0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (258 puan) tarafından
Eşinizin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız hissedersiniz? 

14 Cevaplar

0 oy
(2,614 puan) tarafından
Seviyor iste ☺️☺️ 
-Reklam-
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Uyuyuncaa üstümü örter sıcak olsada üstümü örter örtme derim örter sımsıkı sarılır bakışırız illa seviyorum demesine gerek yok ❤️
0 oy
(13,134 puan) tarafından
Ben seviyorum diye benim sevdiğim şeyleri alir dışarı çıkarken saçlarını kurut hasta olursun der güzel bir şey yedimi iyi yerini bana ayırır son bir lokma kaldı ise ben daha yemeyeceğim der veya bölüşelim der illa seni seviyorum demez ama sevgisini güzel yaşar 
0 oy
(268 puan) tarafından

Senden nefret ediyorum der, oyle anlarim:D

0 oy
(3,400 puan) tarafından

Beni seviyonmu derim yooo der 22 yıldır bana hep bu cevabı verir ama günde 45 kez aramaktan da kendini alamaz canim kocam:D<3

0 oy
(1,118 puan) tarafından
Mesela yemek yemiyorum. Zorla yedirir.  Isırır. Başim falan agirdiginda ya da grip oldugumda zorla ilac icirir. Tartişmiş olsakta ustumu orter.  Hastanede dogum yaptigimda ben 5 gun hastanede yattim.  Her gun en az en az 2 kere geldi gelme yemegim var desemde dinlemeden geldi. Beni kiskanmasi. Her yere arabasiyla kendisi goturmesi.  Dogum gunumu unutmamasi pasta getirmesi almana gerek yok desemde aliyor.   Yani anlatsam daha cok ama. Insan anliyor be ilgili oluyor. 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sürekli hissettirir saolsin değer verdiğini sevgisini her zorlukta yanımda olduğunu hareketlerine hissetiriryor sakalasmamizdan hareketlerinden her şekilde belli ediyor 
0 oy
(156 puan) tarafından
Biz de az Bi yiyecek kaldıysa birbirimize yedircez diye uğraşırız. Sen ye yok yok sen yesevdiği bir şey bile olsa ben yiyeyim diye yemez. Dışarda bir şey ikram edilse bir de benim için ister eve getirir. 
0 oy
tarafından
Verdiği değerden davranışlarından pastanın son lokmasını bana bırakmasından bakışlarından ve daha bir sürü yaptığı şeyden
0 oy
(982 puan) tarafından
Hergun görevden geldiğinde dizine yatarım saat geç fark etmiyor sabaha kadar saçımı sever uykudan uyanınca ben uzaktaysam biraz hemen yanına çeker sarılıp uyur bunlarda gerek yok anlımı öper helalim der alın yazım der alından öpmek alın yazısını opmektir alın yazın alın yazımız bir olsun diye sen kadere inanır mısın çocuk ben kaderin insanın anlina yazıldığına inanırım der ve öper arada bir duygusallasir bana bakarken gözü dolar 
0 oy
(673 puan) tarafından
MaşaALLAH la havle vela kuvvete illa billah ..Benim sevdiğim bir şeyi o sevmiyorsa bile evden eksik etmez,sürekli arar halimi hatrimi sorar,evde iki iş varsa birini ben yapsam diğerini o yapar bana izin vermez,arkadaşları cagirsa hafta sonu ben evde eşimle kalacam der bütün zamanını bana ayırır..ne istesem alır asla ikiletmez..Esmam der her gece kulağıma seni seviyorum diye fısıldar ve her gece ben senden razıyım ALLAH DA razı olsun der öyle uyuruz .evden çıkarsak bir yere gitmek için bana okuyup üfler öyle çıkarız..yaptığım yemek kötü bile olsa ben dahi yiyemezken o yer zehirde versen yerim der .. daha bir sürü şey aslında bana seni seviyorum demese bile ben onun beni sevdiğini biliyorum ama yine de günde 1000 kere seni seviyorum da der ..Rabbim ondan razı olsun amin amin.amin :)))
0 oy
(79 puan) tarafından
Benim eşim beni sevdigini anliyorumda ama hamile kaldikdan sonra daha çok anladim derdim olsa dermanim olur geçeleri uyuyamasam beni uyutana kadar uyumaz nazli biriyim nazimi gereginden fazla çeker sarilmadan elimi tutmadan uyumaz ayagim filan acirsa massaj yapar kustugumde hemencicik gonlumi alir kiskanir uşume diye ustumi orter her şeyin daha iyisini yapmak ister pek fazla seni seviyorum demez ama hisettirir canim kocam❤
0 oy
(5,876 puan) tarafından
Uykusuzsun sen uyu ben çocuğa bakarım der..  Evdeyken kahvaltılar benden der gider kahvaltı hazırlar bi güzel özenir yani :) birde sürekli anlımdan öpüp iyiki varsın lan hatun der shshsh :D
0 oy
tarafından
Instagramda görmüştüm adama soruyorlar eşini seviyor musun diye oda sevmesem evlenmezdim demişti aklıma o geldi 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 354 göst.
0 oy
13 cevap 341 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 488 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde MonaRosa06 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 531 göst.

380,207 soru