0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

kizim burda bisiklet sürüyordu 5 yasinda. Bende balkonda kahve yaptım onu izliyordum. Kardeşi açıktı mama yapmaya mutfağa gittim geldim çocuk yok. Bisikleti var kendi yok. Seslendim yine yok. Aşağı indim aradım yok. Üst kattaki komşu seslendi. Senin kızı ayaz aldı gittiler dedi. Ayaz da binanın çocuğu 8 yaşında. Karşı resim çektiğim yere kiraz toplamaya gitmişler. Araba burda vızır vızır birde iş kamyonu çok geçiyor. Aklıma bin çeşit bisiler geldi bı anda ama kızıma gittim koşa koşa baktım kiraz topluyor. Elim ayağım boşaldı. Nasıl bir bağırdıysam çocuk korkudan neye uğradığını şaşırdı ama hala atlayamadım korkumu. Smdi güzel güzel anlattım konuştuk çözdük. İhtimalleri söyledim. Ama hala titriyorm kızlar 

27 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
O kadar yaşanan olaylari görmuyomusunuz??

Neden kızını yaninda olmadan dısari gonderdin Allah korusuun bisey olsaydi balkondan mi atlayacaktin???
tarafından
Yemin ederim bugün ilk ve tek olarak tek gitti aşırı ağrım vardı. Bu da son du zaten
(7,972 puan) tarafından
Ortalik çok kotu olmus bosver evde tek sklsin yinede yalniz gönderme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu zamanda gözünün önünden ayirmican kuzum. Görüyoruz neler oluyor. Tek başına bile bırakma sen yanında in devamlı. Allah korusun
tarafından
Her zman bende inerdim balkomun dibi olduğu halde hep yanında giderdim. Bu gün bir ve ilk kere tek gitti sadece. Çok ağrım var diye.
tarafından
Olsun sen inmedigin zaman onuda bırakma artık. Bişey olsa yetisemeyebilirdin. Her zaman kötü ihtimali düşün.
tarafından
Evet çok haklısın valla ne desen haklisin
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yinede yalnız kalmasın çocuk sokakta..  kendimize ait müstakil bahçemiz var yalnız bırakamıyorum..  6 yaşında kizim
tarafından
O kadar haklısın ki ilk kez tek gönderdim ama son du. Cok ağrım var diye sırf bugün yarm saat için tamam dedim ama bin pişman oldum
(9,651 puan) tarafından
Bende rahat olamıyorum arkadaşların oynatıyorum yalnız başlarına çocuklarını sokakta yok ben rahat olamıyorum:/
tarafından
Vallahi hiç huyum değildi ya çok kötü oldum. Tüm suç benim ama ben kızıma bağırdım ya o daha çok koydu.
(9,651 puan) tarafından
:/ bazen bende yapıyorum onu oda korkudan oluyor
tarafından
Evet kesinlikle :(
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Çok küçük  nasi  biraktin bi başına 
tarafından
Vallahi ilk kez bıraktım. Çok ağrım var diye ilk ve sondu çok pişmanım
(3,532 puan) tarafından
Bunla  geçmiş olsun canim  yanında durmuycaksan  bırak evde aglasin  ama gonderme  .cok kötü inssanlar  var
tarafından
Evet çok Haklisin
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Valla canım insanın artık psikolojisi bozuldu 

Dün arkadaşlarım geldi kahvaltı için üç kız bi de benim oğlum var çocuk olarakta arkadaşlardan biri sizin atletlerden neden dışarda dedi nasıl mutfaktan çocukların yanına koştum anlatamam sonra dedim ben ne yapıyorum ya sıcaktan kan ter icinde kalmışlar oyun oynuyorlardı hâlbuki :(
tarafından
Yaaa kötü valla kötü Allah'ım esirgesin hepsini
0 oy
(940 puan) tarafından
Rabbim kizi erkegi butun cocuklari kotulerle denk getirmesin   panik yapmamak eldemi:(
tarafından
Allah herkesin çocuğunu esirgesin ya evlat çok ama çok farkli
0 oy
tarafından
Geçen aynısını ablamın oğluda yapmıştı kız çok zor ya dkkat et cnm
tarafından
Allah esirgesin hepsini de inşallah
tarafından
Amin cnm bnm
0 oy
(683 puan) tarafından
Korkmakda haklısın canm Allah korumuş ama bdha tek gönderme 
tarafından
Yook ilk ve sondu valla korkum hala gecmedi
(683 puan) tarafından
Yakn zamanda yaşadım oğlm evden kaçtı hala kendime gelemedim psikolojim alt üst oldu anlıyorum seni
tarafından
Yaa ciddimisin kaç yaşında Allah esirgemis :(
(683 puan) tarafından
8 Yaşında otizmli biz her yeri kilitleyp yatıyoruz ama nasıl bulduysa babasının anahtrnı sbahn 6snda uyandım baktm oğlum yok mahvoldum çok kötü Bi gündü
tarafından
Oyy bnm canimm çok geçmiş olsun birdaha yaşanmaz umarım :(
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Bir daha yanliz birakma dunya binbir turlu hali var .araba kazasindan tutu cocuk kacirmaya .asla yanliz birakma sen inene kadar her sey ola bilir Allah korusun 
tarafından
Evet gerçekten çok haklısın
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Büyük konuşmayım ama sendeki iyi cesaret ben asla tek başına aşağı yollayamam heralde. Hele bu devirde
tarafından
Bende yollamıyordum valla. İlk kez oldu bu da sondu
(3,552 puan) tarafından
Ilki sonu yok bacım devir çok kötü bu her gün izlediğimiz duyduğumuz haberler bize ders olmalı. Daha dikkatli olalım Inşallah. Rabbim tüm yavruları korusun
tarafından
Aminnn
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çocuga bagırmak yerine hatayı kendinde aramalısın çocuk bu gider tabi senin tek bırakman hata neler görüyoruz duyuyoruz kötü bişey de olabilirdi
tarafından
Valla ne desen haklisin. Bende o yüzden kötu oldum zaten. Ve ömrümde ilk kez tek gitti o da son oldu. O da suçlu benm azar işiten kişi çocuğum. Kendimden utandim
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım nolur çocugunu ayırma sensiz bir yere salma o kadar devir kötü ki neler geliyor görüyoruz haberlerde salma hiç biryere sende git yanında 
tarafından
O kadar haklısın ki tüm suç bende gerçekten pişmanım
(1,326 puan) tarafından
Suçlama kendini canım bundan tecrübe edindin sadece :) daha kötü bişey olmadan ufak bir olayda ders oldu en azından
tarafından
Evet doğru. Çok teşekkür ederim ❤️
(1,326 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla eleştiri yapanlar vardır mutlaka ama 5 yaşındaymış azıcık anlaması için bazen gerekebilir isteyen beni de kınasın. Az korku yaşamamışsın
tarafından
Yok yok onda da haklisin ama suçun büyüğü bende. Biliyorsun çocuğun ahlagini ne demeye gönderiyorsun ki
0 oy
tarafından
Bence kucuk yanliz birakma.han7 biri alib goturse yetisemezsin allah korusun.sen nerde cocugun orda
tarafından
Aynen öyle gerçekten haklısın
0 oy
(924 puan) tarafından
5 yaşında çocuğu nasıl dışarıya salabiliyorsuniz anlamıyorum ihmallik bu 5 yaşında herturlu kandirilmaya müsait tavsiye etmiyorum bina onu bile olsa yanına sizde inin 8 yaş da küçük dönem kötü malesef parka götürsem peşini bırakmam kimseyle konuşmam çocuklarıma adapte olurum savunmasızlar malesef 
tarafından
Yeminle ne desen haklisin. Ömrümde de ilk kez tek başına gönderdim. Çok ağrım vardı bir kereden ne olabilir dedim. Oluyormus. Acı bir tecrübe oldu
(924 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim en ufak bile acılarını gostermesin
tarafından
Aminnnn inşallah hepimizinkine
0 oy
tarafından
Öz annesi tarafından başlarına neler getirildi cnm dünya sallaniyo bu konuda aman gözünün önünde ayırma 
tarafından
Evet Allah esirgesin :(
tarafından
Amin inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Dikkat et cnm.gecmis olsun .
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Bence çocukları tek başına çıkarma nolur nolmaz benimde 5 yaşında oglum var vallahi 1 saniye gözümü ayıramıyorum korkudan 
tarafından
Ya inanmazsin belki ama ömrümde ilk kez izin verdim çok ağrım vardı. Bir kereden bsi olmaz dedim ama çok acı bir tecrübe oldu
(2,257 puan) tarafından
Evet canim insan bir sefer olsun bsey olmaz diyor ama bilmiyoruz ki bi sefer de oluyor, bidaha yalnız çıkaramazsın canim:)
0 oy
tarafından

Kız yavrum sakın gönderme birdaha Allah muhafaza birisi ağzını kapatıp arabaya atıp götürse naparsın kfayı yersin ilk ve son olsun çok geçmiş olsun 

tarafından
İlk ve son oldu gerçekten. Çok teşekkür ederim :(
tarafından
Üzülme canım olan oldu çok şükür evladın yanında birisine bişey alda ver yavrum ne bilim bi ekmek tuz yada bi açı doyuracak kadar bi ücret falan
tarafından
Evet evet eşime anlattım işten eve dönerken yaptı birşeyler tüm çocuklar için sadaka olsun inşallah
tarafından
Ayy çok güzel olmuş Allah Birdaha yaşatmasın
tarafından
Aminnn kimseye inşallah ❤️❤️
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ecik iyi yapmışsın bağırmakla. Bu konu da ne kadar katı oldugunu anlamış oldu. Bi daha da o çocuk evin içinde patlasa da gönderme. Kimseye güvenme. Ne komşuna ne ailene ne baska birine. Çok küçük daha. Ben tövbe salmam tek basına. 
tarafından
Çok haklısın gerçekten ne dicem bilemiyorum çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 269 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 302 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bejna (73 puan) tarafından soruldu