0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (5,134 puan) tarafından
görümcem hamileydi bugün saat 8 de doğum yapmış whatsap durumuna koymuş 3 saat önce ben de daha yeni durumdan öğrendim doğum yaptığını ayrıca kuzenim oluyor teyzemin kızı kaynam da teyzem oluyor yakın oturuyoruz açıklası akındım el gibi durumdan öğreniyorum doğum yaptığını teyzem bir arayıp haber verebilirdi 

19 Cevaplar

0 oy
(34 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence haksız değilsin niye kaynanan kızım doğum başladı biz gidiyoruz diyebilirdi yada ne biliyim işte millet arkadaşına eşine dostuna nasıl haber veriyor herkes durumdan öğrenip gelmiyo hoş. WhatsApp diye bişey var arayamasan da yaz ben doğuma gidiyorum dua et diye mesela 
(166 puan) tarafından
Arkadaşım bile sabahın 4 ünde bana yazms ben doğuma gidiyorum diye ben uyanıp görene kadar doğumu olmuş
Bir mesaj bu kadar zor olmamalı ama napican
(34 puan) tarafından
Hadi diyelim ki giderken demedin çıkınca de bari mübarek. Durum atmak aklına geliyosa. Ne biliyim ya
(166 puan) tarafından
Onunla girmedi demi sonuçta doğuma o dogumdayken yazabilir  ya da arayabilir
(5,134 puan) tarafından
Kız eşime bile haber vermediler adam bende öğrendi
(166 puan) tarafından
Siz de baya bir oralı olmayın ağırdan alın
-Reklam-
+3 oy
(2,651 puan) tarafından
O esnada kimsenin aklına başkasinin alınma ihtimali gelmiyo kız orda canıyla ugrasiyo kusura bakma da haksız bi alınma
(5,134 puan) tarafından
Tabiki görümcemden haber beklemiyorum üzerinden 8 saat geçmiş kaynamam haber vermiyor el gibi internetten öğreniyorum
(2,651 puan) tarafından
El gibi olmakla ilgisi pek yok güzelim onun bebek doğdu ilk kontrolleri tahlilleri oluyo genelde gece doğduysa yorgundur o da hem kızıyla hem bebekle ilgilenmekten hastane ortamı sonuçta
(5,134 puan) tarafından
Yok canım herşeyde böyle bizi önemsemiyorlar ya ona sinir oluyorum diğer kızına haber vermiş bir telefonda bana da eşime açabilirdi
(2,651 puan) tarafından
Yapıları öyle demek ki canım fazla takilmamak lazim sana zarar
0 oy
(2,835 puan) tarafından
O anı yaşadığım için bilirim ya o hengeamenin içinde akillarina gelmemiş aranızda birsye yoksa söylerlerdi 
(5,134 puan) tarafından
Aramızda bişey yok ben kaynanamın arayıp haber vermemesine alındım
0 oy
tarafından
Canım aniden sancısı tutmuştur belki, stres heyecan da var tabi, alınmam ben, ara hayırlı olsun de 
(5,134 puan) tarafından
Görümceme alınmadım doğumun de üstünden 8saat geçmiş kaynanam bir haber edebilirdi diye alındım
tarafından
İnan 8 saat az bir süre, insan neye uğradığını şaşırıyor, hem doğum yapmış kızı hem de bebekle uğraşmaktan unutmuştur, aranızda bir sorun yoksa gerçekten fırsat olmamıştır
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Kız ben de ilk doğumumda anneme bile doğumdan çıktıktan sonra haber vermiştik. O anda insanın aklına gelmiyo. Bence boşuna alınganlık yapıyosun. 
(5,134 puan) tarafından
Üzerinden 8 saat geçmiş kaynanamın haber etmesini beklerdim
(8,955 puan) tarafından
Ne diyim canım. Hayırlı olsun bebeğiniz
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Valla sen değil de asıl eşin alinmali. Kardeşi doğum yapmış. Ne annesi ne kardeşi ne eniştesi haber vermiyor. 
(5,134 puan) tarafından
Oda benden öğrendi yani asıl alınmam dakı durum bizi hiçe sayıyorlar o yani yoksa tabiki görümcemden haber beklemiyorum kaynamam da araya bilir oğlum işte kardeşin doğum yaptı haberiniz olsun diye
(15,241 puan) tarafından
Bence de haklısınız
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Görümce olduğu için eşine annesi veya kardeşleri haber verebilirdi dayı oldun diye. Görümce o sırada bunları düşünemez yani. Eşinin haberi varsa sana söylediğini de düşünmüş olabilirler. 
(5,134 puan) tarafından
Eşime de söylememişler
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Acil alındıysa doğuma o anda akıllarına gelmemiştir canım 
0 oy
(974 puan) tarafından
Hiç alınacak bir durum yok ortada o telaşla kaygıyla haber vermemeleri gayet normal 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Telaşla unutmuş olabilirler alınacak bişey yok bence
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Doğum telaşı falan olmuştur, anneler kızları dogumda iken çok korkarlar, bence abartma git orda da söyle kız niye bana haber vermediniz de 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım benim planı sezeryan 26 sı yatış 27 sabah 8.30 doğum kocamın ailesinden bir tek eltim biliyor o da sürekli onunlayız yani Kendi ağzım ile tek ona söyledim geri kalanı beni ilgilendirmez ama ben yaşadığım şeylerden dolayı birine laf anlatmak haber vermek istemiyorum benim kaynanam ile sorunumdan kaynaklı olarak eğer aranızda bir sorun yoksa kaynana sor bence akraban da oluyormuş hem ayrıca boşver takma kafana sende bişey olunca onları saymadan yaparsın olur biter 
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Normal dogum yapti herhalde doguma alindiginda teyzeniz sizi arasaydi keske 
(5,134 puan) tarafından
Eşimi de arayıp haber vermemişler bekar kaynıma eşimi aratmış kaynamam akşam abilerle hastahaneye gelin diye
0 oy
(315 puan) tarafından
Haksizsin o telaşla nasıl tek tek milleti arasınlar doğumu ani olmuştur benimde doğumum çok ani olmuştu suyum bardaktan bosalircasina boşalmıştı şirket hastaneye kaldırdılar kimseye annem o telaşla haber veremedi tesadufen dayimlari yemeğe çağırmıştık onlar evdeyken oldu yoksa kimseye haber verecek bir durumumuz yoktu yani 
(5,134 puan) tarafından
Tabiki o an insanın aklına gelmez ama doğumun üzerinden 8saat geçmiş diğer kızına falan haber veriyor ne bana ne eşime haber vermiyor bir de şimdi bekar kaynıma aratmış eşime akşam hastaneye gelin diye
(315 puan) tarafından
Boşver canım ya sanki senin bacın mı abisi düşünsün
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Sadece 8 saat geçmiş

