0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (230 puan) tarafından
Kızlae bugun bısmıllah dedım kızım bu ayın sonunda ıkı yasını dolduruyr hazır yaz aylarıyken bezı bıraktıralım dedım kardesıde kucuk bezlı bırıyle ugrasayıö dedım bari bugün bi kere tuvaletını tuvalette yaptı bi altı defa hep parkelere çişini bıraktı ama gayet guzel konusmasını bılıyor tam cumle kuruyor acıktı mı anne mama su suraya gitcem bunu sunu yapcam hersyeı dıyor ama çişi demedi bi kaç kerede suyu banyoyu sevdiği için benı tuvalete goturdu yalanda lazımlıkta sipariş ettim boyle 2  3 haftaya der mi geceiçinde altına musamba tarzı bısey serdım gece çiş demesi daha zor tabi

3 Cevaplar

0 oy
(891 puan) tarafından
Bizim 6. Günümüz gündüz çişini hallettik ama büyük tuvalet ve gece çişi daha olmadı bugün hep kendi söyledi benimki de haziran ortasında iki yaşını doldurdu 
(230 puan) tarafından
İyi hızlı olmus daha ilk gün bizim ya hani beze alısmıs onun var oldugu dusuncesıyle bıraktı hep
(891 puan) tarafından
İlk gün bizimde çok kötüydü her tarafa işedi :) ikinci gün lazımlığa oturdu anne çişim var demedi gitti hep pijamanın üstünden yaptı sağa sola yapmadı üçüncü gün Bi o kendi pijama üstünden yaptı Bi ben götürdüm 4. Gün yavaş yavaş söylemeye başladı 6. Gün de Allah ın izniyle bugün hep söyledi çişini gece kaçıyor büyük tuvaleti dün altına yaptı yapamıyor sıkıyor kendini
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Ekimde öğretmeye başladım daha 3 aydır falan çişim geldi diyor canı isterse oda :D 
(230 puan) tarafından
Net konusuyormuydu basladıgınızda
(14,030 puan) tarafından
Evet canım net bir şekilde konuşuyordu 29 aylık falandı öğrettiğimde
0 oy
(3,006 puan) tarafından

Eğer dediğiniz gibi konuşması varsa 3-4

güne söyler ama yetisebilir mi yaptıktan sonra mı söyler orası muallak ☺️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 113 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 3434istnbl (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 190 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 146 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 251 göst.
27 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,541 soru

11,361,949 cevap

34,839 kullanıcı

...