0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Özelikle yurt dışında yaşayanlar kaçıncı katı tercih edersiniz? 

Almanya'da yaşlı çok ve çocuk sesine en ufak görültuye tahamül yok. Hep giriş katta oturum ama şimdi 3.çocuk yolda daha büyük eve geçmeliyiz inşallah 

Ama bilmiyorum ara kat nasıl olur 

5 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Çocukla belli bi yaşa gelinceye kadar mecbur giriş katta oturucan canım. Benm 2 yalında bi tane pğluma bile tahammül edemiyorlar ama 3 çocukta ciddi anlamda ses gürültü çok olur.
(5,132 puan) tarafından
Evet öyle çocuklarım kreşe gidiyor ama yine de
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yaşlılar da yaşlıyız demiyor kulakları milletin çocuğunda oluyor. Yani kendileri hiç mi çocuk olmamış benim üst katımda da var çocuklu aile üstelik sürekli ağlıyorlar kadının üst üste olmuş yani çocuk bu sonuçta dur demeyi de durmuyor biraz anlayışlı olmak lazım
(5,132 puan) tarafından
Hele burdaaa
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bir kızım var henüz apartmanda yaşamadım ama hep şükrediyorum apartmanda olmadığımız için. Sürekli aman pencere açık mi kaldı balkon korkuluguna mi tirmandi diye diye kafayı yerdim. Apartman dışında şansım olmasaydi mutlaka en alt katta olmayı seçerdim 
(5,132 puan) tarafından
Evet ya çok haklısın
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Aslinda bahçeye açilan evler çok iyi oluyor ya. Çocuklar gözünün önünde bahçede oynarlar. Bebce giriş bak yine. Trambolin falan koyarsin mis gibi oynarlar. 
(5,132 puan) tarafından
Evet öyle bişey bulabilirsek harika olacak ama burda büyük bir hobi bahçemiz var yaz boyunca ordan çıkmıyoruz, 2 odalı yazlığı da var
Yazın rahat ama kışın kreş olmazsa çocuklar çok sıkılır
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Canım bundan once bahcelıydı evımız tozundan bıktım ılla apartman ıstedım sımdı 3. Kattayımmartık asla apartmana gecmıcem bahceli bakıoruz ınsallah cocuklarımız daha rahat etsın dıye. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 291 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,322 göst.
13 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 379 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Hatice ata (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 565 göst.