8 ay geçmemiş ya 

Sen haksız sın 

Yani ne yap ne et 

Kaynanayi suçlu çıkart

Çünkü kaynana 

Annen olsaydı 

Olabilir telaşla unuttu derdin
(5,134 puan) tarafından
Annem öyle bişey yapmaz bu.bizi hiç saydıkları için öyle yapıyor eşimi bile arayıp söylememiş adam bende öğrendi şimdi de bekar kaynıma eşimi aratmış akşam abinlerle beraber hasteneye gelin diyor
(2,891 puan) tarafından
Ha o zaman bilemedim
Sen daha iyi tanırsın
0 oy
(8,936 puan) tarafından
O an kimsenin aklına gelmez bebekle ilgilenmektedir anneyle ilgilenmekten sen boşuna alınıyorsun 
(5,134 puan) tarafından
Canım bi telefon etmekte mı zor hadi beni geçtim eşimi bile arayıp söylemediler adam benden öğrendi
0 oy
(243 puan) tarafından
O an seni arayip ben dogum yapiyorum haberin olsun mu diyecekti?? Yada annesi seni arayip kizim dogummu yapti diyecekti?? Neden illa bi sikinti cikarmaya kusmeye alinmaya yer ariyorsunuz kii??? Zaten hep oyle olmaz mi birinden duyariz goruruz oyle ogreniriz. Sen arayacaksn onlar seni aramayacak bi kendinize gelin. Pafisah kizimiziniz da hemen haber verilsin size ay kusura bakma yaa
(5,134 puan) tarafından
Evet padişah kızıyım
(243 puan) tarafından
Belli ama sevilmeyenisin belli kibir ve kiskanclik dolu olan :)
0 oy
(13,042 puan) tarafından
Bence haklısın yabancı değilsin Ben gidemedim ritim doğum yaptı kvalidem hemen arayayım haber verdi vermeseydi darılırdım 
(5,134 puan) tarafından
Yani dimi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Haklısın canım araması lazımdı
(5,134 puan) tarafından
Eşime bile haber vermediler

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 630 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy