0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar aynı binada oturuyoruz az önce misafir vardı çıkayım dedim kaynanam başladı

Ben kızlarıma çok disiplinliydim kızlarım hergün mmerdivenleri kapnın önünü yıkarlardı 

Simdi gelinlere bişiy diyemiyorum kavga cıkmasın diye  sürekli böyle şeyleri ima ediyo bna da geçen gün geldi diyoki allah canımı alsnki kurtulayım ben bu binada olmasam ne hale gelir 

Ondan snra diyoki bundan snra sabah çıkçam gece gelcm ne dediğini bilmiyor siz bu laflara nasıl tepki verirdnz aman boşver mi dersnz yoksa surat asarmıydınz

8 Cevaplar

0 oy
(15,612 puan) tarafından
Com dırdır ediyor belli bı lulagindan girsin oburunden ciksin umur yer böyleleri 
-Reklam-
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Ben cevap vermeden duramıyorum. Vermesem gönül razı değil konuşunca hır gür çıkıyor. Kendimi yıpratıyorum . Ne diyorsun yüzüme de laf çarpma bana de . Bi kere tartışın kapatın . Sustukça devam edecek .
0 oy
tarafından
Takıntılı titiz biri herhalde kendisi öyle diye herkes öyle olmak zorunda değil hayatı kendine zehir ediyor belliki salla gitsin
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Hiç umursamaz kapimi kapatir otururdum evimde 
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Koskoca kadınlar senin aklınla mi iş yapacak derdim ben :) neyse susayım ben 
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Kapat kapını gitme evine sende rahatsız oluyorsun madem
(1,186 puan) tarafından
Oluyorm sürekli başka gelinleri örnek gösteryo bnde bıyere kadar yetişiyrm bnm bir tane 5 yaşında özel gereksimli oğlum var 3 cü sınıfa giden kızım var istyprki hergün merdivenler yıkansın evim temzlensin
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Aman boşver kavga cikmayacaksa ver cevabini Yok daha kötü bozacaksa kapat kapini gir evine konuşsun dursun
0 oy
(780 puan) tarafından
Aile apartmaniysa ve kapıcinız yoksa herkes kapısının önünü temizlemeli tabi..önceden oturduğum apartmanda sigarasını içip merdivene atan da vardı çocuğunu egitemeyen ortalığa yediğini içtiğini atan da..hemen kaçtım ordan..kaynanan neye göre bu uyarıyı yaptı yani durduk yere degildir
(1,186 puan) tarafından
Hergün merdivenler yıkancakmış ben bahçe katında oturyorm kapımın önünğ temizliyorm ztn o diyorki bütün merdivenleri yap eltim kaynanm üst katta oturyo ben niye onların kapının önünü temizliyim ki
(780 puan) tarafından
Herkes kendi kapısının önünü temizlemeli tabi üst katları ben olsam ben de temizlemem
(1,186 puan) tarafından
Wlla yinede temizliyorum bakym yıkıyorlar direk yardıma çıkıyorm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 780 göst.
0 oy
15 cevap 927 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 222 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy