0 oy
107 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Kolik bir oğlum var bize sık sık gelir zaten evlerimizin aramısda 8 dk var her geldiğinde durmuyor bu oğlan huysuz deyip duruyor ve beni yeminle sinir ediyor ya eşime dedim konuş su annenle demesin diye eşim de sağolsun söyledi bı ara söylemedi ama yine başladı durmuyor huysuz sen niye durmuyor deyip duruyor ve geldiği an başlıyor taa ki gidene kadar inanirmisiniz en az 20 dk söylüyor bu çocuk böyle artık alışın 5 aylık oldu diyorum ama yok nafile bazen sırf benim moralimi bozmak için söylediğini düşünüyorum 

2 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından

Genlerine çekmiş o zman de :)  laftan anlamıyorsa uyarı fayda vermiyorsa bu onu durdurur ben genelde öyle yapıyorum çocuklarıma laf söyleyenlere sonra da oturup ses çıkarmıyorlar bi daha :)  huylu yada huysuz  onane kime ne yani??

-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Sen de rahatsız olduğunu direkt kayınvalidene söyle. Eşine söyleme belki de annesi oğlunu ciddiye almıyor. Deme öyle şeyler oğluma babanesi o daha bebek bebekliğini yapıyor. Büyüyünce delikanlı olacak o zaman da bu günlerini özlersin de bence. Kırmadan iğneleme yap anlamazsa da anladığı dilden konuş. 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 986 göst.
0 oy
5 cevap 233 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde csmcnu (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 478 göst.
22 Haziran 2021 Aile kategorisinde Elif__16 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 287 göst.
3 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu