0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (3,084 puan) tarafından
Ilk kizimda böyle olmuştu 3 4 kişi görmüştü ben daha ögrenmeden. Şuan çocuk düşünmüyorum ama 3 kişi böyle seni hamile gördüm diyince korkmamiş değilim böyle bir şey yaşayan oldumu

15 Cevaplar

0 oy
(2,418 puan) tarafından
Ay bende de oldu kaynanam ve görümcem görmüştü ve hamileydim bilmiyordum 
(3,084 puan) tarafından
Ciddi misin haha korktum suan
(3,084 puan) tarafından
Ilk kizimda arkadaşım eşimin babaannesi ve bi arkadaş daha beni görmüştü hatta üst kattaki komşumda.
(2,418 puan) tarafından
E hayırlı olsun bacı ozaman :D
(3,084 puan) tarafından
Yok kız degilimdir
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Yengem beni aradi ruyamda seni hamile gordum bide dogurmaya gidyordun dedi 1 hafta sonra test yaptim su an hamileyim)
(3,084 puan) tarafından
Hayırlı olsun bebişin ben korktum şuan haha gerçi beni bebekle gorduler bu sefer belkide anlami başkadir
(268 puan) tarafından
Olabilir bebekle gormek bolluk berekettir
(268 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm
0 oy
(6,191 puan) tarafından
Yengem benim yatak odamı maviler içinde gördü mavi süsler mavi yatak örtüsü fln görmüş bir hafta sonra hamile olduğumu öğrendim oğlum oldu ☺️
(3,084 puan) tarafından
Maşallah canım demek baya kişi yaşamis bunu
0 oy
(557 puan) tarafından
Bende hamile olduğumu öğrendiğim gün kuzenim mesaj attı boncuk gözlü lüle lüle saçlı erkek bebek diye :) şu an 18 hafta olmak üzereyim doktor erkek dedi başka bi doktor da kız dedi :) kesin cevap için Perşembe günü randevum var :)
(3,084 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım bebeğin sağlıkla kucağına al inşaAllah
(557 puan) tarafından
Amin canım inşallah ♥️
0 oy
(673 puan) tarafından
Beni de birkaç kişi gördü 
(3,084 puan) tarafından
Hamile misin peki
(673 puan) tarafından
Kız doğurdum bile oğlum şuan 3 aylık :)))
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim görümcem kimi hamile görse o hamile olduğunu öğreniyor kısa zaman sonra :D beni de görmüştü megersem 1 haftalık hamileymişim sonradan öğrendik :D 
0 oy
(206 puan) tarafından
Ablam niyetlerip yattı ruyasinda yumurta gördü hamileymişsim 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Evet akraba tanıdık bizden biri farketmez annem ruyasında ne zaman yumurta toplasa biri hamıle cıkar:)
(3,084 puan) tarafından
Haha o da ilginç rüya cidden bazıları hep gorur benim ilk kizimda arkadaşım görmüştü şuan aynı kız beni gördü
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben gece yatarken ayak ucumda 3 tane yavru kedi gördüm aradan bir kaç gün geçti hamile olduğumu öğrendim başka gören olmadı :)
0 oy
(7,419 puan) tarafından
Kendimin diyil de teyzemi kini gördüm 2 saat sonra hamile olduğunu öğrendim
0 oy
(4,975 puan) tarafından
Bnm hiç aklımda olmayan çok nadir birbirimizi gördüğümüz halam beni rüyasında görmüş 

.hamile olarak değil ama beni yemyeşil bir alanda çok mutlu bı şekilde görmüş yürüdükçe yürüyormusum evimi göstermisim ona orası bile hep ağaçlı yesilmis. Bu sasrmis çünkü bı tek bnm evin öyleymiş sonra işte direk uyanmış hediye ya hamile yada evliliğimi acaba iyi gitmiyor falan demiş  ben bir anda  evlendim kimse beklemiyordu benden :)) neyse beni aradılar halimi sormak için meğer hamileymisim haberim yokmuş ;) 

Hikaye gibi oldu ama gerçek ;)
(3,084 puan) tarafından
Ne güzel rüyaymiş gerçek oldu :)
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Aynı dönem içinde iki arkadaşım beni rüyasında görmüş hamile olarak hatta biri ikiz dedi. O zaman hamile değildim ama çok geçmeden hamile olduğumu öğrendim ikizdi ve maalesef birini kaybettik. 
(3,084 puan) tarafından
Başin sagolsun. Rabbim diğer çocuğuna hayırlı sağlıklı ömürler versin
(1,975 puan) tarafından
Aminn canım sağolasın, sağlıklı olan şu an 5 aylık.
0 oy
tarafından
Geçen hafta kendimi hamile gördüm ve şuan  6 gün gecikmem var , galiba hamileyim,  hiç böyle gecikmem olmazdı.  10 aylık da oğlum var 
(3,084 puan) tarafından
Test yap bence
tarafından
Bugün yaptım da , yanlış yapmışım  10 sn bekletmek lazımmış. Yarın tekrar yapacağım, inşallah yoktur:((
0 oy
(11,293 puan) tarafından

Hamile değildim ama cocuk istediğimiz zamanlarda demişlerdi :)

0 oy
(13,825 puan) tarafından
Ablamm ah ablam ahhh o ne dese oluyor bana ikincim surpriz oldu benim daha ortada hiçbir şey yok gelinkikle gördüm seni bebiş gelcek bak görürsün dedi bend e diyorum tutturamadın hastym falan sonuç bir yaşında ikinci oglusum
(3,084 puan) tarafından
Haha Peki kaçıncı haftada öğrendin gebeliğini
(13,825 puan) tarafından
Hatırlamıyorum İnanki bir yaşında şimdi büyüğüm de üç yaşında hep tek olsun yeter derdim sürpriz yaptı☺️

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 30 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 132 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 371 göst.