0 oy
1,029 göst.
Diğer kategorisinde (261 puan) tarafından

image

Eşim üniversitesi de çalışıyor. Dün mesajlarına bakıyordum yabancı uyruklu bir kız öğrencinin idari işleri varmış kız konuyla ilgili mesaj yazmış eşimde kısa kısa cevaplar vermiş. Sonra da eşim ben düzenlerim çıktı alırım yazmış sonra da okuşdaysan gel beraber bakalım yazmış eşim. Kız da yurttayım hocam geliyorum hemen yazmış. Sabah gördüm sinirdwn delirdim resmen. Eşime sordum o da o an şartlar onu gerektirdi dedi. Bende evli olman şartı her şartın önüne geçiyor karşı cinsle böyle konuşamazsın dedim. Sizce de haklı değil miyim? Eşime güveniyorum o ayrı tabi 

44 Cevaplar

0 oy
(622 puan) tarafından
E bu gayet normal bir durum ne var bunda anlamadım ? Sorun sizde bence gereksiz kıskançlık yapmışsiniz
-Reklam-
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Fakültedeyken bizim hocalarımız da bizimle çok ilgilenirdi. Çay, kahve eşliğinde ders dışında sıkıntılarımızı bile anlatırdık ve abi gibi baba gibi bize yol gösterirlerdi. Ben şahsım adıma hocalarıma hiç farklı bir gözle bakmadım. Onlardan da böyle bir şeyi bir kez olsun hissetmedim. Hala birbirimizi arar konuşuruz. Eşimle aynı fakülte aynı sınıf mezunuyuz gittiğimizde mutlaka hocalarımızı ziyaret ederiz hala o samimi ve sıcak halleriyle karşılarlar bizi. O kadar ki oğlumuza harçlıklar verir çikolatalar alırlar. Yani bunu şunun için anlattım insan fakültede bir aile gibi oluyor çünkü oraya öğrenciler uzak memleketlerden ailelerini bırakarak geliyor. Ben çok şüpheci biriyimdir ama eşinizin mesajlarında art niyetli bir durum görmedim. Tabi sizi de anlıyorum dönem çok kötü kimseye güven olmuyor ama içiniz rahat olsun en azından bu mesajlar için bir sorun olmadığını söyleyebilirim
(261 puan) tarafından
Yorumunuz ve üslubumuz için teşekkür ederim. Çok kibarca bir yorum yazmışsınız. Bende üniversite okudum hocalarımla iletişimim de vardı ger zaman. Falat sizinde dediğiniz gibi devir kötü ve ben eşime güvensem bile ki sonuçta o da bir erkek... Burada fazlasıyla saygısız yorum yapıldı fakat çok merak ediyorum kendi eşleri için hiç kıskançlık duyguları ön planda olmadı. Tekrardan kibar ve saygılı yorumunuz için olumsuz eleştiri olsa dahi teşekkür ederim.
(1,599 puan) tarafından
Rica ederim :) evet malesef insanlar empati yapmayı unutabiliyorlar
(261 puan) tarafından
Maalasef :))
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Adam bişiy yapmamışki neye deliriyosun öğrencisi sonuçta 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Harbiden çok degisiksiniz ya cok fazla film izliyorsun herhalde kiz kocani yakalayip bisiler karistirmicak herhalde esin öğretmen cevap vermek zorunda kapat kocani eve calistirma 
0 oy
(484 puan) tarafından
Kaadin demek ki evrakta mesajda açıklanmayacak gibi bir hata yapmış sıkıntı çıkarmayın adam haklı 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Biz de gider sorardık üniversitedeki memurlara hocalara. Ama Hiç böyle bir düşünce aklımıza gelmezdi evlimi bekâr mı diye. Çocuk ta gayet masum geldi bana. Siz sinirlenmek için bahane bulmuşsunuz 
0 oy
(243 puan) tarafından
Esin degil sen sacmalamissin
0 oy
tarafından
Iyide Kocan hoca degilmi normal
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Aynı mesaji bir erkek karısında gorüp sorun etse ne baskicı bir adam diye düşünürdüm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Akademik kariyerli bir adamı fanusa koymalısın bacım
0 oy
(1,109 puan) tarafından
Offff ne takik birseysin yaaaa adamın işi buu
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Yuh diyorum saçmalama diyorum bir de bayıl istersen Feriha diyorum geçmiş olsun zor bu kafalar 
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Şimdi tabiki işini ehliyle hakkıyla yapan öğretmen var 

Başımın üstünde

Demek ki sen eşine guvenmiyosun

Eşin biraz dengesiz ise öğrenci ne yapsın 

Garibim öğrenci kendi işinde
(261 puan) tarafından
Sadece benim eşin düşünmeyin. Cidden bu nesilde bu kadar saf niyetli mi düşünüyorsunuz?
0 oy
(13,396 puan) tarafından
Çocuğum sana yardım edemem çünkü ben evliyim sen bekar hocalarla bir görüş istersen mi diyecekti lisede öğretmenim bazen öğrencilerle bazen öğrenci velileri ile görüşüyoruz napsın bizim kocalar bizi mi boşasın
(8,934 puan) tarafından
Benim veliler erkek veliler bazen gece 23 00 gibi ararlar msj atarlar gayet normaldir bu işimiz bu çünkü öğrencilerle ilgilenmek onzaman evli bayan yada erkek öğretmen kalmazdi memlekette:))
(13,396 puan) tarafından
Benim evde eğitim öğrencim var insanların evine gidiyoruz. Şu kafanın karım çalışmasın erkek doktora muayene olmasın diyen  bağnaz kafalardan hiç farkı yok
(8,934 puan) tarafından
Aynen sonrada iyi doktor yok diye ortalığı iletirlerler ne zaman çağ atlayacagiz hiç bilmiyorum umudumda yok zaten
0 oy
(66 puan) tarafından
Canım yanlış bişi konuşulmamis ki hiç samimiyet yok neyi kıskandin anlamadım
0 oy
(156 puan) tarafından
Benim eşimde üniversitede çalıştı hem de hemşirelik hepsi kızdı. Dersle ilgili mesaj atan arayanlar oluyordu ben hiç dert etmedim eşine güveniyorsan ne olacak ki absürt ya da cıvık Bi konuşma yoksa. Adamın işi bu napsın
0 oy
(10,471 puan) tarafından
Eşin işini yapıyor. Hocalık, öğretmenlik sosyal mesleklerdir. Öğrenciye yardım ediyor adam, cidden ne saçma sapan tepkiler. Eşime kız öğrenciye yardımcı olma dediğimi düşündüm bi an. Önce beni haşlar muhtemelen onlar öğrenci saçmalama diye. Allah 'tan aynı işi yapıyoruz ve işlerin nasıl döndüğünü öğretmenin öğrenci ile ilgili işlere yardımcı olması gerektiğini biliyoruz
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Öğrenciyle hoca mesajlasiyormu ben biraz geri kaldım santim biz hiç mesajlasmazdk:)ahahahah
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Anormal bir durum yok bence ama şöyle de bir gerçek var ki bir erkeği birinden kıskanıp bunu belli edersen erkeğin içinde hiçbir şey yoksa bile aklına getirmiş olursun. Delinin aklına taş getirme bence :) kiskaniyorsan da içinden kiskan gayet seviyeli konuşmuşlar 
0 oy
(1,052 puan) tarafından

Ee bunda ne var 

Gören duyanda kız kocana yürümş sanar 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 848 göst.
17 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 499 göst.
0 oy
3 cevap 173 göst.
25 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
16 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur123 (230 puan) tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,885 cevap

34,987 kullanıcı

...