+1 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından

image

oglumun yatağı ile petek arasında boşluk kalıyor o süngeri kaynanamdan istedik oraya koymak için. Her gece koyarız sabah kaldırıp dolap arkasına koyarım. Ve ben bu süngeri oraya koyup almayı hiç sevmem hep eşim yapar evdeyken. Gece vardiyasında olduğu zamanda böyle gitmeden hazırlar ben çocuğu uyutup yerine koyarım. Bence bu bir sevgidir. Benim o işi yapmayi sevmediğimi biliyor ve beni uğraştırmamak için yapıp ise gidiyor. 

Öyle sürekli sevdiğini söyleyen bir insan değil. Sürekli dile getirince büyüsü bozuluyor bence der ama sevdiğini anlarım böyle

8 Cevaplar

0 oy
(137 puan) tarafından
Konuyla alakasız ama yandaki şey koruyor mu bende almayı düşünüyorum da 
(1,088 puan) tarafından
Evet koruyor. Bazaya sabitlemek için vida delikleri var ama ben sabitlemedim 1 2 yıl kullanacagim şey için bazaya zarar vermek istemedim bu halde bile gayet güzel koriyor
(3,328 puan) tarafından
Biz e bebekten aldi. Yatak yani korumalik diyeydi sanirim
(2,891 puan) tarafından
Kız ondan bende de var koruyucu ya
Misal oğlum 3 yaşında atlamas üstünden ama çocuğun yaşı küçükse kalktığı zaman düşebilir
(1,088 puan) tarafından
Bix Trendyoldan sipariş ettik. Yatak korumalıgi diye aratınca çıkıyor.
(2,891 puan) tarafından
Evet bende oradan aldım
Güzel ya
Birde açılıyor kullanışlı
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Masallah canim. Surekli seni seviyorum dese guzelligi de kalmaz bence en guzeli davranisla belli etmesi
(1,088 puan) tarafından
Evet bence de. Önceden sözle soylemesine takardim ama artık davranilsari yetiyor
0 oy
(15,717 puan) tarafından
Herkesin sevgisini gösteriş şekli farklıdır sadece sözle söylemek gerekmez ben söylemem hatta belli bile etmem ama sevmiyorum demek değildir bu
(1,088 puan) tarafından
Ben önceden neden hiç sevdiğini söylemiyor diye takardim ama yaş alınca davranışlardan okuyabiliyorsun. Şuan hiç söylemesine takılmıyorum
0 oy
(3,862 puan) tarafından
sungeri niye hergun kaldiriyorsunuz ki canim . hep kalsin orda , kotu durmuyor
(1,088 puan) tarafından
Sevmiyorum canım perdeyi kistiriyor baza duvara yapışık duruyor. Olmadan daha güzel duruyor
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bu sevgiden ziyade eşiniz sorumluluklarinin farkinda bence çocuğun güvenliği sağlığıda bundan birtanesi tabi
(1,088 puan) tarafından
Evet çok şükür sorumluluklarının bilincinde.
0 oy
(3,097 puan) tarafından
İşte bu canım herkesin sevgi dili farklıdır anlamadığımız şey bu aslında 
(1,088 puan) tarafından
Evet çok doğru
0 oy
(541 puan) tarafından
yani yaptığı şey güzelde süngeri oraya koymayı sevmemeni anlamadım uğraştırıcı bişey gibi gözükmüyor
(1,088 puan) tarafından
Sürekli koy çıkar koy çıkar sıkıyor.  Ben bazayinbirde öne çekiyorum aabak odayı toplarken o geri itip kendince ayarlıyor
0 oy
(5,328 puan) tarafından
Ne güzel maşallah☺

Benim eşimde sürekli dile vurmaz ama çok belli eder.  Mesela babamlarda yemek yedi tabağındakini bitirmedi illa sen yiyeceksin dedi abimlerin yanında önünde ne var ne yok hepsini önüme koyar özellikle et varsa önünde benim tabağıma koyar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 227 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 341 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 855 göst.
0 oy
8 cevap 593 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu