0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim 3 günden beri hasta sağlık ocağına gittik fayda etmedi ilaçlar, acille gittik oda fayda etmedi, dahiliye gittik yaptığı iğne ve ilaçlar fayda etmedi.

Ateşleniyor eşim, öksürüyor, ve aşırı derece de üşüyor ateşi var ama üşüyor ilik dus aldırdım adam resmen sıcak suyun altında üşüyordu su sıcak diyorum hayır yok soğuk diyor. Sarımsaklı mercimek çorbası yaptım verdim limon sıktım iştahsızlık da cabası çok çaresizim ya ne kadar da sorunumuz olsa eşim işte vicdanen rahatsız oluyorum öyle gördükçe.

Ne yapmalıyım kızlar böyle anında etki eden şeyler neler ben artık fikir üretmekten tükendim hiç birşey fayda etmiyor resmen 

5 Cevaplar

0 oy
(2,598 puan) tarafından
Rabbim şifaa versin canım benim eşimde pazar gününden düne kadar hastaydı hiç kalkmiyordu yataktan dün acile gtti iğne yapmışlar toplandi rabbim esimede sifaa versin çok zor bı hastalik
tarafından
Ya evet çok geçmiş olsun kemiklerim kırılmış gibi diyor eşim kendiside askeri personel çok zor oluyor izinde sıkıntılı
(2,598 puan) tarafından
Evet benm esimde. Diyordu
tarafından
Of of kötü ya salgın resmen öldürmüyor ama yaşatmıyor da
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Biz iki kez atlattık hepimiz boyleydik bilirim kötü bir salgın. Ilık suya bal karabiber zencefil zerdeçal bolca limon sıkıp verdim. Sonra sıcak su torbasi yap girsin yatağa terlemesi lazm sonra duş alsn bı an iyi geliyor. Birde nurofen parol ver cnm. Biz enfluver kullandık virüs ilacı 2 şer kez doktor yazıyor onuda.
tarafından
Evet o ilaçtan bizede yazıldı canım. Yazdıklarını hemen yapıyorum çok teşekkür ederim
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ihlamur kaynat ver canım, nane kekik limon da olabilir 

Veya pekmeze tereyağı koy kaynat 

Ya da limon bal zencefil su karıştırıp verebilirsin 
tarafından
Ay saydık ların evde yok pekmez yok zencefil de toz olanı var
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Canimmmmmm ateşi olduğu için üşüyo adama havale gecirtrsn 
0 oy
(1,289 puan) tarafından
İnfluenza olabilir, şu sıralar dolu hastaneler. Vitamin takviyesi, bağışıklık güçlendirici vs kullanabilirsiniz.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,358 göst.
0 oy
10 cevap 323 göst.
+1 oy
8 cevap 607 göst.
0 oy
35 cevap 1,085 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hicret (3,552 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap