0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından
Çocuğun büyük abdestini yaptığı yer deri degitirmis sürekli bez değiştiriyorum havandiriyom pamuk kullanıyorum ama sürekli pişik bağırarak ağlıyor çaresiz kalıyorum ne yapabilirim bana yardımcı olun zeytinyağı kantoron yağı hepsini denedim ama yok en iyi ilaçları aldım Bepanthol pişik kremi alacağım inşallah o geçirir 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Canım trosyd krem çok iyi ben kızıma doğduğundan beri pişik olunca kullanıyorum bire bir süper bir krem 
(2,369 puan) tarafından
Tamam kuzum teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(6,180 puan) tarafından
Hametan kullandın mı cnm bize çok iyi geliyo o 
(2,369 puan) tarafından
Kuzum hemetan da var iki üçte var anlamadım çocuk 26 aylık oldu pişik çıktı bebekken hiç yoktu
0 oy
(53 puan) tarafından
Bizde ne denesiysek ol.adi ama mavi kapakli bir krem var herkes memnun ismi troysd
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım ondan aldirayim
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Troysd ve hametan pomad bu iki kremi karıştir ilk sürmede geçiriyor 
(2,964 puan) tarafından
Bende bunu yazmaya gelicektim. Bizde pisikte kullaniyoruz cok iyi geliyor kurtaricim resmen
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Zeytinyaği sür canım . Büyük abdest yapınca yıka ıslak mndille silip bırakma. Dikkat et kabız olmasın 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(357 puan) tarafından
Doğduğundan beri penaten kullanıyorum hiç pişik olmadı bir defa az kızarması oldu tek seferde sürmemle geçti inşallah oğlunuzada şifa olur
(2,369 puan) tarafından
Canım teşekkür ederim ben bebekken pişik nedir bilmezdim şimdi çocuk hep pişik
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Her popoyu açtığında elinle yıka kuzu sonra kurut sonra uygula. Duş aldırıken bol bol oturt ılık suda.
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Sdocrem en iyisi ne denediysem geçirmedi sdocrem iyi geldi sadece bize 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
(154 puan) tarafından
Bak benim bu dedigimi yap çocukta pişik die birşey kalmıyor bu marketlerde satılan katı yaglar vsr sarı teneke kutularının içinde bilirmisin bilmiyorum benim oglum pişik oldu berbat pişikti eti kalkmışdı resmen onu vurdum varya sabaha hepsi kurumuşdu bide antibiyotik alerji yapmışdı berbat etmişdi çocugun poposunu vurdum yine pişik die birşey kalmadı bide margarin yag onu hafif erit poposuna vur bu da etkili ama en iyisi o katı yag gerçekten tafsiyem sana 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım aklımda bide onu deneyim
0 oy
(954 puan) tarafından
Yediklerinden de olur bazen , bol su içsin ,ekşi meyve ve meyveli Süt pişik yapıyor benimkilere
(2,369 puan) tarafından
Ay yoğurt da yaparmi acaba
(90 puan) tarafından
Benim oğluma portakal pişik yaptı ama biz ek gıdaya başlamadık henüz arada bir meyve veriyorum.
(954 puan) tarafından
Yapmaz genelde ama Süt ürünlerine hassas da olabilir bi kaç gün başka şeyler yedirerek deneyin isterseniz
(2,369 puan) tarafından
tamam canım
0 oy
(90 puan) tarafından
Bepanthol ben bebeğimi daha beter yaptı. Hamazinc kullanıyorum çok iyi geliyor, fiyatı da 30 lira, alışmışız bence pahalı şeyler iyidir diye düşünmeye. Bana hamazinc i doktor yazmıştı. Bunun üstüne pişik kremi tanımam demişti hatta.
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Bepanthol bıze hıc ıyı gelmedi 

3 gün travazol

Hamazıng 

Sudocrem ve sılverdın kullandım hala tam geçmedi 
(2,369 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Hametan mavi hemen geçiyor canım bolca sür üzerine de peçete koy veya pamuk 
(2,369 puan) tarafından
tamam.canim bide onu deneyim
0 oy
(244 puan) tarafından
Benim oğlum 4 aylıkken Pişik oldu sdocrem bepantol bebek vazelini Zeytin ya hepsini denedim olmadı doktor hamazinc le travazol yazdı her açtığımda birini sürdüm öğlenden akşama kadar iyileşti 
(2,369 puan) tarafından
Canım başka krem alacağız ay inşallah iyi olur çok üzülüyorum trodys diye bir krem.varmis onu deneyeceğim
(244 puan) tarafından
İnşallah faydası olur
(2,369 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(119,311 puan) tarafından
kac aylik cocugunuz
(2,369 puan) tarafından
Canım 26 aylık olduk
(119,311 puan) tarafından
ee normal bez birakma zamani artik cikartin bezini
(2,369 puan) tarafından
Canım çıkaracam da çocuk acı çekiyor birazcık hani toparlansaydi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 116 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mrcn06 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 170 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 282 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hg99 (676 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 73 göst.
26 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...