0 oy
874 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Kafayı yiyecem uyumuyor üç sattir dizimde salliyorum çıldırıyorum şuan nasıl uyutuyorsunuz bebeklerinizi bana fikir verin yoksa delirecem az kaldi

26 Cevaplar

+2 oy
(2,222 puan) tarafından
Neden bu kadar stres oluyosun saatlerce ayağında sallayıp hem kendini hem onu üzüyosun. Bakıyorum benim kızım uyumuyor kaldırıyorum döküyorum oyuncaklarini biraz oynuyoruz hoplatıyorm ziplatiyorum açıyorum bı şarkı hem ben stres atıyorum hem onu oynatıyorum. o da yorulup uyuyor. Demem o ki seni bri zorla uyutmak istese ne hissedersin. Zorlama çocuğu. 
(3,197 puan) tarafından
Kesinlikle oyle yavruya da yazik
(5,132 puan) tarafından
Kısaca aradıgım yorum, kendim de böyle yazarım.
(522 puan) tarafından
Zorla uyutmuyorum tabiki bende bir anneyim iki gündür uyku nedir bilmiyor
(5,132 puan) tarafından
Ama çok stres yapmışşsın, biraz sabret geçer inşallah bir kaç güne, tek bebek mi?
(522 puan) tarafından
Tek bebek
-Reklam-
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Sakin ol:) ne kadarlık bebeğin 
(6,137 puan) tarafından
Ay elif oğlumu beşiğine koydum uyumustur dedim üstünü örtmeye gittim kız dalmamis megersem odadan bi kaçışım var gördü bide beni bastı çığlığı:D kafam bi milyon oldu zaten bugün 5 saat eğitim gördük daha yeni sakinlestirdim bende sabır diliyodum az önce valla ☺️
(13,787 puan) tarafından
Yaaa vallahi bizim sabır dilememiz bitmez daha☺️nasıl geçti egitim
(6,137 puan) tarafından
Egitim iyiydi ya uzun sürüyor sadece 5 saat yarın da sınavlarım var sabah erkenden kalkmam gerekiyo çok yorgunum uykuya da dalamiyom kalakaldim öyle:)
(13,787 puan) tarafından
Belli bir saate alışınca öyle oluyor şimdiden başarılar cnm, ♥️
(6,137 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm ❤️
0 oy
(914 puan) tarafından
11fatiha 11 ve ceanla nevmeküm sübata sesli sekilde oku 
(6,441 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(914 puan) tarafından
Deist sadece Tanrıya inanır yani dinmiş peygambermiş bunların hiçbirini kabullenmes yani vahyi benimsemediği için kur ân ile hiç bir alâkası yok diğer hiç bir kitabi da kabullenmez onun için sadece Tanrı vardır aa bide ateist var bu daha beter onun için Tanrı da yoktur. Senin dediğin meâlciler oluyor yani sadece kur an da geçeni bilir hadis inkâr eder.
(6,441 puan) tarafından
Evet canım ama tanıdıklarım var kuranı da biliyorlar ama geri kalan hiç birşeyi saymıyorlar Google'dan deist anlamına bakıp söylemedim yani bilemiyorum
(914 puan) tarafından
Meâlci onlar işte bitanem
(6,441 puan) tarafından
Teşekkürler rabbim uzak etsin hepsinden o zaman:)
0 oy
(636 puan) tarafından
Bırak sallama ben artık öyle yapıyorum baktım salla salla uyumuyor iyice uykusu gelene kadar bırakıyorum baktım gözler gidiyo iki sallamaya uyuyor 
(522 puan) tarafından
Ayakta duracak dermanım kalmıyor inan öyle zor cocukkki
(636 puan) tarafından
Benimkide öyle ayaklarım kopuyor eşim besigine koymaya kaldırıyor hop uyanıyor başa dönüyoruz artık bende saldım iyice huysuzlasip gözler gidene kadar sallamiyorum sonra karanlık odaya geçip sallayınca hemen uyuyor
(1,138 puan) tarafından
Ben de 3 4 aylıktan beri öyle yapıyorum.uykusu gelene kadar bekliyorum.uyutmaya çalışmıyorum hiç.yoksa eziyet oluyor
(636 puan) tarafından
Aynen öyle ya yoruldum çünkü artık ne yaparsam yapayım uyumicak cunku
0 oy
(982 puan) tarafından
Oğlum bu ayin 28de 1 yaşına giricek uyku egitimi var cnm o uyuyor uykusu geldimi yanına uzanıyorum biberonu kendi içiyor uyuyor naz yapıyor nefesimi veriyorum başına yanlız hissetmiyor ozaman 2dkk sürmeden uykuya dalıyor cnm 
(522 puan) tarafından
O bizde işe yaramıyor benim oğlanın gotunde kurt var saclarimi yollamaya basliyor
(982 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
tarafından
O kurt benimkinde de var ☺☺☺☺☺
0 oy
(2,370 puan) tarafından
Uyku eğitimi verebilrmisin bence ver çünkü üç saat dile kolay ben verdim rahatım 
(522 puan) tarafından
Çok denedim saçlarımı yolmaktan başka bişi yaomiyor
(2,370 puan) tarafından
Yarayacak ver sen devam et kaldır yatır yöntemi dene
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kendi uyuyor çok şükür
0 oy
tarafından
Sakin ol canım kac aylik bol bol oku 
(522 puan) tarafından
Bir yasinda hala sallaiyorum
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ya bana kalsa atıyorum kenara yatıyordu kocam olacak öküz kucağında tuttu indirmedi sürekli kucağında uyuttu ona alıştı annem kaynanam geldi ayağında sallaya sallaya ona alistirdilar kardeşim geldi kolunda salladı öyle alıştı hepsini ayrı ayrı uyarmkatan yorgun düştüm heosi gitti kendi bildiğim şeye devam ettim zor olsada devam ettim attım kanepeye açtım Nebe süresini öyle öyle alıştı ama şimdi tek sıkıntım gece uykjsu baba evde olduğu zaman iyi olmadığı zaman bende ayağımda pusette beşikte kucağımda sallıyorum uyusun diye ama yakındır Onuda keseceğim

Besige koy canim atlet sütyen ne varsa yanına kit kokunu alsın uyur o şekilde ..
(522 puan) tarafından
Hala sallıyorum uyumuyor uykusu var ama direniyor
0 oy
(470 puan) tarafından
1 yas sendromunda bizim bebek de   ne dersem sinirli ne desem bağırıyor bem ne yapma desem onu yapiyot 
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Annelik sabır işi..

Aminn
0 oy
(5,163 puan) tarafından
Benimki üç yaşında anca düzelmeye başladı 
0 oy
(618 puan) tarafından
Sabır cnm benimki marta iki yaş olacak hala nöbetteyim:) geçer bunlar sadece Allah dayanma gücü versin 
(522 puan) tarafından
Amin sizede valla çok sabır işi annelik
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Babasi yokmu 3 saattir diz mi kalır birazda o sallasin yazık değilmi size
(522 puan) tarafından
Görevde babası
0 oy
(24 puan) tarafından
Oglum kolikti 6 ay ayagımda salladım gece gündüz zombi oldum resmen sonra Bi gece Bi dank etti bu ne ya canıma yazık bende insanım dedim yataga Bi attım 3 gün gece gündüz agladı al beni diye almadım şimdi 5 yaşında hala uykusu gelince gider yatagına kendi kendine uyur o 6 aya acıyorum şimdi sana da tavsiye ederim ama iradeli olman gerek
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Uykusu gelmemiştir enerjisini atmamıştır bi sakinleyin 2nizde biraz bi oynayın beraber iyi geliyo uyku öncesinde
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bazen cok zorlarsa tv den cizgi film alip salonda ayagimda salliyor bi kere dalarsa tv ye 2 dk da uyuyor her zman yaptigim ve onerdigim birsey degil ama mecbur kalinca malesef her yolu deniyir insan
(626 puan) tarafından
Bende de 8 aylik var uyumadimi helak oluyorum su an da uyumadi bende arada aciyorum tv uyusun diye bana misin demiyo inanınbende şaştım artık
(1,170 puan) tarafından
benimki 21 aylik oldu hala uyku problemi var geçmiyor malesef artıyor azalmiyor bence hala ayakta mesela
0 oy
(55 puan) tarafından
Yanına uzan ışığı kapat sessiz ortam olustur ve sakince yüzü yastığa gelicek şekilde durmasını sagla :) yanına uzan sırtını popsunu bacaklarına masaj yaparak uyutmayi dene bide çok kısık tonda konusabilirsin onunla seni seviyorum canım bebeğim vs vs gibi , benim oğlum inanılmaz deli ediyordu beni bunu denedim ve bidaha çok şükür zorlanmiyorum :) bı dene belki yarar sizede
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Sabır  baska care yok 30 aylik kizim yanimda uyuyor wc kalksam uyaniyo pesimden geliyor
0 oy
tarafından
Uyutamıyorum ki jdjxn

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 479 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 538 göst.
24 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Periiii89 (855 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 389 göst.