0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar biz kayınvalidemle altlı üstlü oturuyoruz iki senelik evliyim evlendiğimizden beri sorunlarım var siz istermiydiniz cat kapı kafasına göre gelen sizi gözetleyen dinleyen kayınvalideleri eşim sonunda ikna oldu taşıncaz ama bi kac ay var sabredemiyorum

13 Cevaplar

0 oy
(3,297 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
1 sene aynı evde oturduk bunlar sabahın 5indr ayaktalar o zaman hamilede kaldım o saatte uyanamıyorum uyuyorum diye sobayı yakarken sobaya öküz gibi vuruyordu bu sadece basit bir örnek

Çok şükür 3 sene oldu evi ayıralı 
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından
Biz aynı evin içinde 1 seneye yakın kaldık her akşam kahva ediyoduk benim uykuma oturmama kalkmama aklına ne gelirse laf ediyolar en son yatak odamıza cinsel hayatımıza kadar karışmaya başlamıştı evi ayırdık çocuk doğmadan önceden kafalarına göre geliyolardi eşimi ariyolar biz geliyoruz diyolardi bana eşim diyodu gelcekler diye beni aramiyolardi bile şimdi bı kaç aydır gelmiyorlar bile çok da iyi oluyor
(205 puan) tarafından
Demem o ki sabret biraz daha evi ayirinca sürekli gelmek isticekler evine kariscaklar tepkini başta koymazsan başına çıkarlar ezdirme kendini hiç bir zaman
(14 puan) tarafından
ahahaha abla en azından seninkiler arıyomuş bizimkinde o hiç yok aklına ne zaman eserse gercekten uzaklık en iyisiymiş bütün gelinler bu fikirde
(205 puan) tarafından
Evet öle ne kadar uzak dur o kadar iyisin
0 oy
(626 puan) tarafından
Bende ayrilmak istiyorum ama esim tek cocuk ve anne babasi ayrildilar kaynanamla beraber yasiyoruz maddi imkanimiz yok yazi söz vermisti kışa ayrılıcaz diye ama işler ters gitti ayrılamadik bugünde kayınpeder ayağını kırdi oda geldi bakalim hayirlisi artik
(14 puan) tarafından
yaa ben aynı binaya dayanamıyorum Allah yardımcın olsun
(626 puan) tarafından
Rabbim cumlemizin yardimcisi olsun canim
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Allah yardi etsin Vala zor böyle yasamak
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Bi kaç ay dayan yüz verme Allah sabır versin kim ister ya herkes edebiyle gelsin gitsin 
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Kusura bakma sesini çıkarıp tavrını koymuyorsan hiç sikayet etme 
(14 puan) tarafından
koyuyorum koymassam hic baş edemem
(8,778 puan) tarafından
O zaman biraz daha fazla diş göster o ne yaparsa 3 katini yap ne derse 3 katını de herkes haddini yerini bilecek
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Bu Kaynanalar neden böyle allahim insan azıcık çocuğunun mutluluğunudami düşünmez Allah Hidayet versin ne diyim sende sabret az kalmış zaten eşinle huzuruna bak
tarafından
Bu Kaynanalar böyle gelinler olduğu için var canım. Hele bi dişli ol bakalım ağızlarını açabiliyorlar mi.
(4,220 puan) tarafından
Valla aynen insani pasif gördükçe tepesine cikarlar saygi duyulur ama kimsenin de kimseyi ezmeye hakki yok en kötü mesafe koyarım herkes yoluna sonra torunumu göremiyorum oğlumu göremiyorum
0 oy
(774 puan) tarafından
Bizde altlı üstlüyüz artı görümcemde bu binada aile binası taşınma gibi durumumuz olsaydı keşke ne iyi olurdu sen yine şanslısın sabret 2 3 ay nedir ki yani .. ama ben yüz vermiyorım öyle her istediklerinde çat kapı gelemiyolar 
(14 puan) tarafından
Yüz vermediğin zaman anlamaları hadlerini bilmeleri güzel ben cok belli ettim yeri geldi acıkca da söyledim habersiz gelme diye ama bi kulagından giriyo digerinden cıkıyo
(774 puan) tarafından
İşlerine gelmiyo o zaman
0 oy
(682 puan) tarafından
Ben 16 yaşında evlendim 2 buçuk sene kaynamnla birlik oturdum. Herşeye karışıyordu aklınıza gelebilcek herşeye. Eşimde neyin ne olduğunu biliyordu zaten. Sabret para biriktip ev alıp cikicaz zaten diyordu. Onun için hep alttan aldım o küçük yaşta hep sakin kalmaya çalıştım.  Şimdi 1 buçuk senedir kendi evimdeyim asla karışmıyor hicbirseyime. Gerçekten sabır en önemli imtahandir 21 yasindayim şuan bu zamana kadar öğrendiğim en iyi şey sabır etmenin ne kadar önemli birşey olduğudur. Allah kerkese sabır versin size de :)
(14 puan) tarafından
Canım cok kücük yasta evlenmissin o yaşta kayınvalidenle uğraşmışsın sabrın sonu selamet dediğin gibi ama bazılarımız cok tahammülsüz benim gibi sinir hastası oldum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Öyleyse şükret bence eşin kabul etmiş taşınmayı sabret☺️
0 oy
(499 puan) tarafından
Biz yanyana binalarda oturuyoruz 1 kez habersiz geldi bana o günde ben cam siliyordum perdelerimi yıkıyordum gel sen otur perdelerim çıkmadan benim camlarimi silmem lazım yoksa perde kırışıyor keske haber verseydin bende ise baslamazdim dedim. O oturdu ben islerimi yaptim . Birdahada öyle cat kapi gelemedi. 2 kerede görümcem öyle geldi cat kapı 2. de surat astım birdaha gelmedi :) 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
4senelik evliyim alt üstüz senin yine kendi kaynanan benimki üvey olduğu halde burnunu evliliğimize sokuyor heöen mutlu görmesin eski eşinden eşimin kızından konu açıp moral bozuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 157 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 482 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,173 cevap

34,775 kullanıcı

...