0 oy
1,287 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Çok doluyum dökmek istedim. Bugün eşim olacak köpekle tartıştık sebepte şuydu ailesi özellikle annesi ve babası kocama benim için hep el kızı onu dinleme sakın gibi öğütler veriyor. Sevmiyorlar kızıma da yalandan ilgi gösteriyorlar görünce de neyse bugün pazara gidecektik kocam dedi anneme bırak dedim kadını ne zamandandir görmemiş durmaz orda diye sustu tamm dedi tam kapidan cikicaz gel kızım bi bakalım neneye bakıp gelelim dedi gitti hemen döndü kızı orda bırakmıştı bende kızdım niye bırakıyorsn diye bunu dedim diye boğazıma yapıştı duvara vurdu beni sonra hakaretler etti senin Allah'ını ecdadını bilmem ne ne yapim. Seni öldürücem elimde kalacaksın diye. Bende ailemi aradım bana böyle diyor tehdit de ediyor diye bizimkiler dön dediler valizimi gizliden komşum sağ olsun indirdi arabasına koydu kuzenim yarın gelip beni buradan alacak walizi de o komşudan alicam. Avukatı da aradım sabah ilk işin darp raporu almak olsun dedi gidip o raporu alıp ailemin yanina dönücem. Ya biz ne kadar tartışırsak hep bana dediği şey s.ktir git babanın evine çocukta yok sana falan. Hep böyle ailesine asla laf söyletmez ama beni her zaman tek seferde silmeye razı oluyordu. Şimdiye kadar şiddett yoktu oda başladı artık ve bunun sonu kötü gidecek benim ayrılmam lazım 

28 Cevaplar

0 oy
(242 puan) tarafından
Benimde eşim sürekli beni çocukla tehdit ediyor yanlız değilmişim demekki hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(232 puan) tarafından
Pislikler. Bi insanı canından etmeye kalkmak çok ahlaksızca
-Reklam-
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Ben annemlere anlatsam haketmişsindir der bana 
(232 puan) tarafından
Benimkiler de başta öyle söylüyordu ama artık baktılar olmuyor onlarda yeter dedi
(8,937 puan) tarafından
Benim annemde o kafada o yüzden Bi gün bana nolursa olsun arkamda olmayacagini çok iyi bildiğim için okudum meslek sahibi oldum kendi ayaklarimin üstünde durdum bu yüzden hickimseye boyun eğmem ailem arkamda yoksa bile ilk önce kendim varim benim gibi şanslı olmayan yani okuyamanlarinda arkasinda evelallah devlet var nolursa olsun ezdirmeyin kendinizi kimseye
0 oy
(1,102 puan) tarafından
En guzel karari vermissin. Bazilarina cesaret olsun hareketin. Barisma bi dahada ailende arkandaysa. 
(232 puan) tarafından
Ailem arkamda memleketten arkadaşları da aradım iş ayarlasinlar diye. Bakicam artık bi şekilde kendi ayağımın üzerinde durmam gerekiyor kimseye yük olamam
0 oy
(237 puan) tarafından
Benimde moralim çok bozuk bizde tartıştık şiddet yokta bağırdı bana çok yüzüne bakasım yok konu da şu annesinin sevdiği ismi koydu kızıma şuan 2.5 yaşında bende yanına isim ekledim iki isimli bugun sordu kızım adın ne diye oda ikinci deyince kızdı çagırdı beni sen öğretiyosun falan dedi
0 oy
(1,257 puan) tarafından
En güzelini yapmışsın boş ver onu 
0 oy
tarafından
Yaptığı hiç hiç doğru değil ama senin yaptığında doğru değil sonuçta babaannesi ne yapabilirki çocuğuna seni sevmiyor olabilirler ama o çocuk canlarının canı torun evlattan daha tatlı derler
(232 puan) tarafından
Canım bi arkadaşın yorumu seninkine benzerdi ona uzun uzadıya açıkladım neden sebep istemediğimi de bi bak
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Allah'ım ailesine düşkün madem neden evleniyor bı köpekler ben anlamıyorum oğlum ailen karın çocuğun diye yok mu ya.

Geçen kaynanam aradı kayınbabam kimsede kalmaz asla bir suri çocuğu var demiş ki bana bişey olursa gideceğim tek yer havvanin yani kaynanam diyor şaşırdım eşimde dedi biliyor havanın ne kadar iyi olduğunu asla geri cevirmeyecegini karım bitane dedi kaynanamla Allah'ım sana bağışlasın oğlum herkesten herşeyden üstün tutun ana baba sonra gelir senin ailen karın çocuğun siz mutlu olun biz başka bişey istemeyiz diyor ne kadar mutlu oldum bu sözüyle yuvanız yıkılınca mutlu mu olacak o ******** anne babalar ben anlamıyorum ya benim annemin babamın ödü kopar abim yengem kavga edecek biseu olacak ayrılır diye akılları çıkıyor eşimin aileside öyle nasıl insanlar onlar torunları Anna baba ayrı büyüyünce zevk mi alıyorlar ben anlamıyorum ya yaşamasın öyle insanlar valla yaşamasınlar.
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm iyi yaptın gözü korksun bizi haberdar et

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 300 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 700 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,222 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,014 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Muallime07. (193 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı