0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Saat şuan beş buçuk ve iki defa  işedi normalde bir kere tuvalete götürürdüm daha yapmazdı ama bugün iki defa yaptı ve sırtına kadar ıslandı uyandı anne ben işedim dedi çok yoruldum çocuk bu şekilde vıcdan azabı çekiyorum 5 6 şu oldu tuvaleti öğrendi söyler hani ama gece ne zaman söyler hep böyle mi olacak ettafımdakıler de bez tak diyor gece ama alıştırmak istemiyorum ya ben ne yapacam bu konuda

5 Cevaplar

0 oy
(3,392 puan) tarafından
Kesinlikle bez takarsan artık beze alışır ve hep yapar kendin kaldiracaksin kuzum nekadarlik çocuğun bilmiyorum ama 
tarafından
Aaa evet bak arada kıvrandı çiş var mı dedım yok dedi demekki ondan çünki sonra yaptı o an yapsaydı işedim derdi
(4,164 puan) tarafından
Bez aynn asla takilmamali. Bide hergece kaldirmaya alistrma. Aksam  yatma saatinden bikac saat onceden sivi alimi kes.kirk yilin basi visi gelr oyle kalkar ina alissin her gece duzenli lalkmaya alismassin
tarafından
Doğru diyorsun tamam dediğin gibi ama erken yatıyor bazen 9 10 falan hani
(4,164 puan) tarafından
Benim kizim da 9 9 bucukda yatardi aksam yemeginden sonra suyunu icirip daha ocirmezdim. Vok iaterse 2 3 yudum .suyumuz bitti yarin siparis verelim falan oyle kandiriodum:) zaten alisana kadar tutmayi ogrenince su da icer kalkar vc ye yetisir yapar çisıni.alisana kadar bisure boyle olmali bence
tarafından
İnşallah ya bu akşam demiyeyim bakalim
-Reklam-
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Çocuğun altını islatmasina fırsat vermeden belirli aralıklarla ile kendin mi kaldırsan acaba 
tarafından
Kaldırıyorum aslında ama uykusuzluk baya normalde geç uyurum kaldırırım gece yaptı degıstırdım yapmaz artık dedim sabah erkenden yıne yaptı hasta bir de belki ondan da sürekli yapıyo
(13,007 puan) tarafından
Olabilir canım geçmiş olsun. Canım sağolsun:)
tarafından
Sağol canım
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Canim cok normal ben 3 yasinda öğrettim 4 yasina gircek daha yeni yeni söylemeye  başladı gece anne  çişim var diye 
tarafından
İnşallah benimkıde söyler gece uykusu ağır altına işer hiç anlamaz normalde bu sabah rahatsız oldu söyledi belkıde  şuan farkında değil o yaşlarda söyler
0 oy
(259 puan) tarafından
Canim cok normal ben yazdan beri cisini kakasini ogrettim arada sirada hala altina kacirir dusun hazirandan beri kac ay gecti . Yatmadan once cisini yaptirip yatir oyle rahat edersin bir de zamanla cisini tutmayi ogreniyor .kizim 3 ay sonra 3 yasini dolduracak bu arada. Sen sabirli ol zamanla duzelecek merak etme herkes ayni seyleri yasiyor
tarafından
İnşaallah ya hasta diye galiba iki defa yaptı bende gece kaçta uyansam yaptırırım ama dün ıkı defa yaptı yanı
0 oy
(682 puan) tarafından
Bnim kızımda yapıyor çok altına artık çarşaf değiştirmekten helak oldum. Benim düzenim var mesela. 1 buçukta kaldırıyorum çişini yapıyor sonra 5 6 gibi yine götürüyorum öyle yatağa isemiyor birdaha 
tarafından
İster bende bır kere kaldırırdım yapmazdı dün kalkamadım yaptı bır daha yapmaz dedim hasta diye yine yaptı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 146 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 114 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 3434istnbl (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 147 göst.
29 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı