama asiri sinir oluyorum hala düşününce sacma sapan 
(489 puan) tarafından
Hiç cekinmiyorlar senden valla ben olsam var ya parcalardim onları kimsin sen ya
0 oy
(6,369 puan) tarafından
Lafları batıyor çünkü iğneleyici konuşuyorlar ben yanlış anlamiyorum yani. 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Ufffff hem de nasıl her kaynanamın yanına gittigimizde dovusuyoruz kocamla 
0 oy
tarafından
Evet banada batıyor kaynanamın her soyledigi
0 oy
(915 puan) tarafından
Valla kayinbabamda annemde Allah razı olsun bu zamana kadar 1 kere bile bana laf carptiklarini görmedim ama bişi deseler batmak degilde üzülürüm 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 547 göst.
0 oy
55 cevap 904 göst.
0 oy
54 cevap 729 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

380,177 soru