0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kayınvalidem gel diyince gelir yoksa hiç aramaz bile mesafesini koruyan birisi oturduğu apartmanda 1. Katta biz 9. Katta olacağız. Ev eski bi ev 20senelik var komple evi yaptıracağız girmeden ama ben korkuyorum işte evime gelir hiç çıkmaz sabah akşam yemek beraber yenilir falan diye fazla samimiyet olsun istemiyorum çünkü tartışma yaşamak kesinlikle istemiyorum en ufak şeyde bile haftada 1 beraber bi kahve içilir yeterli diye düşünüyorum. Sizce aynı apartmanda olmak mantıklı mı?
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayatta en mantiksiz ikinci sey birincisi ayni evde kaynanayla yasamak ikinciside ayni binada yasamak Allahim uzak et 
(0 puan) tarafından
Bende aynısını düşünüyorum :( mesafe her zaman iyidir gerçekten
tarafından
Bizimki olsa bizden cikmaz vallaha iyi dusun
tarafından
Aynen mihri katılıyorum sana . Benim kide yakın olsa evden çıkmaz.
tarafından
Bizimki yapiskan seymam ya
tarafından
404 halt etmiş sjsjsjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aklın varsa olabildiğince uzakta ol.

Başka bir şey demiyorum ☺️☺️☺️
(0 puan) tarafından
Ama kadın gerçekten mesafeli zararsız birisi o yüzden kafam karıştı hiçbir şeye karışmaz
tarafından
Evlenince değişir buna emin ol
0 oy
tarafından
Evlenmeden mesafeli mi değil mi bilemezsin.bu devirde kira ödememek büyük lüks artık. Herseyi göze al otururken canım hersey olabilir 
(0 puan) tarafından
abisi evli onda görüyorum o yüzden abisinin karısı çok çok yapışkan bir tip olmasına rağmen ona bile gitmiyor
0 oy
tarafından
Aynı apartmanda olursan, ne özelin kalır ne de mesafen. Kayınvaliden ne kadar anlayışlı olsa da attığınız adım bile size özel olamayacak ve ister istemez sık sık görüşeceksiniz. Ben kesinlikle karşıyım aynı sokak, aynı apartman vs. 
(0 puan) tarafından
Bende aynısını düşünüyorum :( başlarda belki mesafe olur fakat sonradan cıvıtmaya başlarsa da sinirim bozulur eşimle de kötü olmak istemiykrum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aynı apartmanda sakın haa burda sıkıntısını yaşayan çok var en basiti evine gelen giden bitmiyo der her akşam nereye gidiyosunuz der birde eski evmiş depremde falan hasarı vrsa yaptırmaya değmez
(0 puan) tarafından
Evet bende uzak olması taraftarıyım ona misafir gelecek bizde gitmek zorunda olacağız böyle şeyler istemiyorum hiç
(7,768 puan) tarafından
İlla gelinide çağır dicekler yada çat kapı evine bakmak istiyolar der
Her misafirde snden hizmet beklicek lütfen ayRı mahalleden tut mümkünse başta melek olurlar snra herşeye karışırlar

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 973 göst.
0 oy
38 cevap 1,310 göst.
20 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kubra_06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 553 göst.

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...