0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben açıktan okuyorum, ve sınavlara çalışmam gerek acaba hata mı yaptım diyorum üniversite okuma kararı alarak, lisans da değil onlisans. Basomi kaldıramıyorum,  oğlum durmuyor,  az birdey durubxa çalışmam gerekiyor. Yemek temizlik var. Hayatım kalmadı spor yapardım onu azıcık dahi yapamıyorum. Bir yere gidemiyorum misafir cagiramiyorum çünkü zamanım yok. Olan zamanda ders çalışmam gerekiyor    çok bunaldım acaba hata mı yaptım okuma kararı alarak. O kadar bunaldım ki sizinle dertleşmek istefim 

5 Cevaplar

0 oy
(974 puan) tarafından
Yani moralini bozmak istemem ama bugün örgün lisans okuyanlar açıkta kalıyor bana göre AÖF önlisans boş giden zamana paraya yazık illa okumak isterseniz çok ders çalışmayi geretirmez ki geçmiş soruları çözün kitap okur gibi bir defa okuyun geçin yeter yani bence kpss sınavına hazirlanip yüksek puan almak çok çok daha iyi
(9 puan) tarafından
Hc oyle dusunmeyin bence bi yakinim daha yeni atandi hatta  liseyide  universiteyide aciktan bitirdi oda ama atandi yani mumkundur onunda kizi var simdi 2 yasinda o sureclerde kucuktiu tabi bebegi Universiteyi o sekilde bebek li bitirp kpss kazandi saglik bolumuyse okumaya deger baska bolum icinse ayni seyi diyemem tabi
(2,054 puan) tarafından
Alakası  yok bu yıl  alımların  çoğu  önlisanstan oldu
(974 puan) tarafından
İki çocuklu anne hangi bölümler den atama oldu acaba merak ettim
(974 puan) tarafından
Önlisans tan atama oldu dediğiniz örgün bölümlerdir yüksek olasılıkla AÖF den atama olacak kadro açan bölüm yok açıp bakın bence
(2,054 puan) tarafından
Büro  personeli  tıbbi  sekreter  emlak  yönetimi ve daha  çok  var  hatta  geçen  aöf bürosundaki çalışan  bir  memurla  konuştum arkadaşım 4 yıllık  sosyal hizmetler okudu  örgün  atanmadı bizim  aöfden kardeşide  kendiside tıbbi  sekreterlik okudu İstanbulda diş  hastanesine  atandi
-Reklam-
0 oy
(3,376 puan) tarafından
Canım o sınavların belli tarihleri var eşin evdeyken 2 saat çalışsan yeter sana bnde kpss çalşcm ama yok daha başlayamadım 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Sabret diplomayı alınca çok sevineceksin mutlu olacaksın

Hepsinden geçtim iyi ki vazgeçmedim, zamanını böl mutlu ol, sonra herşey için yine vaktin olur inşallah
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Bende aynıyım canım bütünlemeyi vereyim domdurucam mecbur 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Zor gerçekten bence hata değil ama istersen okulunu dondurabilirsin. Oğlun biraz daha büyüğüdüğünde devam edersin 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 497 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 351 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
0 oy
3 cevap 121 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı

...